Server SAMP [ PROPUNERI ]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
SirFulgeruL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 741
Joined: 18 Jun 2014, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: SirFulgeruL
Reputatie: Fost moderator
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Jul 2016, 20:40

INSqs. wrote:Chiar crezi ca daca ar avea cineva o idee buna, o sa ti-o ofere tie?
mare dreptate ai :muscle_tone2:

ON: Incearca sa faci un sistem de test permis mai bun , ca pe bugged cel putin merg aia numai pe contrasens .
De exemplu testul de permis poate sa fie dat numai cu un instructor , iar ca sa nu se faca magari , instructorul trebuie sa fie in masina cu respectivul si sa dea o comanda gen "/testpremis Gogu" , dupa ce trece prin checkpoint-uri , instructorul va decide daca el va primi permis-ul printr-o comanda de exemplu "/permis Gogu" .
"Ma intreaba toata lumea si nu stiu de ce. Cum de imi permit sa imi fac toate poftele. " - Fratele Salam
RoyalServer
User avatar
Filip.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 996
Joined: 16 Oct 2013, 23:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: andre.w
Location: lasa
Has thanked: 58 times
Been thanked: 26 times
Contact:

23 Jul 2016, 01:31

SirFulgeruL wrote:
INSqs. wrote:Chiar crezi ca daca ar avea cineva o idee buna, o sa ti-o ofere tie?
mare dreptate ai :muscle_tone2:

ON: Incearca sa faci un sistem de test permis mai bun , ca pe bugged cel putin merg aia numai pe contrasens .
De exemplu testul de permis poate sa fie dat numai cu un instructor , iar ca sa nu se faca magari , instructorul trebuie sa fie in masina cu respectivul si sa dea o comanda gen "/testpremis Gogu" , dupa ce trece prin checkpoint-uri , instructorul va decide daca el va primi permis-ul printr-o comanda de exemplu "/permis Gogu" .
Frumos. O pun pe lista :))
Daca vrei sa faci profit case opening
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 400 guests