Sferturi de finala - C.League (1/2 apr. - 8/9 apr.)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

zeuus
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 115
Joined: 09 Mar 2014, 20:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Contact:

04 Apr 2014, 14:08

@figa si daca te bag in pzdm te superi..
Last edited by munir on 04 Apr 2014, 14:37, edited 2 times in total.
Reason: Baga-ma cat doresti, chiar iti zic ca-ti multumesc.. o sa se intample daca tu zici asta (+warn)
RoyalServer
User avatar
shut.theart
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1230
Joined: 10 Aug 2012, 13:04
Detinator Steam: Da
Has thanked: 52 times
Been thanked: 20 times
Contact:

04 Apr 2014, 15:04

Johnny Dioguardi wrote:Asa crezi tu ca va fi cel mai dezechilibrat duel. Ai sa vezi ca Bayern nu va ajunge nici macar in finala.


Atletico, PSG, Real Madrid, Bayern merg mai departe

Cum adica "nici macar in finala" .. e ceva rau in a ajunge in finala? spui asta de parca a ajunge in finala e ceva pentru prostii / slabi / care nu stiu sa joace fotbal. ... Invata sa-ti alegi cuvintele data viitoare (invata romana)

Bm1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 23 Oct 2013, 14:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Apr 2014, 15:53

figo wrote:Barcelona - Atletico Madrid
PSG - Chelsea
Real Madrid - Borussia Dortmund
Manchester United - Bayern Munchen

Avem 4 meciuri superbe, se anunta niste meciuri de mare calitate. Astept scor pentru fiecare mansa in parte/fiecare meci in parte. Incep eu

Barcelona - Atletico Madrid (1 - 1 tur/3 - 2 retur, se califica Atletico)
PSG - Chelsea (3 - 1 tur/2 - 1 retur, se califica PSG)
Real Madrid - Borussia Dortmund (4 - 0 tur/3 - 1 retur, se califica Real Madrid)
Manchester United - Bayern Munchen (0 - 4 tur/4 - 2 retur, se califica Bayern)

Cel mai dezechilibrat duel fiind M. united - B.munchen
E clar cine va merge....Barcelona deoarece nu-l au pe diego costa atletico in lot, Paris Saint Germain deoarece au un avantaj si vor mai da un gol 2 la chelsea, Real Madrid pentru ca nu cred ca vor fi capabili cei de la Dortmund sa intoarca scorul, si Bayern Munchen deoarece sa fim realisti vor da tot sa mearga !
Nu am semnatura, de ce intrebi ?
Crytek
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 182
Joined: 14 Jul 2012, 12:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

04 Apr 2014, 18:24

mai putin la atletico-barca e indoiala, in rest se stie, real,psg,bayern
atletico eu zic ca pleaca cu prima sansa, barca este obligata sa iasa la atac si sa inscrie iar cum sa accidentat si pique va fi greu de tot, se vede de 2 ani buni ca acolo langa pique nu e un fundas central de valoare, nu inteleg ce au facut asta vara, l-au adus pe neymar asta care nu prea o adus nimic nou si in rest nimic, eu zic ca atletico se califica, mai ales pe teren propriu e greu sa i faci fata, am vazut la meciul de anu asta cu real acasa in campionat cand au fost condusi cu 1-0 si la pauza au facut 2-1 cu un presing si un efort foarte mare, spre final au cedat si au fost egalati
nu stiu daca bayern-manchester a fost cel mai dezichilibrat meci, vom vedea rezultatul din retur, pana atunci cel mai dezichilibrat a fost dortmund-real, dortmund daca cadea cu un atletico/barca putea avea sanse mai mari insa asa...
nu laudati asa tare bayern, in campionat cine i mai urmareste se vede clar ca acolo nu au adversar insa in champions au fost slabiciuni mari cu city,dubla cu arsenal in care bayern in primele 20minute la londra nu a miscat nimic, ratarea penaltyului si mai ales cartonasul rosu au schimbat soarta calificarii, sa vazut clar ca si in retur au avut probleme mari chiar daca au dominat meciul la toate capitolele nu au reusit sa castige si sa inscrie doar odata, manchester la fel a avut la meciul de pe old trafford si cam orice echipa face la fel cand joaca cu bayern, se apara si daca poate si are jucatori cu un presing avansat si pe contraatac dau lovitura, inca ceva, chiar si un om important din stafful lui bayern la atacat de jocul lui guardiola din cauza posesiei aiurea fara a ataca dupa remiza cu arsenal

Code: Select all

"Probabil într-o zi vom ajunge să jucăm la fel ca Barcelona și nimeni nu se va mai uita la meciurile noastre pentru că vom dispera spectatorii. În fața unei apărări aglomerate trebuie să șutezi de la distanță. Nu înțeleg de ce trebuie să pasezi la nesfârșit și să trimiți mingea în spate", a spus Franz Beckenbauer. 
Inca ceva...daca Klopp ar avea la dispozitie lotul lui bayern sau real, ce fotbal ar juca echipa sa?
User avatar
Ovidiu2k4
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 271
Joined: 09 Sep 2009, 09:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 33 times
Been thanked: 10 times

04 Apr 2014, 21:21

Crytek wrote:
Ovidiu2k4 wrote:Daca a ajuns Chelsea sa o ameninte pe PSG,atunci inseamna ca unii n-au treaba cu fotbalul.
cum nici tu nu ai treaba cu fotbalul, adica tu spui ca psg trece pe langa chelsea fara probleme?
Puteai sa taci,ca mare filozof ramaneai.Tu esti cumva vreun pui de mourinho?Daca voi n-ati vazut pana acum meciurile PSG-ului,asta nu inseamna ca e praf sau ca daca n-are adversar in campionat,o sa se plafoneze.
User avatar
Elena Udrea
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 08 Feb 2014, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times
Contact:

04 Apr 2014, 22:53

Mai baieti,

Image

Va zic eu direct finala:

Bayern - Real -> castiga bayern cu 2-1 gol in minutu 87 Muller.
Politica. Un teatru uriaş, cu textieri ipocriţi şi actori slabi. Şi cu un public pe măsură.
Crytek
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 182
Joined: 14 Jul 2012, 12:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

04 Apr 2014, 23:35

majoritatea de aici cred ca nici nu urmariti meciurile, vorbiti doar ca cunoasteti echipele si rezultatele
User avatar
shut.theart
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1230
Joined: 10 Aug 2012, 13:04
Detinator Steam: Da
Has thanked: 52 times
Been thanked: 20 times
Contact:

05 Apr 2014, 13:46

Eu sper la finala:
Bayern Munchen - Real Madrid (daca o bate bayern acum in semi-finale nu e asa mare umilinta ... daca ii da in finala macel, o sa ramana istorie!!!)

Toti zic ca Real e mai tare ca Bayern .. o sa vedem :D

Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

05 Apr 2014, 14:11

Crytek wrote:majoritatea de aici cred ca nici nu urmariti meciurile, vorbiti doar ca cunoasteti echipele si rezultatele
Asa sunt ei,daca ii intrebi 2 jucatori de la atletico s-au alta echipa ...

Finala sper sa fie: Real-Bayern pentru ca sunt cele mai bune echipe la ora actuala si cred ca o sa bata real madrid,bayern joaca cel mai bine pe teren propriu,asta s'a vazut si la meciul cu man utd unde nu s'au simtit prea bine.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information