Ne-am saturat de Tepe pe INTERNET!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

12 Aug 2012, 11:03

KudosFAN wrote:Eu unul ma gandeam la tepe pana am patit-o odata cu Politia. De acum incolo nu mai dau tepe. Deci => Rezolvarea este de ai denunta la Politie pe toti astia si se vor cumintii ei.
Sa denunti la politie pentru 30 de lei care iai pierdut in prostie???Si in plus conversatia de messenger nu este o dovada.
RoyalServer 2
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 11:06

AcoreX wrote:Ia spune-mi anonym ... semenii nostri romani intervin cand altu e in pericol si isi ia o bataie ? Eram cu un prieten in gara din Iasi, cand o venit unu sa il bata asa din senin.Toti taranii erau acolo, lume multa 100-200 de oameni in jurul nostru.Ba intelegi ca nici unu nu s-a bagat macar sa ne desparta ? Asa si tu, crezi ca ii pasa la un drac de copil de 10 ani ca iti da tie teapa de 10 euro ? O sa zica ma mie mila sa ii dau teapa.Nu exista asa ceva in romania (intentionat cu r mic).Daca nu au 7 ani de acasa, degeaba emiteti pretentii ! Asa ca, ala de 10 ani iti da teapa, ceilalti se uita si o sa profite de tine la un moment dat (celelalte persoane) si poate mai iei inca o teapa.Foamea-i mare in romanika.
Hahhaha =)) plec la bunici singur cu trenul din gara( Iasi) de la 12 ani si acum am 14 ani si am fost de multe ori si din tot ce am vazut eu in gara sunt numai tarani si tigani muritori de foame care n-au forta sa dea o besina, eu stiu poate tu esti mai slab ca ei si de asta au sarit pe tine sa te manance:( am fost la mare cu trenul singur si tot nu s-a luat nimeni de mine
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

12 Aug 2012, 11:11

Nu intelegi, eram cu un prieten.Amandoi aveam 18 ani( acum 1 an s-a intamplat) si tipul cu 3 ani mai mic ca noi.Nu varsta conteaza sau aspectul fizic.Conteaza cat de tare dai si ce tupeu ai.Asta ne-a demonstrat el.Multi se cred mari zei, si vine unu mai mic/sfrijit si te pune la punct.Si da, aia din gara sunt niste tarani cocliti vai de fundul lor.Si l-a sfarsit toti au inceput sa comenteze, erati 2 si nu ati reusit sa il bateti.Ce te bagi ma tu in seama ? Statea si isi fuma tigara stand in fund pe jos si comenta la noi :-j ! Tipic >:)
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 11:16

AcoreX wrote:Nu intelegi, eram cu un prieten.Amandoi aveam 18 ani( acum 1 an s-a intamplat) si tipul cu 3 ani mai mic ca noi.Nu varsta conteaza sau aspectul fizic.Conteaza cat de tare dai si ce tupeu ai.Asta ne-a demonstrat el.Multi se cred mari zei, si vine unu mai mic/sfrijit si te pune la punct.Si da, aia din gara sunt niste tarani cocliti vai de fundul lor.Si l-a sfarsit toti au inceput sa comenteze, erati 2 si nu ati reusit sa il bateti.Ce te bagi ma tu in seama ? Statea si isi fuma tigara stand in fund pe jos si comenta la noi :-j ! Tipic >:)
adica tu si cu prietenu tau va credeati mari zei si ala a sarit pe voi ?frate erati doi, imi imaginez daca erai doar tu cred ca acum nu mai traiai =)))
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

12 Aug 2012, 11:23

PlayWorldRo wrote:
AcoreX wrote:Nu intelegi, eram cu un prieten.Amandoi aveam 18 ani( acum 1 an s-a intamplat) si tipul cu 3 ani mai mic ca noi.Nu varsta conteaza sau aspectul fizic.Conteaza cat de tare dai si ce tupeu ai.Asta ne-a demonstrat el.Multi se cred mari zei, si vine unu mai mic/sfrijit si te pune la punct.Si da, aia din gara sunt niste tarani cocliti vai de fundul lor.Si l-a sfarsit toti au inceput sa comenteze, erati 2 si nu ati reusit sa il bateti.Ce te bagi ma tu in seama ? Statea si isi fuma tigara stand in fund pe jos si comenta la noi :-j ! Tipic >:)
adica tu si cu prietenu tau va credeati mari zei si ala a sarit pe voi ?frate erati doi, imi imaginez daca erai doar tu cred ca acum nu mai traiai =)))
Nu, povestea e ca noi il stiam pe tipul respectiv.Prietenul meu avea o ciuda pe el ca era combinat cu fosta lui prietena si l-a "provocat" din privire.El a venit, a dat in el eu am sarit insa era deja down, mare lucru nu am putut face.In fine, eu de felul meu is pasnic pe strada nu merg sa ii provoc pentru ca nu stiu sa ma bat inca sa zic ca pot controla o situatie si nu imi sta in fire.Si da, daca eram eu ... chiar daca e cu 2-3 ani mai mica ala (arata foarte bine tipul) nu mai traiam, recunosc :D !
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 11:32

AcoreX wrote:
PlayWorldRo wrote:
AcoreX wrote:Nu intelegi, eram cu un prieten.Amandoi aveam 18 ani( acum 1 an s-a intamplat) si tipul cu 3 ani mai mic ca noi.Nu varsta conteaza sau aspectul fizic.Conteaza cat de tare dai si ce tupeu ai.Asta ne-a demonstrat el.Multi se cred mari zei, si vine unu mai mic/sfrijit si te pune la punct.Si da, aia din gara sunt niste tarani cocliti vai de fundul lor.Si l-a sfarsit toti au inceput sa comenteze, erati 2 si nu ati reusit sa il bateti.Ce te bagi ma tu in seama ? Statea si isi fuma tigara stand in fund pe jos si comenta la noi :-j ! Tipic >:)
adica tu si cu prietenu tau va credeati mari zei si ala a sarit pe voi ?frate erati doi, imi imaginez daca erai doar tu cred ca acum nu mai traiai =)))
Nu, povestea e ca noi il stiam pe tipul respectiv.Prietenul meu avea o ciuda pe el ca era combinat cu fosta lui prietena si l-a "provocat" din privire.El a venit, a dat in el eu am sarit insa era deja down, mare lucru nu am putut face.In fine, eu de felul meu is pasnic pe strada nu merg sa ii provoc pentru ca nu stiu sa ma bat inca sa zic ca pot controla o situatie si nu imi sta in fire.Si da, daca eram eu ... chiar daca e cu 2-3 ani mai mica ala (arata foarte bine tipul) nu mai traiam, recunosc :D !
tine o arma alba la tine, sa fii sigur ca ajungi acasa intreg sau aproape intreg :))
User avatar
LordCronos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 776
Joined: 19 Oct 2010, 23:04
Detinator Steam: Da
Has thanked: 36 times
Been thanked: 185 times

12 Aug 2012, 11:39

PlayWorldRo wrote:
AcoreX wrote:
PlayWorldRo wrote: adica tu si cu prietenu tau va credeati mari zei si ala a sarit pe voi ?frate erati doi, imi imaginez daca erai doar tu cred ca acum nu mai traiai =)))
Nu, povestea e ca noi il stiam pe tipul respectiv.Prietenul meu avea o ciuda pe el ca era combinat cu fosta lui prietena si l-a "provocat" din privire.El a venit, a dat in el eu am sarit insa era deja down, mare lucru nu am putut face.In fine, eu de felul meu is pasnic pe strada nu merg sa ii provoc pentru ca nu stiu sa ma bat inca sa zic ca pot controla o situatie si nu imi sta in fire.Si da, daca eram eu ... chiar daca e cu 2-3 ani mai mica ala (arata foarte bine tipul) nu mai traiam, recunosc :D !
tine o arma alba la tine, sa fii sigur ca ajungi acasa intreg sau aproape intreg :))
Tu esti Chuck Norris in persoana de dai astfel de sfaturi. :) Stii ca e ilegal port de arma alba, nu? (fara autorizatie)
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 11:43

cati copii au cutit la ei de mici i:-j am un prieten in fata blocului care acum 2 ani a avut cutitul la gat si avea doar 12 ani
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

12 Aug 2012, 11:46

iar ajungem la copii de 12 ani ... deci netul e plin de din astia.Asa am fost si noi, dar nu tepari ca cei din zilele de astazi (cel putin nu eu) !
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 11:49

pai ce ma tu la 12 ani jucai cs ?:|
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

12 Aug 2012, 12:30

AcoreX, eu am un spray paralizant pe care nu il las acasa nici daca merg pana la magazin, foarte bun :)>-

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

12 Aug 2012, 12:34

HaldiR wrote:AcoreX, eu am un spray paralizant pe care nu il las acasa nici daca merg pana la magazin, foarte bun :)>-
cu spray paralizant dadeam in pisici noaptea, acum 1 an si ceva:))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Google [Bot], iLuSiOn and 429 guests