Schimbare de caracter[STOP FURTULUI]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Kain
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 25 Dec 2011, 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times
Contact:

18 Apr 2012, 23:50

Fac acest topic sa vad dezvalui unele lucruri pe care multi dintre voi le-ati facut sau va doriti sa le faceti.Totul incepe acum un an jumate 2 cand am auzit prima oara de hacking , cu timpul am mai invatat si am inceput prin lucruri mici conturi yahoo in timp ajungand la conturi steam (cu foarte multe jocuri etc ) , paypal etc ogramada de lucruri care valorau foarte mult.Astazi am reusit sa iau un id de la un german , si am vazut ca are tranzactii pe steam si de paypal de sute de euro , intru eu pe un cont pe un joc de-al lui observ ca are foarte multi bani bagati in el , cand dau sa intru pe steam toate cele bune observ ca avea o lista de 30-40 de jocuri (skyrim toate , counter strikurile , left 4 dead si 1 si 2 , gary mod , ogramada de lucruri costisitoare) schimb toate datele si m-am gandit in ultimu moment pana sa schimb id-ul , oare cum s-au simtit toti oamenii la care au patit? in ultima secunda m-am oprit nu am mai schimbat datele de la id si le-am lasat asa cum sunt , mi-am sters toate programele din calculator legate de hacking si am inceput o noua viata virtuala.

Totul a inceput de la intrebarea pusa : De ce sa fac asta pentru o lume virtuala ? sau sa iau niste bani care nu sunt munciti de mine.


Probabil ca multi ma veti injura sau altele , sau probabil daca voi vrea sa fac vre-o tranzactie nu voi putea face aici , imi asum toate lucrurile facute dar un lucru stiu sigur , am avut curajul sa recunosc ce am facut si cum m-am schimbat cu acest mesaj sper sa va schimbati si voi care practicati asta si sa va ganditi si la persoana caruia ii faceti rau.
RoyalServer
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

19 Apr 2012, 03:04

foarte frumos din partea ta , asa am fost si eu acum un an ,ajunsesem sa fur steam-uri / paypal / absolut orice era de valoare , pana intr-un moment cand m-am gandit mai bine si m-am pus in pielea altuia ,tot ce stransem am dat de pomana nu mi-am oprit nimic , si acum decat sa mai fur mai bine rog frumos , si daca vrea mi se ofera daca nu asta e:) .


ps: ti-a ramas vre-un steam sa-mi imprumuti si mie? presupun ca ai destule :)
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

19 Apr 2012, 03:16

Kain wrote:Fac acest topic sa vad dezvalui unele lucruri pe care multi dintre voi le-ati facut sau va doriti sa le faceti.Totul incepe acum un an jumate 2 cand am auzit prima oara de hacking , cu timpul am mai invatat si am inceput prin lucruri mici conturi yahoo in timp ajungand la conturi steam (cu foarte multe jocuri etc ) , paypal etc ogramada de lucruri care valorau foarte mult.Astazi am reusit sa iau un id de la un german , si am vazut ca are tranzactii pe steam si de paypal de sute de euro , intru eu pe un cont pe un joc de-al lui observ ca are foarte multi bani bagati in el , cand dau sa intru pe steam toate cele bune observ ca avea o lista de 30-40 de jocuri (skyrim toate , counter strikurile , left 4 dead si 1 si 2 , gary mod , ogramada de lucruri costisitoare) schimb toate datele si m-am gandit in ultimu moment pana sa schimb id-ul , oare cum s-au simtit toti oamenii la care au patit? in ultima secunda m-am oprit nu am mai schimbat datele de la id si le-am lasat asa cum sunt , mi-am sters toate programele din calculator legate de hacking si am inceput o noua viata virtuala.

Totul a inceput de la intrebarea pusa : De ce sa fac asta pentru o lume virtuala ? sau sa iau niste bani care nu sunt munciti de mine.


Probabil ca multi ma veti injura sau altele , sau probabil daca voi vrea sa fac vre-o tranzactie nu voi putea face aici , imi asum toate lucrurile facute dar un lucru stiu sigur , am avut curajul sa recunosc ce am facut si cum m-am schimbat cu acest mesaj sper sa va schimbati si voi care practicati asta si sa va ganditi si la persoana caruia ii faceti rau.
Cred ca vrei sa zici "Cracker" nu "Hacker,este o mare diferenta un cracker se ocupa cu ceea ce pretinzi ca faceai tu.Este bine ca te-ai lasat de acest "sport". B-)
Image
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

19 Apr 2012, 09:10

Apreciez ca ti-ai dat seama ca nu-i bine sa furi ceva care nu este cumparat din banii tai.
bebitzablog
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 164
Joined: 14 Apr 2012, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

19 Apr 2012, 09:16

hmm :)) lasa-mi datele si programele :) ca ma descurc eu :)). Glumeam! Multi se abtin la chestii dastea sau se plictisesc :) . Oricum buna treaba ai facut :).
Image
Image
Vrei sa faci bani pe net ? E simplu fa-ti un cont: www.socialbirth.com pentru 1000 de puncte primesti 1 euro !
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

19 Apr 2012, 16:34

bebitzablog wrote:hmm :)) lasa-mi datele si programele :) ca ma descurc eu :)). Glumeam! Multi se abtin la chestii dastea sau se plictisesc :) . Oricum buna treaba ai facut :).
ce date ? ce programe? iti trebuie un cont pe 000webhost( e cel mai bun pentru asa ceva ) urci un script de loguri pe el , iti iei un istealer 6.3 recomandat sau HCstealer , creezi un server il dai victimei si POC cand il deschide toate parolele salvate in Browsere vin la tine in pagina de Loguri:)

tutorial by toIka =))
User avatar
StormRage
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2218
Joined: 19 May 2011, 19:14
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior: Mandriva
ale(c)s
Location: Ah..nvm
Has thanked: 208 times
Been thanked: 142 times

19 Apr 2012, 16:37

Mai exista si oameni cu constiinta in Romania


Bravo
User avatar
RobertParkour
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1685
Joined: 02 May 2011, 18:26
Detinator Steam: Da
CS Status: i`m training...
SteamID: RobertParkour
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Robiii`.
Restrictie moderator
Location: Mangalia
Has thanked: 146 times
Been thanked: 127 times
Contact:

19 Apr 2012, 16:49

bravo :D succes in continuare;)
Image
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5392
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

19 Apr 2012, 16:56

Confuzius wrote:Apreciez ca ti-ai dat seama ca nu-i bine sa furi ceva care nu este cumparat din banii tai.
Image
User avatar
[x]TaZz[x]
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2078
Joined: 08 Mar 2010, 18:49
Detinator Steam: Nu
CS Status:
Location: Iaşi
Has thanked: 209 times
Been thanked: 291 times

19 Apr 2012, 17:29

Nu cumva mi-ai spart si mie ID-ul ? :-"

Foarte frumos din partea ta ca ai recunoscut. Bineinteles le va lua ceva timp unora sa se obisnuiasca cu tine (cand va veni vorba de o tranzactie).

Felicitari inca o data.
ImageImage









Last edited by [x]TaZz[x] on Thu Jan 04, 1993 12:05 am, edited 22 times in total.
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

19 Apr 2012, 17:29

Decât să transformi o sută de euro într-o sută de pixeli, mai bine te ocupi de viața reală
Mă bucur că +1 om din românia și-a deschis ochii.
Kain
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 25 Dec 2011, 21:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times
Contact:

19 Apr 2012, 18:37

Probabil ca si altii au trecut prin astfel de probleme , daca cumva va-ti schimbat puteti posta aici sa auzim si povestiile voastre.Ma voi uita ce mai in calculator si voi impartii o lista daca gasesc.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information