Shopify metoda de a face bani din anunturi cu produse

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
UnHibrid
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 164
Joined: 20 Apr 2015, 19:26
Detinator Steam: Da
CS Status: ''Onlain''
Detinator server CS: Furien.B-Zone.Ro
SteamID: senzorgaming
Fond eXtream: 0
Location: Agent Vanzari la Digi (RDS-RCS)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times
Contact:

10 Feb 2018, 23:23

Salutare, recent am aflat despre cum poti face bani pe Shopify. Metoda in sine este sa postezi anunturi pe site-ul tau de la shopify, cu produse pe care tu practic nu le ai. Faza tare e ca atunci cand cineva cumpara produsul de la tine, tu ii dai datele direct ale cumparatorului vanzatorului. Ce parere aveti despre aceasta metoda?
Last edited by UnHibrid on 10 Feb 2018, 23:28, edited 1 time in total.
Image
RoyalServer 2
User avatar
TwisteR42O..
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1613
Joined: 02 Feb 2014, 20:10
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

10 Feb 2018, 23:28

In caz ca esti tentat sa platesti cuiva pentru a te "invata" despre shopify, uite aici:

ImageImage
ImageImage
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

10 Feb 2018, 23:41

Pai si ilie vlog a promovat pe unul care vinde un ebook minune despre dropshipping.
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

11 Feb 2018, 03:48

Ca să ai succes trebuie să ai un buget de măcar 1000$ de început și să ai și ceva noroc, nu e pentru oricine treaba asta și lucrurile nu sunt așa simple cum pot părea în unele videoclipuri de pe YouTube.
User avatar
DAEmoon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 27
Joined: 17 Jun 2015, 20:12
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

11 Feb 2018, 09:36

JusT. wrote:Ca să ai succes trebuie să ai un buget de măcar 1000$ de început și să ai și ceva noroc, nu e pentru oricine treaba asta și lucrurile nu sunt așa simple cum pot părea în unele videoclipuri de pe YouTube.
spunea ala de are la semnatura referral pe un site scam :lolno:
ai incercat tu si ai dedus ca iti trebuie 1000$ ? nu ti-a mers tie si ai bagat 1000$ ca sa vezi daca merge ? si ai avut si putin noroc ? norocul nu exista, ti-l faci tu
nu mai vorbiti asa aiurea, va uitati la un videoclip pe internet si sunteti asi toti
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

11 Feb 2018, 14:36

DAEmoon wrote:
JusT. wrote:Ca să ai succes trebuie să ai un buget de măcar 1000$ de început și să ai și ceva noroc, nu e pentru oricine treaba asta și lucrurile nu sunt așa simple cum pot părea în unele videoclipuri de pe YouTube.
spunea ala de are la semnatura referral pe un site scam :lolno:
ai incercat tu si ai dedus ca iti trebuie 1000$ ? nu ti-a mers tie si ai bagat 1000$ ca sa vezi daca merge ? si ai avut si putin noroc ? norocul nu exista, ti-l faci tu
nu mai vorbiti asa aiurea, va uitati la un videoclip pe internet si sunteti asi toti
Vino cu contra argumente copile dacă nu ești de acord cu ce am scris eu acolo, ia fă mă tu treaba asta cu buget 20$ și zi-ne cum îți merge.
Metode de a face bani mulți cu investiție 0 nu există.
Iar asta cu "norocul ți-l faci tu" e o idioțenie, prima persoana care a vândut kendama/fidget spinners, crezi că știa el că va lansa un trend la nivel mondial? A avut noroc că există mulți copii proști cărora le plac câcaturile inutile.
User avatar
DAEmoon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 27
Joined: 17 Jun 2015, 20:12
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

11 Feb 2018, 18:02

JusT. wrote:
DAEmoon wrote:
JusT. wrote:Ca să ai succes trebuie să ai un buget de măcar 1000$ de început și să ai și ceva noroc, nu e pentru oricine treaba asta și lucrurile nu sunt așa simple cum pot părea în unele videoclipuri de pe YouTube.
spunea ala de are la semnatura referral pe un site scam :lolno:
ai incercat tu si ai dedus ca iti trebuie 1000$ ? nu ti-a mers tie si ai bagat 1000$ ca sa vezi daca merge ? si ai avut si putin noroc ? norocul nu exista, ti-l faci tu
nu mai vorbiti asa aiurea, va uitati la un videoclip pe internet si sunteti asi toti
Vino cu contra argumente copile dacă nu ești de acord cu ce am scris eu acolo, ia fă mă tu treaba asta cu buget 20$ și zi-ne cum îți merge.
Metode de a face bani mulți cu investiție 0 nu există.
Iar asta cu "norocul ți-l faci tu" e o idioțenie, prima persoana care a vândut kendama/fidget spinners, crezi că știa el că va lansa un trend la nivel mondial? A avut noroc că există mulți copii proști cărora le plac câcaturile inutile.
:lolno: :lolno: :lolno: :lolno: baiatu, profitul tau pe 10 ani e investitia mea intr-o luna pe anumite metode
copil esti tu pe langa mine... ai 18 ani si te-ai decis tu sa te pui in gura cu mine ... intai termina liceul, dupa mai discutam
cu 20$ nu faci nimic, 1000$ e exagerat, taci ca stiu destule ;) + nimeni (nici eu) nu ti-ar arata de fapt cum merg treburile, de ce sa o facem ? am incercat si eu dropshipping, scoti, dar eu caut sume mult mai mari
User avatar
Bogdan Andrei
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 501
Joined: 02 Sep 2016, 10:30
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Puula, Croatia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

11 Feb 2018, 20:28

Poti face bani multi cu o investitie mica, dar si fara investitie. Un exemplu bun pe aceasta tema ->
https://rstforums.com/forum/topic/10261 ... ine-money/
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

11 Feb 2018, 21:46

Bogdan Andrei wrote:Poti face bani multi cu o investitie mica, dar si fara investitie. Un exemplu bun pe aceasta tema ->
https://rstforums.com/forum/topic/10261 ... ine-money/
Si ala care a scris pe RST, dupa ce a povestit ... a bagat in discutie un plugin de 225$. :smile:
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

11 Feb 2018, 22:11

zigweed wrote:
Bogdan Andrei wrote:Poti face bani multi cu o investitie mica, dar si fara investitie. Un exemplu bun pe aceasta tema ->
https://rstforums.com/forum/topic/10261 ... ine-money/
Si ala care a scris pe RST, dupa ce a povestit ... a bagat in discutie un plugin de 225$. :smile:
Plugin-ul ala doar automatiza toata treaba :) Poti s-o faci manual.. pe gratis.
Citeste regulamentul.
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

11 Feb 2018, 23:26

uatdafac. wrote:
zigweed wrote:
Bogdan Andrei wrote:Poti face bani multi cu o investitie mica, dar si fara investitie. Un exemplu bun pe aceasta tema ->
https://rstforums.com/forum/topic/10261 ... ine-money/
Si ala care a scris pe RST, dupa ce a povestit ... a bagat in discutie un plugin de 225$. :smile:
Plugin-ul ala doar automatiza toata treaba :) Poti s-o faci manual.. pe gratis.
Ce conteaza, a adus in discutie un produs, si iti dai seama ca sunt multi care vor automat, nu manual. Nu ma refer la romani aici, pluginul ala este foarte promovat worldwide. Oricum asta cel putin vinde un produs, altii vand povesti.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

11 Feb 2018, 23:36

Cat la % din utilizatorii extreamcs crezi ca pot sa foloseasca shopify? Iti spun eu ca maxim 5% pentru ca standard este 30usd. Multi vor sa faca bani din nimic. Daca nu stii sa folosesti google atunci nu ai de ce sa visezi shopify si asta e valabil pentru multa lume. Nu o spun cu rautate dar banii nu ii faci vizionand prezentari al unor campanii sau mai stiu eu ce.

Zigweed stii care e problema? Era un membru pe aici kerosen care spunea ca face 30e zilnic, cand a intrebat cineva despre un anumit lucru s-a pierdut. Iti dau si un exemplu bun, degeaba te lauzi ca faci bani pe internet daca pc-ul de pe care lucrezi are 10 ani vechime. Da, poate parintii nu au bani dar daca zici ca faci bani pe internet mai intai investeste intr-un pc bun ca sa poti lucra fara probleme. Poti sa iei la rand oamenii care iti vor zice ca scot sute de euro lunar si ai sa vezi ca este adevarat ce zic.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information