Scoala profesionala

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

01 Jun 2014, 18:54

Nu crezi ca cel mai ok ar fi sa te interesezi in cadrul liceului in care inveti? Nu de alta dar chestiile astea cred ca difera de la un liceu la altul...
RoyalServer
User avatar
dragonashu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 959
Joined: 11 Dec 2011, 20:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Sunt un titan man, celebru pe oriunde.
Location: CT.94.FUG
Has thanked: 94 times
Been thanked: 97 times

02 Jun 2014, 10:57

Eu am fost la liceu cu cu profil mecanic , eu am facut 10 clase liceu dupa am facut 6 luni complemantare in care am facut numai practica la service auto si conducere auto categoria B si C , si am fost mutat in clasa a 12 seral (dar nu am mai fost la scoala =]] ) , stiu ca am fost ultima generatie care am prins treaba cu 6 luni acum ce am facut in 6 luni ei vor face in 3 ani si toate costurile pentru carnet au fost suportate de liceu...numai ca C numai vor sa mil dea ca s-a schimbat codul rutier si la 21 de ani in fine :)) sa mil dea la 21 atunci.
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

02 Jun 2014, 14:11

sharkstar wrote:Mecanica auto. Din clasa a 11 a iei carnetul gratis + dupa te angajeaza, asta doar daca te pricepi.
Eu stiu ca te ajuta cu o redurecere si atat. Cum sa dea carnet gratis doar ca termini 3 clase? Gandeste mai bine..

Du-te la o scoala unde inveti o meserie de care poti depinde in ziua de azi. Sudor de ex.. Se castiga bine
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information