Satra B.E.N.Z. - O.$.O.D. II (Album)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

04 Mar 2017, 19:21

Carnacior wrote:
FizZle wrote:Sa stiti ca asta inseamna "rap-ul" modern in America
Nu doar in america, si pana intr-o anumita masura sunt bune melodiile astea in special la petreceri
Panda, Bad and Boujee, No type, Black Beatles, 23 s.a.m.d

Problema e ca astia incearca sa faca exact acelasi rahat doar ca pe romaneste, fix aceleasi beaturi, si versurile sunt tot gunoaie incoerente

sa spunem ca eu personal am standarde mai mari pentru artistii romani si pentru cultura romaneasca in general; ce fac baietii de la satra mi se pare super tryhard



iar melodia aia cu adda, suna mai mult a ceva scos de deliric, nu e deloc stilul lor de *****, dar in acelasi timp melodia nu exceleaza in nimic adica e doar o ***** care se vaita pe un beat lent (destul de nasol beatul parerea mea)


asa ratie de like/dislike proasta n-am vazut nici la manele
oricum, la cate vizualizari au fac o tona de bani doar din youtube, sunt multi la care le place rahatul asta, sigur nu se vor opri ca n-au de ce, nici eu nu m-as opri in locul lor

genul asta de muzica va expira destul de rapid, rapul adevarat ramane forever
Genul asta de muzica vezi ca a aparut in 91 si are un succes destul de mare, chiar daca noi romanii nu dorim sa-l acceptam deoarece ne place sa fim hateri, ce nu intelegem..criticam, ceea ce nu e ok din punctul meu de vedere. La inceput pot spune ca nici mie nu-mi placea, dar nu procedam in felul acesta, sa-i injur si sa spun ca sunt de ***** doar ca nu era pe stilul meu, dar am vazut un interviu cu un artist de trap din america si spunea ca asta inseamna trap-ul, stilul acesta aiurit cum s-ar spune, si am spus sa le dau o sansa si pot spune ca suna ok, nu sunt geniali cum va doriti voi, dar sunt ok baietii, ador beaturi lui Lu-Ka, ei fac exact ceea ce inseamna Trap-ul cu adevarat, dar fiecare asculta ce doreste, totusi...sa nu injuram si sa-i facem de ras :)
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

04 Mar 2017, 19:25

diferenta e ca alea din america suna bine astea nu :))
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

04 Mar 2017, 19:39

sound wrote:diferenta e ca alea din america suna bine astea nu :))
fratele meu ascult hh de cand ii dadea racla diss la cheloo, satra pizdii e cel mai mare cancer pe care l-am auzit vreodata.
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information