Scoala vietii. (gipsy)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

07 May 2017, 18:04

Lord Kalu wrote:Scoala vietii?
-ciordit
-cersit
-ciordit
-cersit
-eroare in convorbire, au furat si literele (pacat ca nu sunt de FER) :wut:

A ajuns RROMU` in Anglia, are vapoare (`ie` frumos aicisa) :wut:


Image
Ba cretinule daca un roman fura, de ce nu spui despre toti ca sunt furiciosi ? Chiar atat de dobitoc esti ?
Spui de tigani ca au ( vezi mai sus ingrosat ), dar ai uitat cat de agramat esti ? Domnul "uitate" .
Ma pis pe morții tăi și pe toți retardații care ma numesc in nu stiu ce fel, si apropo OLIGOFRENILOR
CAND CINEVA ITI SPUNE CA ESTI PROST, TU NU-I SPUI ALTEI PERSOANE CA TE-A FACUT PROST, SE SPUNE * NUMIT PROST *.
Aveti numai basini in cap, si mii s-a luat sa dau report si sa va stearga comentariile si cam atat, cateodata nici atat.
Sunteti o adunatura de rasisti in fata ecranului de 15.6, ca in realitate daca vedeti un tigan l-ati pupa in **** sa fiti ca el.
RoyalServer 2
User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

07 May 2017, 18:06

Vlad wrote:
Lord Kalu wrote:Nu pot sa generalizez Vlad deoarece cunosc si tigani care sunt la locul lor, vorbesc si scriu corect d.p.d.v romaneste plus ca au un job.pe de alta parte tiganii aia cu palate sunt de groaza pe unde se duc, ne fac de ras rudarii, cocalarii si spoitorii.
Si eu cunosc si nu te contrazic. Ma refer la cei ca cel din video, care ajung undeva si fura, dau drumul la manele 24/24 sau alte chestii de genul.
SUNT 100% CONVINS CA ASCULTI MAI DES MANELE DECAT MINE ;-)
User avatar
InloveeCs
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 224
Joined: 22 Dec 2014, 18:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fost membru club eXtreamCS (o luna)
Restrictie mesaje private! (achitat)
Utilizator interzis permanent
Fond eXtream: 0

07 May 2017, 18:12

Lord Kalu wrote:Le baga intr-un sac cusut de rochie iar surplusul in pi2da =))
Si dupa " hai fa si manca ca e proaspat de la cuptor"
Ba dar si in fusta aia, imagineazati cand e 45+ grade afara si ele baga mancarea acolo intre picioare si mai se si plimba prin magazin vreo 5-10 minute , cand scoate carnatu din fusta e deja fript, ti greata doar cand te gandesti

Am vazut la stiri cum o tiganca a bagat tot baxul cu bere sub fusta. Nu stiu cum a facut. Sa mai mearga si corect.
=))))))))))
sursa : https://www.tpu.ro/timp-liber/salut-am- ... si-l-pune/

Ce mama mea e un bax de bere cand a furat o plasma si a bagat-o in rochie =)))
http://www.kanald.ro/multimedia/romanca ... ideo=67659

Da din ce e facut tata sacu ala ? Ca din fer 100% nu, ca era vandut :troll Imi imaginez ca sacu ala are si telescoape in caz de cv sau e sudat :))

@Zed : erai si tu aici ? :kappa: https://www.youtube.com/watch?v=dCulU8D8wqc
TEPAR!
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

07 May 2017, 18:31

^ZED^ wrote:
Vlad wrote:
Lord Kalu wrote:Nu pot sa generalizez Vlad deoarece cunosc si tigani care sunt la locul lor, vorbesc si scriu corect d.p.d.v romaneste plus ca au un job.pe de alta parte tiganii aia cu palate sunt de groaza pe unde se duc, ne fac de ras rudarii, cocalarii si spoitorii.
Si eu cunosc si nu te contrazic. Ma refer la cei ca cel din video, care ajung undeva si fura, dau drumul la manele 24/24 sau alte chestii de genul.
SUNT 100% CONVINS CA ASCULTI MAI DES MANELE DECAT MINE ;-)
Te-as trimite in India cu un vas de carton dar mai bine iti dau apa si sapun sau gaz sa iti dai foc.
Image
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

07 May 2017, 18:32

^ZED^ wrote:
Vlad wrote:
Lord Kalu wrote:Nu pot sa generalizez Vlad deoarece cunosc si tigani care sunt la locul lor, vorbesc si scriu corect d.p.d.v romaneste plus ca au un job.pe de alta parte tiganii aia cu palate sunt de groaza pe unde se duc, ne fac de ras rudarii, cocalarii si spoitorii.
Si eu cunosc si nu te contrazic. Ma refer la cei ca cel din video, care ajung undeva si fura, dau drumul la manele 24/24 sau alte chestii de genul.
SUNT 100% CONVINS CA ASCULTI MAI DES MANELE DECAT MINE ;-)
Da, asa e. Ascult manele cand chiar n-am ce face, dar na, nu am spus ca numai rromii asculta manele.
Asta e istoricul meu de pe YT | Afiseaza codul
Image
Daca tu nu te consideri in categoria asta de ce te alarmezi asa?
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

08 May 2017, 12:13

^ZED^ wrote: Ba cretinule daca un roman fura, de ce nu spui despre toti ca sunt furiciosi ? Chiar atat de dobitoc esti ?
Spui de tigani ca au ( vezi mai sus ingrosat ), dar ai uitat cat de agramat esti ? Domnul "uitate" .
Ma pis pe morții tăi și pe toți retardații care ma numesc in nu stiu ce fel, si apropo OLIGOFRENILOR
CAND CINEVA ITI SPUNE CA ESTI PROST, TU NU-I SPUI ALTEI PERSOANE CA TE-A FACUT PROST, SE SPUNE * NUMIT PROST *.
Aveti numai basini in cap, si mii s-a luat sa dau report si sa va stearga comentariile si cam atat, cateodata nici atat.
Sunteti o adunatura de rasisti in fata ecranului de 15.6, ca in realitate daca vedeti un tigan l-ati pupa in **** sa fiti ca el.
=)))))) Nu mi vine sa cred ca acest individ exista

Eu am auzit tot felul de povesti de la diferite rude de prin afara, cum ca toti ne cred hoti,tigani etc :))
Dar asta este, nu poti schimba ce s-a auzit. Sau poti , dar nu ai cum in romania. Mereu o sa fim caracterizati drept ca o tara de ... si eu sustin treaba asta , chiar daca stau in ea
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

08 May 2017, 12:49

bai hamas, nimeni nu e rasist fara motiv :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information