Samsung galaxy s dead

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Darkz0r
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1672
Joined: 16 Oct 2010, 10:12
Detinator Steam: Da
CS Status: In dă haus.
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : Eu.Ak47
Location: București
Has thanked: 225 times
Been thanked: 93 times

09 Jan 2013, 21:37

ase wrote:
ShakEEZ wrote:Dar vezi, nu spune ca l-ai upgradat si ti-a murit, poate o sa creada altceva, spune ca ti s-a inchis in timp ce te jucai.
nu , nu ma duc .. am un prieten cu samsung galaxy s3 care nu i-a mers camera dupa ce a instalat alta versiune ... si a trebuit sa plateasca ( ca sa il faca ) , iau anulat si garantia
Păi dacă prietenul tău a fost mai fraier și le-a spus că a făcut update.
Treaba ta, te chinui să-l faci singur și nu vei rezolva nimic, îl vei strica mai rău în așa fel încât îi poți arde placa de bază.
Baftă.
Image
RoyalServer 2
User avatar
ase
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 223
Joined: 07 May 2009, 15:00
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.explod.ro
SteamID: asealex0596
Reputatie: Fost Manager
Fost detinator CS3.eXtreamCS.com
Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Bucuresti
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times
Contact:

09 Jan 2013, 21:38

Darkz0r wrote:
ase wrote:
ShakEEZ wrote:Dar vezi, nu spune ca l-ai upgradat si ti-a murit, poate o sa creada altceva, spune ca ti s-a inchis in timp ce te jucai.
nu , nu ma duc .. am un prieten cu samsung galaxy s3 care nu i-a mers camera dupa ce a instalat alta versiune ... si a trebuit sa plateasca ( ca sa il faca ) , iau anulat si garantia
Păi dacă prietenul tău a fost mai fraier și le-a spus că a făcut update.
Treaba ta, te chinui să-l faci singur și nu vei rezolva nimic, îl vei strica mai rău în așa fel încât îi poți arde placa de bază.
Baftă.
nu le-a spus nimic ... nu vreau sa merg la risc .. atata timp cat telefonul e bun si merge ... totusi trebuie sa-i fac o resoftare .. nimic altceva , oricum multumesc !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], trekA, Yandex [Bot] and 598 guests