S3 Mini vs Allview P5

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ce ai alege?

S3 mini
6
43%
Allview P5
8
57%
 
Total votes: 14
teNNeke.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 318
Joined: 01 Sep 2013, 17:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times
Contact:

01 Jan 2014, 19:41

mezzzu wrote:E vorba si de calitatea componentelor din telefon ... spre exemplu am avut San Remo care avea 8mp camera principala si scotea la o calitate de aproape 5-6 mp ... precum camera de la nokia 6500 slide (3mp) telefon din anul 2007 bate cu mult camerele telefoanelor actuale de 3mp ...
S3 mini
Ce sa zic, imi pare ciudat, ca tu l-ai luat recent cand ziceai si intrebai daca nu vreau sa il cumpar, camera lui de 5mp nu ar scoate bine poza in casa ca nu ar fi lumina, nu esti prea multumit de el?
RoyalServer 2
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

01 Jan 2014, 19:43

In incamperi pozele sunt mai slabe fata de cele facute afara , asta-i normal la orice camera . De pozele scoase afara sunt multumit , dar de cele din interior , nu .

Ca sa pot spune , asta-i singurul lucru ce nu ma multumeste la el , in rest sunt foarte multumit de el :D .
teNNeke.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 318
Joined: 01 Sep 2013, 17:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times
Contact:

01 Jan 2014, 19:48

mezzzu wrote:In incamperi pozele sunt mai slabe fata de cele facute afara , asta-i normal la orice camera . De pozele scoase afara sunt multumit , dar de cele din interior , nu .

Ca sa pot spune , asta-i singurul lucru ce nu ma multumeste la el , in rest sunt foarte multumit de el :D .
Cat te tine bateria daca il butonezi toata ziua si cat tine daca il tii in standby fara sa umbli prea mult la el?

Blitul cum e?Poate fi folosit si pe post de lanterna am inteles?Cu blitz cum scoti pozele in casa?
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

01 Jan 2014, 19:55

Daca il butonez continuu pe jocuri ma tine cam 5-6 ore (deci continuu folosit)

Stand-by nu l-am lasat niciodata , dar odata l-am folosit doar pentru apeluri , maxim 10 apeluri in ziua respectiva : scos dimineata la ora 09 de la incarcat m-a tinut pana a doua zi la ora 13 bateria , si mai aveam inca 15~%

In casa daca folosesc blit-ul ies poze destul de clare (poze facute cu blit-ul pe intuneric) , ba chiar mai mare claritate decat as face fara blit.

Da , pot sa folosesti blit-ul pe post de lanterna
teNNeke.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 318
Joined: 01 Sep 2013, 17:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times
Contact:

01 Jan 2014, 20:01

mezzzu wrote:Daca il butonez continuu pe jocuri ma tine cam 5-6 ore (deci continuu folosit)

Stand-by nu l-am lasat niciodata , dar odata l-am folosit doar pentru apeluri , maxim 10 apeluri in ziua respectiva : scos dimineata la ora 09 de la incarcat m-a tinut pana a doua zi la ora 13 bateria , si mai aveam inca 15~%

In casa daca folosesc blit-ul ies poze destul de clare (poze facute cu blit-ul pe intuneric) , ba chiar mai mare claritate decat as face fara blit.

Da , pot sa folosesti blit-ul pe post de lanterna
Cam putin as zice ca tine bateria la el butonat :| doar cateva ore adica 5-6??Alte telefoane precum am eu Nokia asa 311 ma tine butonat si peste o zi.
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

01 Jan 2014, 20:08

Joaca tu Deer Hunter 2014 , Amazing Spiderman sau Real Racing 3 continuu sa vedem cat te tine telefonul :))
User avatar
Krepo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 250
Joined: 30 Oct 2013, 17:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Potato
Location: Galati
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times

01 Jan 2014, 20:19

teNNeke. wrote:
mezzzu wrote:Daca il butonez continuu pe jocuri ma tine cam 5-6 ore (deci continuu folosit)

Stand-by nu l-am lasat niciodata , dar odata l-am folosit doar pentru apeluri , maxim 10 apeluri in ziua respectiva : scos dimineata la ora 09 de la incarcat m-a tinut pana a doua zi la ora 13 bateria , si mai aveam inca 15~%

In casa daca folosesc blit-ul ies poze destul de clare (poze facute cu blit-ul pe intuneric) , ba chiar mai mare claritate decat as face fara blit.

Da , pot sa folosesti blit-ul pe post de lanterna
Cam putin as zice ca tine bateria la el butonat :| doar cateva ore adica 5-6??Alte telefoane precum am eu Nokia asa 311 ma tine butonat si peste o zi.
Eu pe S3 daca ma joc 3 ore in continuu de la 100% cred ca ajung la 30% deci 5-6 ore nu suna rau...
Image
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information