Serverele CS1.6 - ExtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Mar 2012, 20:19

Salutare,
Stateam zilele astea si ma gandeam cum se face ca o comunitate atat de mare precum ExtreamCS nu poate avea serverele de Counter-Strike pline. Mie cel putin mi se pare un pic "dubios". Si in al 2-lea rand este si pacat ca useri nu pot beneficia de niste servere populate s.a.m.d. :)

Astept si eu niste pareri d-ale voastre in legatura cu ce-am scris. :)
RoyalServer
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

02 Mar 2012, 20:22

M-ai bine se tinea doar un server ON, ci anume, CS.eXtreamCS.com .. si admini multi si buni , fara suferinte dalea pe sv , taci ca's pgl. =]]
Din 4 servere niciunul nu a atins maximum de jucatori ..

PS : Aprob tovarasul de m-ai sus , nu mutati topicul in categorii unde nu intra nimeni ( pacat.. ) ci lasati-l aici.
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Mar 2012, 20:30

Vazand activitatea pe acest forum tind sa cred ca si serverele (sau macar unul dintre ele) ar putea fi macar pe timpul zilei 10:00 - 23:00, 32/32. Eu unul chiar as prefera sa joc si este pacat inca odata spun de forum ca este atata activitate aici si pe servere, egala cu zero.

"Rusine Dinu Patriciu!" =]
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

02 Mar 2012, 20:38

Mda , faza e ca s-a dus vremea serverelor ... si eu sunt admin pe fun dar destul sa slabut ...
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

02 Mar 2012, 20:45

Pai asta pentru ca "eXtreamCS" a ajuns de la o comunitate de CS la una aproape de support , resurse ,discutii , in mare parte discutii si nu toti joaca CS 1.6 :) Pe zi ce trece vezi aici la "discutii" fel si fel de topicuri cu CD Key WOW , discutii Call of Duty , LoL si alte jocuri , la sectiunea CS 1.6 se intra mai mult pentru ajutor si suport la serverele respectivilor :) La discutii vezi orice de la SEX la Gaming si la Pariuri :) Deci , eXtreamCS a ajuns un "forum general" nu de CS dupa parerea mea :)
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

02 Mar 2012, 20:48

vAc wrote:Pai asta pentru ca "eXtreamCS" a ajuns de la o comunitate de CS la una aproape de support , resurse ,discutii , in mare parte discutii si nu toti joaca CS 1.6 :) Pe zi ce trece vezi aici la "discutii" fel si fel de topicuri cu CD Key WOW , discutii Call of Duty , LoL si alte jocuri , la sectiunea CS 1.6 se intra mai mult pentru ajutor si suport la serverele respectivilor :) La discutii vezi orice de la SEX la Gaming si la Pariuri :) Deci , eXtreamCS a ajuns un "forum general" nu de CS dupa parerea mea :)
Ok dar discutia este despre servere. Sunt si alte comunitati gen "forum general" dar acestia isi focalizeaza atentia si pe serverele lor de CS1.6.
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

02 Mar 2012, 20:50

gLs-razvan wrote:M-ai bine se tinea doar un server ON, ci anume, CS.eXtreamCS.com .. si admini multi si buni , fara suferinte dalea pe sv , taci ca's pgl. =]]
Din 4 servere niciunul nu a atins maximum de jucatori ..

PS : Aprob tovarasul de m-ai sus , nu mutati topicul in categorii unde nu intra nimeni ( pacat.. ) ci lasati-l aici.
Mai bine invatai limba romana !
Last edited by kingdwr on 02 Mar 2012, 21:08, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

02 Mar 2012, 20:51

Daniel M. wrote:
vAc wrote:Pai asta pentru ca "eXtreamCS" a ajuns de la o comunitate de CS la una aproape de support , resurse ,discutii , in mare parte discutii si nu toti joaca CS 1.6 :) Pe zi ce trece vezi aici la "discutii" fel si fel de topicuri cu CD Key WOW , discutii Call of Duty , LoL si alte jocuri , la sectiunea CS 1.6 se intra mai mult pentru ajutor si suport la serverele respectivilor :) La discutii vezi orice de la SEX la Gaming si la Pariuri :) Deci , eXtreamCS a ajuns un "forum general" nu de CS dupa parerea mea :)
Ok dar discutia este despre servere. Sunt si alte comunitati gen "forum general" dar acestia isi focalizeaza atentia si pe serverele lor de CS1.6.
S-ar putea sa vorbesc fara sa stiu , dar din ce .. vad si aud .. nu se prea investeste in serverele comunitatii . Administratorii isi focalizeaza "timpul" pe forum , sau cum sunt Managerii de Servere , cine se ocupa si cum . Cu un server deschis intr-o comunitate in adevaratul sens al cuvantului nu il umpli :) In el trebuie investit :) "Bun cu bun se tine"
User avatar
Zavoranca
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 741
Joined: 23 Apr 2011, 20:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Mă joc MINECRAFT!
Detinator server CS: 188.212.105.158
SteamID: zoom_fuckscuul
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 133 times
Been thanked: 70 times

02 Mar 2012, 20:52

bOOm.wero wrote:
gLs-razvan wrote:M-ai bine se tinea doar un server ON, ci anume, CS.eXtreamCS.com .. si admini multi si buni , fara suferinte dalea pe sv , taci ca's pgl. =]]
Din 4 servere niciunul nu a atins maximum de jucatori ..

PS : Aprob tovarasul de m-ai sus , nu mutati topicul in categorii unde nu intra nimeni ( pacat.. ) ci lasati-l aici.
Mai bine invatai limba romana !
Şi tu.

Chiar că lipseşte un server comunităţii, totuşi din atâţia membrii câţi sunt imposibil jumate să nu joace CS.

Imagefacebook

http://minecraft-romania.com/ - Comunitatea oficială de Minecraft din România.
http://serverul-tau.ro/ - Postează-ţi şi tu serverul aici serverul de joc gratuit.


Serverele noastre:


Image
Image
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

02 Mar 2012, 20:54

Nu e vorba de aia Zavoranca , dar cand se vede ca Detinatorii serverelor nu isi dau interesul cum sa fie playerii atrasi de servere ?
User avatar
Zavoranca
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 741
Joined: 23 Apr 2011, 20:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Mă joc MINECRAFT!
Detinator server CS: 188.212.105.158
SteamID: zoom_fuckscuul
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 133 times
Been thanked: 70 times

02 Mar 2012, 20:56

vAc wrote:Nu e vorba de aia Zavoranca , dar cand se vede ca Detinatorii serverelor nu isi dau interesul cum sa fie playerii atrasi de servere ?
Deţinătorii îşi dau interesul dar puţini observă bannerele cu statisticile serverelor din header, dacă ar avea categorie aici pe forum + DNS-ul gen cs.extreamcs.com ar avea jucători, nu mulţi ştiu de extream.ro.

Imagefacebook

http://minecraft-romania.com/ - Comunitatea oficială de Minecraft din România.
http://serverul-tau.ro/ - Postează-ţi şi tu serverul aici serverul de joc gratuit.


Serverele noastre:


Image
Image
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

02 Mar 2012, 20:57

Rostul subiectului ?

Comunitatea nu este numai pentru acele servere, a trecut acea vreme. Eu zic ca mai bine 10 jucatori "ok" decat 32 si "codati" !
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information