Samsung Galaxy s2 Plus

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Alex.23
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 724
Joined: 22 Dec 2012, 14:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: _|_ WCSB
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times
Contact:

07 Mar 2016, 21:00

xBourne wrote:
Alex.23 wrote:
xBourne wrote: O parere pentru 1 post in plus.

Eu zic ca este foarte bun. Acum conteaza in ce il folosesti. Daca ai de gand sa iti iei 200 de jocuri pe el si toate prostiile cu nu stiu ce grafici , clar nu. Dar daca il iei sa stai pe facebook, sa asculti niste muzica, sa ai un wapp 2 sau 3 jocuri decente , da este o alegere buna.
Mai nou s7, decat sa iau s7 imi iau S2 sau S3 si de restul baniilor imi iau haine. :gusta
Esti nr 1 smr eu , iti iei ck in picioare si s2 in mana , iti zic sigur ca daca ai avea bani de s7 sau macar de un i6 , nici nu ai sta pe ganduri da ..hata tu iti iei haine si nokia 1100

On : daca il iei pentru o scurta perioada de timp da , il gasesti in 15-20
Altul care are si el s7 si nu are o paine in stomac.
Fratele meu, cand o sa ajungi sa faci singur banii, sa fii pe independent , sa ai afacerea ta sau un loc de munca stabil din care sa traiesti extrem de lejer, atunci da, iti permiti si un telefon nou cu nu stiu ce prostii pe el. Atata timp cat tu ceri bani mamei tale sa te duci la scoala sa mananci si tu ceva , mi se pare stupid sa ai nu stiu ce telefon. Cum am zis si mai sus, pentru 2 sau 3 jocuri cu care iti pierzi timpul mai bine iti iei s2 si faci altceva cu restul baniilor. Pana una alta folosesti telefonul pentru niste apeluri/mesaje.
Detii un laptop/calculator, te joci pe ele daca vrei .
E doar o parere, nu o luati ca respectivul de mai sus.
Faza e ca unu prefera sa munceasca , iar la alti stau si vin bani .. Acum de la "masa si tasu" mai incolo de le urma lor .. Daca baiatu isi permite sa isi ia 6s ce ii bagi tu ca isi ia haine de la orice produs si s1 ca tine . daca pe tine tea trimis **** la munca e problema stric a ta .. Eu unu nu am stres , atata timp cat ei traiesc .. Si le am pe ambele ce ai zis tu asa ca dai drumu la munca , pup apasat
RoyalServer 2
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

07 Mar 2016, 21:06

Alex.23 wrote:
xBourne wrote:
Alex.23 wrote: Esti nr 1 smr eu , iti iei ck in picioare si s2 in mana , iti zic sigur ca daca ai avea bani de s7 sau macar de un i6 , nici nu ai sta pe ganduri da ..hata tu iti iei haine si nokia 1100

On : daca il iei pentru o scurta perioada de timp da , il gasesti in 15-20
Altul care are si el s7 si nu are o paine in stomac.
Fratele meu, cand o sa ajungi sa faci singur banii, sa fii pe independent , sa ai afacerea ta sau un loc de munca stabil din care sa traiesti extrem de lejer, atunci da, iti permiti si un telefon nou cu nu stiu ce prostii pe el. Atata timp cat tu ceri bani mamei tale sa te duci la scoala sa mananci si tu ceva , mi se pare stupid sa ai nu stiu ce telefon. Cum am zis si mai sus, pentru 2 sau 3 jocuri cu care iti pierzi timpul mai bine iti iei s2 si faci altceva cu restul baniilor. Pana una alta folosesti telefonul pentru niste apeluri/mesaje.
Detii un laptop/calculator, te joci pe ele daca vrei .
E doar o parere, nu o luati ca respectivul de mai sus.
Faza e ca unu prefera sa munceasca , iar la alti stau si vin bani .. Acum de la "masa si tasu" mai incolo de le urma lor .. Daca baiatu isi permite sa isi ia 6s ce ii bagi tu ca isi ia haine de la orice produs si s1 ca tine . daca pe tine tea trimis **** la munca e problema stric a ta .. Eu unu nu am stres , atata timp cat ei traiesc .. Si le am pe ambele ce ai zis tu asa ca dai drumu la munca , pup apasat
Mentalitatea oricui ar avea bani de S7, prefera sa-si ia S7 in loc de ceva mult mai jaf si sa-i ramana bani de boarfe.

Si asa subiectul trebuie inchis, din cate-am vazut si-a luat deja S2'ul.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 370 guests