Ce servere merg acuma ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SoRyNeL;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 419
Joined: 02 Mar 2011, 17:52
Detinator Steam: Da
SteamID: n-am
Location: Orastie
Has thanked: 42 times
Been thanked: 21 times

22 Aug 2012, 09:02

scoti bani faini din servere de metin2 daca sti sa faci unu dar iti zic 24/24 on sa fie ca daca nu ... :-@
Castiga 0.5$ pentru o inregistrare aici iti da bonus 2$ la inscriere ;) si poti scoate la 30$ payout !
RoyalServer
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

22 Aug 2012, 13:17

TzUcK wrote:Pai din cs scot 20-30 de euro lunar nu e vorba . Dar chestia e ca sa le invat rapid , in cazul metinului trebuie sa stii bine jocul , parerea mea e ca un joc foarte complex si e nevoie de minim 1-2 ani de experienta sa stii ceva . MineCraft nu stiu ce sa zic nu m-am jucat si din cate stiu e ala cu constructiile ( cred ca ma plictiseste si in legatura cu resursele am 4 gb de ram si 100mbps deci nu e stress ) in cazul CS:GO mi se pare aiurea . Adica no mie nu imi place foarte mult . As fi interesat la SA:MP cam cat ar fi un gamemode dragut , unic . Cam cat ar costa sa fie cat de cat si hostul , ziceti-mi hosturile de sa:mp cat de cat sa nu fie lag si nu firme fantoma care au aparut de 2 zile . Ziceti-mi de minim 6 luni firme serioase si ping bun .
Un gamemode frumos,cu un mod care prinde foarte bine [Roleplay] costa in jur de 20E,stiu eu pe cineva chiar de aici de pe forum care vinde un GM foarte bun,o sa vorbesc si cu el sa vad daca mai e de vanzare,intre timp lasi un reply si iti dau PM daca e.

Edit:Da,si metinul merge,mai ales ca ai PC bun,il poti tine chiar tu,24/24 din donatii faci ceva dar nu sunt sigur ca iti scoti curentul :))
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
Edmond
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 153
Joined: 14 Aug 2012, 13:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 25 times
Been thanked: 16 times
Contact:

22 Aug 2012, 13:40

aimshot. wrote:
TzUcK wrote:Pai din cs scot 20-30 de euro lunar nu e vorba . Dar chestia e ca sa le invat rapid , in cazul metinului trebuie sa stii bine jocul , parerea mea e ca un joc foarte complex si e nevoie de minim 1-2 ani de experienta sa stii ceva . MineCraft nu stiu ce sa zic nu m-am jucat si din cate stiu e ala cu constructiile ( cred ca ma plictiseste si in legatura cu resursele am 4 gb de ram si 100mbps deci nu e stress ) in cazul CS:GO mi se pare aiurea . Adica no mie nu imi place foarte mult . As fi interesat la SA:MP cam cat ar fi un gamemode dragut , unic . Cam cat ar costa sa fie cat de cat si hostul , ziceti-mi hosturile de sa:mp cat de cat sa nu fie lag si nu firme fantoma care au aparut de 2 zile . Ziceti-mi de minim 6 luni firme serioase si ping bun .
Un gamemode frumos,cu un mod care prinde foarte bine [Roleplay] costa in jur de 20E,stiu eu pe cineva chiar de aici de pe forum care vinde un GM foarte bun,o sa vorbesc si cu el sa vad daca mai e de vanzare,intre timp lasi un reply si iti dau PM daca e.

Edit:Da,si metinul merge,mai ales ca ai PC bun,il poti tine chiar tu,24/24 din donatii faci ceva dar nu sunt sigur ca iti scoti curentul :))

Curentul este 50 de lei lunar :) atat consuma un pc cu o sursa de 350 24/7
User avatar
guessw0t
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 77
Joined: 08 Aug 2012, 09:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 19 times
Been thanked: 3 times
Contact:

22 Aug 2012, 13:42

metin2 o gramada de copii joaca si baga bani multi in 'jocul' asta.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information