Scoala de Soferi

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Sergiu
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 19 Nov 2010, 20:33
Detinator Steam: Da
CS Status: freud.
Reputatie: Nume anterior : BrOnX
Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (3 luni)
Location: Iași/Brașov
Has thanked: 77 times
Been thanked: 22 times

19 Nov 2017, 15:19

Eu am avut bafta cu scoala de soferi, am terminat-o cu totul in 3 luni ( scoala propriu-zisa + sala + traseu ) pentru ca mi-am facut cerere de urgentare si din data de 17 noiembrie m-a pus pe 30 septembrie. Insa, acum, am inteles ca se fac programari la traseu pentru luna mai in Brasov.
"Singurele limite sunt cele pe care ți le impui singur." // Pentru a mă contacta, folosește mesajul privat !
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

RoyalServer
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

19 Nov 2017, 23:22

La Iasi nu este cu cerere de urgenta si de astea, nu poti face schimb cu altcineva de data... cand te a programat dupa 4 luni. asa ramai .. nici ca inainte daca dadeai 100 euro te programa dupa 2 saptamani..
User avatar
MrAndrei
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2120
Joined: 17 Mar 2013, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Facultatea iti mananca viata
SteamID: mrandreyx
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: asasinulfantoma
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

20 Nov 2017, 14:45

Exista, peste tot trebuie sa existe, dar nu stiti voi fiindca se tine cat mai ascuns asta.
Trebuie sa te duci cu un motiv bun si dovezi ca nu poti da in acea perioada si te reprogrameaza.
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

20 Nov 2017, 14:53

Se poate si la urgenta dar acum de cand cu camerele video merge treaba foarte greu cu programarile.
Poti si sa platesti la urgenta tot tarziu te programeaza, eu is programat din septembrie si dau abia in ianuarie.
Deci tu esti inca programat bine, e foarte aglomerat ma gandesc.
La Suceava se va da doar pe judet nu si in celelalte orase mai mari cum era pana acum sa prinzi un loc mai repede.
User avatar
Bogdan Andrei
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 02 Sep 2016, 10:30
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Puula, Croatia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

30 Nov 2017, 09:45

Salut, dezgrop putin acest topic pentru a va pune o intrebare.
Cate intrebari sunt de fapt, in total la sala?
Pe toate site-urile vad ca sunt 1176, insa unii spun ca in carte sunt in jur de 1500.
Care are dreptate? :))
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

30 Nov 2017, 16:32

In aplicatii ai 1176 de intrebari, pe site ul oficial drpciv al politiei probabil sa fie mai multe.. dar majoritatea dintre ele se repet.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

30 Nov 2017, 16:52

Sunt carti care pun si varianta unei intrebari cand un raspuns e spart in doua/trei, probabil de asta sunt 1500. Oricum e mai bine sa le inveti in toate modurile in care pot sa-ti pice, sa nu retii ca la intrebarea X era exact un raspuns.
User avatar
Qwartz
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 204
Joined: 16 Mar 2015, 14:51
Detinator Steam: Da
CS Status: --
SteamID: /id/justqwartz/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Dec 2017, 14:59

Cam asa e si in Timisoara..
ImageImage
User avatar
MdFk. =]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 624
Joined: 06 Sep 2014, 17:19
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

01 Dec 2017, 17:20

Pitesti - dai sala astazi , daca ai noroc in luna MAI, esti barosan. eu am stat 4 luni dupa oras. noroc ca l-am luat din prima. Noroc ca am facut pentru automata (am permis doar pentru automata) ca te ajuta mai bine cutia automata la multe chestii, nu-ti moare motorul mai ales daca are autohold, eu am dat asa pentru ca si tata are CC automat si mi-a ramas mie, deci ma doare la banana.. Vedeti ca daca picati stati 5/6 luni , cei din Pitesti.. e jale mare, nu se mai merita, in valcea am auzit ca azi dai sala ,maine orasul, asa de gol este..
*Or!g!naL*
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1367
Joined: 16 Feb 2014, 16:28
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-avem!
Detinator server CS: Zm.Darkcs.ro
Reputatie: Fost moderator ajutator
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

01 Dec 2017, 17:38

Miercuri dau sala :|Fac pe mine de frica pe toate le fac cu 24 :| mai fac si cu 23 si 25 si 22 :|
Inafara de drpciv.ro unde mai pot face ?
Image
User avatar
Bogdan Andrei
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 02 Sep 2016, 10:30
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Puula, Croatia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Dec 2017, 17:42

Pe scoalarutiera.ro
User avatar
P.Alexandru
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 187
Joined: 27 Nov 2017, 16:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gasesti in club noapte de noapte √
Detinator server CS: Respawn.IngeriiZone
SteamID: Da-Mi MSJ √
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Triunghiul Diavolului

01 Dec 2017, 17:53

Incearca pe autoelev , eu fac dupa mai multe siteuri / aplicatii
¥ Masini ce fac orasul mai frumos ¥
¥ Se intrec in orice loc intunecos ¥
¥ Iar fetele zambesc din dreapta ¥
¥ Totul dispare cand apare garda ¥
Image
Tranzactii:
post2663568.html#p2663568
anunturi/cumpar-25lei-psf-dau-t348648.html
anunturi/inchiriez-conturi-facebook-t347781-12.html
anunturi/ofer-1000-filme-t348315.html
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 427 guests