Share free extreamcs

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
vLx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 119
Joined: 15 Jul 2012, 12:26
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Cs.vLx.Ro
SteamID: sevraj_cs
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Sep 2012, 11:58

BiLLy wrote:
vLx wrote:Salut baieti , am facut acest topic cu speranta ca cei care conduc extreamcs poate or sa isi arunce un ochi pe aici :))) Ideea este in felul urmator vreau sa facem o echipa pe extreamcs special pentru cei care vand chestii free dupa net noi sa ne ocupam sa le postam pe extreamcs FREE , stiu ca multi ***** or sa vina cu figuri ca nu ca nu e bine , pai este bine ca numai pacaliti copii pentru un lucru de ***** free si asa creste si in valoare si in calitate extreamcs !:)
Nu toata lumea sta in fata PC-ului ca tine toata ziua .
Esti ras tin sa te anunt ca nu stau toata ziua in fata pc , am cate 2 antrenamente zilnic odata la 2 saptamanii plec de joi pentru meciu de vineri asa ca eu am un program incarcat fata de altii :) Dar numai suport ratatii care vand chestii free
Cat de prost sa fi ca moderator sa dai ban unui user ca a facut un compliment ?

Code: Select all

Connect : cs.vlx.ro
Din lipsa de ocupatie ma ocup cu Search care are nevoie de ceva www.vlx.ro faceti request!
Site : www.vlx.ro
Forum : www.vlx.ro/forum
Cautam owner cs.vlx.ro 50 RON lunar sv o sa fie full 32/32 !
Contact : vlx_sevraj
Fost user : Sevraj , user serios poti verifica la tranzactii , am luat ban pentru un compliment asta a ajuns extreamcs !
Caut servere pentru comunitatea mea , Ofer Co-Administrator pentru owneri !
RoyalServer
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

04 Sep 2012, 12:07

GABIi. wrote:vLx imi place ideea ta . Ma bag si eu daca e. :)
Ti-ai gasit om, sigur o sa iasa excelent si toti administratorii o sa fie de acord :-l
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
vLx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 119
Joined: 15 Jul 2012, 12:26
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Cs.vLx.Ro
SteamID: sevraj_cs
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Sep 2012, 12:11

Haideti sa incepem sa alungam ratatii astia care vand chestii free dupa net pe acest forum , daca e cineva care se cunoaste bine cu Laur sa ii prezinte aceasta idee :)
Cat de prost sa fi ca moderator sa dai ban unui user ca a facut un compliment ?

Code: Select all

Connect : cs.vlx.ro
Din lipsa de ocupatie ma ocup cu Search care are nevoie de ceva www.vlx.ro faceti request!
Site : www.vlx.ro
Forum : www.vlx.ro/forum
Cautam owner cs.vlx.ro 50 RON lunar sv o sa fie full 32/32 !
Contact : vlx_sevraj
Fost user : Sevraj , user serios poti verifica la tranzactii , am luat ban pentru un compliment asta a ajuns extreamcs !
Caut servere pentru comunitatea mea , Ofer Co-Administrator pentru owneri !
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

04 Sep 2012, 12:26

vLx wrote:Haideti sa incepem sa alungam ratatii astia care vand chestii free dupa net pe acest forum , daca e cineva care se cunoaste bine cu Laur sa ii prezinte aceasta idee :)
Iti spun eu de ce Laur nu ar fi de acord cu ceea ce spui tu !
In primul rand nu ai de unde sa stii ca userul vasile nu da tepe !! Poate sa fie corect o data ,de doua si a treia oara sa ti-o tranteasca :)
In al doilea rand bataie mare de cap. Apar useri noi, nu ai cum sa-i selectezi pe toti!
In al treilea rand pe shopul extream scrie asa "Nu gasesti pe site ce iti doresti sa cumperi? Consideri ca sunt prea putine produse? Iti oferim posibilitatea de a iti aduce orice obiect iti doresti. Foloseste formularul de contact si adreseaza-te pentru a sti cu ce te putem servi ! Clic AICI" Deci cine doreste asa ceva sa fie un vanzator premium gen okazii va vinde pe www.extreamshop.com
Apropo ar trebui sa apara un grup nou nu ? Gen "Cops" =)) vrei neaaparat culoare ? Fa-ti cont nou si nu mai avea idei tampite!
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
vLx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 119
Joined: 15 Jul 2012, 12:26
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Cs.vLx.Ro
SteamID: sevraj_cs
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Sep 2012, 12:30

Cat de "ROMANI SUNTETI " :))) nu vreau ma culoare ma pis pe culoare daca vroiam culoare aveam de mult pe acest forum de foarte mult timp vreau doar ce ajutam copiii astia care iau teapa de la ratatii dupa extreamcs care iau ceva free si ii pacalesc si ***
Cat de prost sa fi ca moderator sa dai ban unui user ca a facut un compliment ?

Code: Select all

Connect : cs.vlx.ro
Din lipsa de ocupatie ma ocup cu Search care are nevoie de ceva www.vlx.ro faceti request!
Site : www.vlx.ro
Forum : www.vlx.ro/forum
Cautam owner cs.vlx.ro 50 RON lunar sv o sa fie full 32/32 !
Contact : vlx_sevraj
Fost user : Sevraj , user serios poti verifica la tranzactii , am luat ban pentru un compliment asta a ajuns extreamcs !
Caut servere pentru comunitatea mea , Ofer Co-Administrator pentru owneri !
User avatar
iv3
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 945
Joined: 05 Feb 2010, 17:28
Detinator Steam: Da
SteamID: iv3_csgod
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Been thanked: 126 times

04 Sep 2012, 12:37

vLx wrote:Cat de "ROMANI SUNTETI " :))) nu vreau ma culoare ma pis pe culoare daca vroiam culoare aveam de mult pe acest forum de foarte mult timp vreau doar ce ajutam copiii astia care iau teapa de la ratatii dupa extreamcs care iau ceva free si ii pacalesc si ***
Ce vorbe pe tine pustane ... cat de "romani sunteti" ce stii tu bai ******** despre Romania si ce se intampla in tara asta ? Stai in banca ta si nu te mai da in barci pe aici!! SALVATORULEEE =)) app ai report
Si daca tot vrei sa faci ceva...daca nu vei fi banat pana atunci, prezinta-i lu laur proiectul Dai PM .
ImageImage

яσмαηιαη яαсιηפ тєαм мємвєя
User avatar
vLx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 119
Joined: 15 Jul 2012, 12:26
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Cs.vLx.Ro
SteamID: sevraj_cs
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Sep 2012, 14:05

Off doamne ce sa fac si eu un pustan , ce se ataca rasii astia , pentru ce raport tristule ?:))) Ca e topicu meu =)) se vede cine e pustan :)) Dc oare simt o tenta de invidie ?:> :))) Numai poti sa dai chestii free dupa scriptmafia ? :> :))))

As da bani numai sa ma intalnesc cu niste useri dupa acest forum sa vedem cine e copil si cine nu , cine da mai bine cu pumnu si cine fuge :) pentru ca sincer daca as da de cativa pe aici numai picioare in cap si pumni in dinti as da
Cat de prost sa fi ca moderator sa dai ban unui user ca a facut un compliment ?

Code: Select all

Connect : cs.vlx.ro
Din lipsa de ocupatie ma ocup cu Search care are nevoie de ceva www.vlx.ro faceti request!
Site : www.vlx.ro
Forum : www.vlx.ro/forum
Cautam owner cs.vlx.ro 50 RON lunar sv o sa fie full 32/32 !
Contact : vlx_sevraj
Fost user : Sevraj , user serios poti verifica la tranzactii , am luat ban pentru un compliment asta a ajuns extreamcs !
Caut servere pentru comunitatea mea , Ofer Co-Administrator pentru owneri !
platinum
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 320
Joined: 17 May 2011, 10:46
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 39 times
Been thanked: 10 times

04 Sep 2012, 20:06

vLx wrote:Off doamne ce sa fac si eu un pustan , ce se ataca rasii astia , pentru ce raport tristule ?:))) Ca e topicu meu =)) se vede cine e pustan :)) Dc oare simt o tenta de invidie ?:> :))) Numai poti sa dai chestii free dupa scriptmafia ? :> :))))

As da bani numai sa ma intalnesc cu niste useri dupa acest forum sa vedem cine e copil si cine nu , cine da mai bine cu pumnu si cine fuge :) pentru ca sincer daca as da de cativa pe aici numai picioare in cap si pumni in dinti as da
de cand ai dat comm-ul acesta sunt mai multu utilizatori on ..probabil ai bagat spaima n useri si nu mai ies din casa , nerusinatule!
Sunt atat de aproape ca ne desparte doar un prezervativ...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 408 guests