Server Triburile Speed

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 15 times
Contact:

23 Mar 2018, 21:28

Sunt ceva jucatori de triburile? Am in gand sa deschid un sv de triburile speed(defapt este deschis) mai am sa il traduc e in portugheza.. se mai marita? oare? Tot ce mai am la el este sa il traduc in engleza si dupa care sa il fac in asa fel icnat sa mearga in doua limbi, 3 poate :))
Discord: lucifer_xro
RoyalServer
User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2550
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 64 times
Contact:

23 Mar 2018, 22:15

Joc doar pe oficial .RO si .NET. Daca te ti de el se merita, insa sa deschizi o lume sau doua cu viteza mai decenta x10 / x20, dar si cateva cu runde speed dar cu viteza sub 1000, viteza unitatiilor intre x10 si x25 cel mult pentru. lumiile normale, iar la speed pana in x100. Cucerirea bazata pe taleri.
no...
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1279
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Mar 2018, 14:38

Do[N]e ;3 wrote:Joc doar pe oficial .RO si .NET. Daca te ti de el se merita, insa sa deschizi o lume sau doua cu viteza mai decenta x10 / x20, dar si cateva cu runde speed dar cu viteza sub 1000, viteza unitatiilor intre x10 si x25 cel mult pentru. lumiile normale, iar la speed pana in x100. Cucerirea bazata pe taleri.
Deci ma gandeam la asta , o sa deschid mai multe lumi , o s aincerc sa mentin o ratie egala intre lumiile cu viteze mari si cele cu viteze mici, o sa fie lumi cu viteza mica(sub 1000) si lumi cu viteza mare 1000+ cel putin lumea wa ma gandesc la 5000!

Problema e alta, greu mai gasesc jucatorii , dupa ce totae sv de speed s-au inchis , (mai e infernalwars dar e praff) in rest toate sunt inchise!


Last bumped by Traficant De Wi-Fi on 26 Mar 2018, 14:38.
Discord: lucifer_xro
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information