Serverele CS1.6 - ExtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Mar 2012, 21:16

Mafios_X wrote:Rostul subiectului ?

Comunitatea nu este numai pentru acele servere, a trecut acea vreme. Eu zic ca mai bine 10 jucatori "ok" decat 32 si "codati" !
Rostul?
Pai dupa cum am mai scris serverele comunitatii nu sunt exploatate la nivelul la care-ar fi normal. Parerea mea personala este aceea ca ar trebui acordata mai multa atentie lor pentru ca potential exista si inca unul urias. Asa cum sunt in stare unele servere noi sa ajunga sus asa si aici...

As dori daca se poate si un raspuns din partea celor responsabili cu adevarat de servere.
RoyalServer
bogdan.lf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 231
Joined: 01 Mar 2012, 15:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Sti cum zic?
Has thanked: 25 times
Been thanked: 5 times
Contact:

02 Mar 2012, 21:17

vAc wrote:Pai asta pentru ca "eXtreamCS" a ajuns de la o comunitate de CS la una aproape de support , resurse ,discutii , in mare parte discutii si nu toti joaca CS 1.6 :) Pe zi ce trece vezi aici la "discutii" fel si fel de topicuri cu CD Key WOW , discutii Call of Duty , LoL si alte jocuri , la sectiunea CS 1.6 se intra mai mult pentru ajutor si suport la serverele respectivilor :) La discutii vezi orice de la SEX la Gaming si la Pariuri :) Deci , eXtreamCS a ajuns un "forum general" nu de CS dupa parerea mea :)
Agree!
http://lafel.ro/forum - avem nevoie de persoane serioase !
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

02 Mar 2012, 21:18

Poza facuta acum 5 min pe serverul fun.extream.com
Image

Au trecut vremurile acelea in care pe ka_xtreme-jumping2 la inceputul runzii mureai ca erati prea multi pe harta :-s
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

02 Mar 2012, 21:23

si daca tot ai facut o poza la server mai krystann poti sa`mi arati 2 jucatori de acolo care sunt activi si pe forum? eu nu cunosc pe nici unul dupa nume.

ar fi bine ca macar pe un server sa se axeze cei din staff`ul acestui forum , sa faca un addons calumea , sa puna 10-15 admini trecuti de 18 ani (sunt cativa cu capul pe umeri aici) chiar daca nu stau non stop pe server macar sa se roteasca intre ei ... eu zic ca asa ar fi serverul destul de populat si de asemenea o atmosfera placuta din moment ce ne intalnim acolo utilizatori cunoscuti de pe forum (cu vechime).
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

02 Mar 2012, 21:26

Amun wrote:si daca tot ai facut o poza la server mai krystann poti sa`mi arati 2 jucatori de acolo care sunt activi si pe forum? eu nu cunosc pe nici unul dupa nume.

ar fi bine ca macar pe un server sa se axeze cei din staff`ul acestui forum , sa faca un addons calumea , sa puna 10-15 admini trecuti de 18 ani (sunt cativa cu capul pe umeri aici) chiar daca nu stau non stop pe server macar sa se roteasca intre ei ... eu zic ca asa ar fi serverul destul de populat si de asemenea o atmosfera placuta din moment ce ne intalnim acolo utilizatori cunoscuti de pe forum (cu vechime).
Sincer nu :))) , in 3 min am dat 3 gaguri + 2 kickuri :P , sincer vad pe sv o data la 2 zile un jucator care sa fie activ si pe sv si pe forum ..
stfgogu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 12 Feb 2012, 16:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Contact:

02 Mar 2012, 21:43

Foarte frumoasa comunitatea si serverele [mai ales FUN] ...Eu sper sa fie toate full + comunitatea este de nota 10+ [99999999999]etc, Bafta in continuare

MULTUMIM L@ur
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Mar 2012, 21:51

stfgogu wrote:Foarte frumoasa comunitatea si serverele [mai ales FUN] ...Eu sper sa fie toate full + comunitatea este de nota 10+ [99999999999]etc, Bafta in continuare

MULTUMIM L@ur
Chiar asa? Mda, logout...
stfgogu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 12 Feb 2012, 16:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Contact:

02 Mar 2012, 22:17

Daca nu pretuiesti comunitatea + cat s-a chinuit laur sa o faca mare inseamna ca eu sunt fata!
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

02 Mar 2012, 22:25

bOOm.wero wrote:
gLs-razvan wrote:M-ai bine se tinea doar un server ON, ci anume, CS.eXtreamCS.com .. si admini multi si buni , fara suferinte dalea pe sv , taci ca's pgl. =]]
Din 4 servere niciunul nu a atins maximum de jucatori ..

PS : Aprob tovarasul de m-ai sus , nu mutati topicul in categorii unde nu intra nimeni ( pacat.. ) ci lasati-l aici.
Mai bine invatai limba romana !
Subscriu.

Gestionarea proastă și plata adminului pe bani sunt problemele. Dacă adminul se dă pe bani, vine orice copil suferind, cumpără admin și face ce vrea pe server, că doar el a plătit.
Nu vreau să mă pronunț în ceea ce privește addon-ul, că aș avea prea multe critici.
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Mar 2012, 22:29

stfgogu wrote:Daca nu pretuiesti comunitatea + cat s-a chinuit laur sa o faca mare inseamna ca eu sunt fata!
Prietene.. aici nu este vorba despre forum. Practica "pup-ass" in alta parte.
free4you.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 363
Joined: 23 Feb 2012, 22:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: BETIVII.rLz.Ro
SteamID: PRIVAT~
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

02 Mar 2012, 22:41

Chestia e că nici măcar CS.eXtream.RO nu este 32/32, şi totuşi... Este serverul principal, are domeniul eXtream.RO şi tot nu e 32/32.
Eu zic să închideţi restul serverelor, lăsaţi CS, e cât de cât populat seara, decât să ţii 4 servere pe degeaba, mai bine 1.
HNS, de exemplu, e gol de vreo 2 luni... Se poate aşa ceva ?
Ar fi fost frumos să ai 2,3 servere ( mod 4fun ) full, dar nu se axează nimeni pe servere, de aici de pe eXtreamCS.
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
User avatar
Mihai
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1675
Joined: 06 Dec 2010, 14:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Learning !
Detinator server CS: Poate
SteamID: mihhhai1
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 58 times
Contact:

02 Mar 2012, 23:10

Treaba este urmatoarea, majoritatea de pe aici au servere proprii, fiecare copil se trezeste peste noapte ca vrea sa-si faca server. Cred ca numarul "ownerilor" de servere de pe aici depaseste suta' .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 352 guests