Sfaturi pentru bicicleta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

10 May 2012, 17:51

Skizu wrote:
Every wrote:
LecsuTzu wrote: ai visa sau ti-ai dori sa o fi avut tu pe aia ? :-j

daca nu ai bani in de ajuns poti cauta pe dirtbike[dot]ro , sunt la mana a 2-a dar se merita decat sa dai pe una noua + ca noua din mag nu gasesti asa ieftina..

gen : http://www.dirtbike.ro/bazar/biciclete- ... or-exe.htm
http://www.dirtbike.ro/bazar/biciclete- ... street.htm

si ce ai zis tu acolo cu "24" si "26" sunt marimile la jante de 24 de inci si 26..
Nu toti suntem saraci ca tine vorbeste in numele tau daca tot salivezi dupa una ca aia da? Te rog evita topic`ul.
Defap toti sunteti saraci pentru ca nu produceti voi banul ! Nu munciti voi sa vedeti cum e . Are mama are tata ma doare la c*c ! Asa sunteti voi :))
o vorbit el muncitorul =))
RoyalServer 2
LecsuTzu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 239
Joined: 15 Jul 2011, 12:55
Detinator Steam: Da
Has thanked: 5 times
Been thanked: 27 times

10 May 2012, 21:19

Every wrote:Nu toti suntem saraci ca tine vorbeste in numele tau daca tot salivezi dupa una ca aia da? Te rog evita topic`ul.
ba pisateas in cur de copil de 14 ani ce ai , iti pui si tu ca ai 18 ani si te dai in tambe pe aici , cine pm te primeste pe tine la munca , nici aia de la pliante nu te primeste cu fata asta.. si de cand m0rti si ran1ti m@ti ma faci tu pe mine sarac? cati bani am avut eu la viata mea nu strange nici matha nici tactu intr-un an si cand oi face intradevar 18 ani sa imi dai un pm martalogule L-)

ps . daca aveam eu copil ca tine nu as avea tupeu sa-l scot afara ca mi-e rusine ca ma dau astia in judecata si cheama hingheri ca am scos jigodia afara :-$
JACOBSSSSSSSS
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 416 guests