Server SAMP Gf/RPG

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Razvutz
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 8
Joined: 23 Mar 2012, 00:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

23 Mar 2012, 09:51

Buna ziua !

Eu , am un server de samp ,hostat cu plata facuta pe 4 luni , scripter . Modul este Godfather denumit Gf , putin RPG . As dori sa il punel pe site , Sa facem o categorie aici si sa il promovam , am 20 playeri + , Adminii Fondatorii vor lua admin ( Fondatorii ( La@ur owner ) , si ceilalti membri de pe comunitate pot lua admin numai sa fie activi . Gm-ul este debuguit , aranjat , La@ur va avea acces la ftp + scripterii , Vom face multe eventuri , numele serverului va fi gta.extreamcs.ro sau cum doriti voi , o sa fac un topic si prin vot vom vedea . Dupa parerea a 20 playeri serverul e ,,marfa" dar eu vr sa il fac si mai ,,marfa" si am nevoie de ajutorul vostru . In loc sa va chinuiti cu serverul acela , va dau eu cum ar veni server gratis . (adminii/helperii/liderii/vips ) nrg personale /masini personale . Serverul are si NFS/NRG club spawunuri noi misto , /startwar /startsupremacy , are sistem JunckBuster avansat anti spam / cheats/cods / lag . Serverul e lag 0 ! Astept pareri PRO/Contra !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information