Un setmaster fara redirecte ( DA UN OCHI )

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
xdcnet
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 328
Joined: 03 Aug 2011, 10:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Pe setmaster.ro
Detinator server CS: cs.setmaste.ro
SteamID: Nu-l fac public
Location: Cluj
Been thanked: 15 times
Contact:

25 Aug 2011, 00:29

Am gasit un setmaster de Counter Strike Romanesc . Ma gandesc sa va dau si voua sa il instalati , este foarte tare ( eu am ramas uimit ) Nici un gram de redirecte . Eu zic sa il folositi si voi de accea va ajut cum sa il instalati .

Non-STEAM:
1. Descarcati: Masterserveres.rar
2. Copiati Masterservers.vdf in directorul config al jocului suprascriind fisierul actual
pentru non-Steam directorul poate fi acesta: C:\games\Counter-Strike\platform\config\
3. Schimbati proprietatile fitierului masterservers.vdf "numai citire" (read only)
Click dreapta pe fisier, selectati "Proprietati" si apoi selectati "numai citire" (read only)
Schimband fisierul .vdf "numai citire" (read only) preveniti ca jocul sa faca sprascriere in anumite cazuri.

Pentru ce-i cu STEAM :
1. Descarcati : Masterserveres2.rar
2. Copiati Masterserveres2.vdf in directorul C:\Programes Files\Steam\Cofig
3. Schimbati proprietatile fisierului masterservers2.vdf "numai citire" (read only)
Click dreapta pe fisier, selectati "Proprietati" si apoi selectati "numai citire" (read only)
Schimband fisierul .vdf "numai citire" (read only) preveniti ca jocul sa faca sprascriere in anumite cazuri.

Care nu intelege il pot ajuta pe private cu team wiewer , ma gasiti la Y.M : tzuckpglzone
Image

O lume fara redirecte --- >
http://www.setmaster.ro < ---
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 321 guests