Scoala Corigenti ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
unpack
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 May 2013, 20:48
Detinator Steam: Da
CS Status: SlowHack Legion.
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Nume anterior: unpackRo, HyperDesk, -Hyperion-
Location: Delphi \ .Net \ C++ \ Php \ Pawn.
Has thanked: 76 times
Been thanked: 70 times
Contact:

26 May 2015, 18:47

M0hikan wrote:
Dani wrote:
RAMZiS @CS16 wrote:Mate (probapil)
si la romana cum stai ? e totu' ok ?
A gresit o litera nu o propozitie intreaga, de astia cu cratima ce sa mai zici sau cei cu "numai/ nu mai" ca nu stiu cand se foloseste. :troll
Grijania ta :meme
www.Ms-Boost.com - Counter-Strike 1.6 Server Boost.

Cu Stima,
Unpack - www.Ms-Boost.com

Image
RoyalServer 2
User avatar
Ndyc3
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 30 Jan 2012, 17:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Location: France
Has thanked: 16 times
Been thanked: 62 times

26 May 2015, 19:09

https://www.youtube.com/watch?v=HPVCPPtzwHg

Vă caracterizează pe unii şmecheri de pe aici.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 0
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

26 May 2015, 19:33

ba da voi astia care aveti 9.90 media generala ca va pun parintii toata ziua sa invatati credeti ca o sa va ajute media aia cu ceva ? am un prieten care a avut peste 9.50 media dupa bac samd si lucreaza la Starbucks si isi baga unghia in gat ca a pierdut o gramada de timp.. si am si prieteni care se axeaza pe diferite domenii ( gen resoftare telefoane ) si castiga mai bine ca ala, si ei n-au invatat...
cea mai buna medie e undeva pe la 7.50 in opinia mea, desi poti sa ai si medie mica dupa bac, daca te descurci in viata, bravo tie.
User avatar
^ZED^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

26 May 2015, 19:44

Vlad wrote:ba da voi astia care aveti 9.90 media generala ca va pun parintii toata ziua sa invatati credeti ca o sa va ajute media aia cu ceva ? am un prieten care a avut peste 9.50 media dupa bac samd si lucreaza la Starbucks si isi baga unghia in gat ca a pierdut o gramada de timp.. si am si prieteni care se axeaza pe diferite domenii ( gen resoftare telefoane ) si castiga mai bine ca ala, si ei n-au invatat...
cea mai buna medie e undeva pe la 7.50 in opinia mea, desi poti sa ai si medie mica dupa bac, daca te descurci in viata, bravo tie.
Media generala liceu ?
Sau liceu+bac ?
Last edited by Vlad on 26 May 2015, 19:47, edited 1 time in total.
Reason: liceu + bac
User avatar
VLD00
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

26 May 2015, 19:47

Vlad wrote:ba da voi astia care aveti 9.90 media generala ca va pun parintii toata ziua sa invatati credeti ca o sa va ajute media aia cu ceva ? am un prieten care a avut peste 9.50 media dupa bac samd si lucreaza la Starbucks si isi baga unghia in gat ca a pierdut o gramada de timp.. si am si prieteni care se axeaza pe diferite domenii ( gen resoftare telefoane ) si castiga mai bine ca ala, si ei n-au invatat...
cea mai buna medie e undeva pe la 7.50 in opinia mea, desi poti sa ai si medie mica dupa bac, daca te descurci in viata, bravo tie.
Si te unde ai dedus tu ca n-ajuta aceasta medie mare?Doar pentru ca prietenul tau spala podelele la StarBucks?
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
sergiu4995
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

26 May 2015, 19:56

Puneti mana si invatati!!!!
Voi astia care ziceti ca degeaba ai liceul facut sau bacul luat.. nu ai liceu,muritor de foame!
Sa vedeti cand terminati liceul,atunci ganditi ca un om normal.Dar na..ce sa-i zici la un licean influentat prost din cauza emisiunilor tv care promoveaza prostia si politica de 2 bani.

Astia care m-ati contrazis cu filologia,anul trecut am vazut multi care chisau ochii ca nu au luat la istorie si geografie bacul....doua materii simple,daca te-ai uitat la Busu cum prezinta vremea si la acea emisiune "5 minute de istorie" pe tvr,imposibil sa pici bacul.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 0
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

26 May 2015, 19:58

vladstar wrote:
Vlad wrote:ba da voi astia care aveti 9.90 media generala ca va pun parintii toata ziua sa invatati credeti ca o sa va ajute media aia cu ceva ? am un prieten care a avut peste 9.50 media dupa bac samd si lucreaza la Starbucks si isi baga unghia in gat ca a pierdut o gramada de timp.. si am si prieteni care se axeaza pe diferite domenii ( gen resoftare telefoane ) si castiga mai bine ca ala, si ei n-au invatat...
cea mai buna medie e undeva pe la 7.50 in opinia mea, desi poti sa ai si medie mica dupa bac, daca te descurci in viata, bravo tie.
Si te unde ai dedus tu ca n-ajuta aceasta medie mare?Doar pentru ca prietenul tau spala podelele la StarBucks?
e barman, nu spala podele.

eu am media anu asta intre 7-8 si deja stiu ce o sa fac dupa bac, nu depind de niste note.
sunt o gramada de exemple unde vezi oameni fara facultati si cu note mici in bac care scot bani la greu.
o sa realizati si voi intr-o zi ca daca ati fi invatat sa va descurcati si in alte domenii, nu doar in ceea ce tine de scoala era mai bine.
User avatar
OriginalDeath
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 18 Jul 2013, 20:49
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 46 times
Been thanked: 36 times

26 May 2015, 19:58

vladstar wrote:
Vlad wrote:ba da voi astia care aveti 9.90 media generala ca va pun parintii toata ziua sa invatati credeti ca o sa va ajute media aia cu ceva ? am un prieten care a avut peste 9.50 media dupa bac samd si lucreaza la Starbucks si isi baga unghia in gat ca a pierdut o gramada de timp.. si am si prieteni care se axeaza pe diferite domenii ( gen resoftare telefoane ) si castiga mai bine ca ala, si ei n-au invatat...
cea mai buna medie e undeva pe la 7.50 in opinia mea, desi poti sa ai si medie mica dupa bac, daca te descurci in viata, bravo tie.
Si te unde ai dedus tu ca n-ajuta aceasta medie mare?Doar pentru ca prietenul tau spala podelele la StarBucks?
Uita-te mai atent in jur,oameni cu facultate lucra la cabluri pe rupere.Nu e doar el.
Poti trai si fara bac,insa vei trage mai mult.
User avatar
sergiu4995
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

26 May 2015, 19:59

"Poti trai si fara bac" dovezi frate,nu mancati bors aiurea,sa va vad peste 1 an ,aveti bani la greu fara bac?
Numai vorbe goale...
sergiu4995 wrote:Puneti mana si invatati!!!!
Voi astia care ziceti ca degeaba ai liceul facut sau bacul luat.. nu ai liceu,muritor de foame!
Sa vedeti cand terminati liceul,atunci ganditi ca un om normal.Dar na..ce sa-i zici la un licean influentat prost din cauza emisiunilor tv care promoveaza prostia si politica de 2 bani.

Astia care m-ati contrazis cu filologia,anul trecut am vazut multi care chisau ochii ca nu au luat la istorie si geografie bacul....doua materii simple,daca te-ai uitat la Busu cum prezinta vremea si la acea emisiune "5 minute de istorie" pe tvr,imposibil sa pici bacul.
User avatar
sharkstar
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

26 May 2015, 20:01

sharkstar in clasa a 9a la mate-info:

Aveam 5 corijente, Romana,Fizica,Chimie,Biologie si Franceza. La Romana si Biologie am trecut si la Chimie am ramas cu situatia neincheiata pe vara. Am invatat reactiile redox si am luat 6 ca sa trec. Si asa am ramas corijent pe vara la Fizica si Franceza.. Si am trecut a 10 a :)))). Anul asta aceeasi schema. =))))
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
OriginalDeath
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 18 Jul 2013, 20:49
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 46 times
Been thanked: 36 times

26 May 2015, 20:01

sergiu4995 wrote:"Poti trai si fara bac" dovezi frate,nu mancati bors aiurea,sa va vad peste 1 an ,aveti bani la greu fara bac?
Numai vorbe goale...
sergiu4995 wrote:Puneti mana si invatati!!!!
Voi astia care ziceti ca degeaba ai liceul facut sau bacul luat.. nu ai liceu,muritor de foame!
Sa vedeti cand terminati liceul,atunci ganditi ca un om normal.Dar na..ce sa-i zici la un licean influentat prost din cauza emisiunilor tv care promoveaza prostia si politica de 2 bani.

Astia care m-ati contrazis cu filologia,anul trecut am vazut multi care chisau ochii ca nu au luat la istorie si geografie bacul....doua materii simple,daca te-ai uitat la Busu cum prezinta vremea si la acea emisiune "5 minute de istorie" pe tvr,imposibil sa pici bacul.
Cu 10 clase te poti angaja cum ziceam mai sus,la cabluri.Oh!
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 0
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

26 May 2015, 20:02

normal ca poti, doar trebuie sa vrei
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information