Sistem Audio

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Sistem Audio

Logitech
5
56%
Microlab
4
44%
 
Total votes: 9
User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

14 Jun 2013, 07:35

Pentru petreceri normal că merge, că românu e pe ideea să se audă cât mai tare chiar dacă se aude penal, să-l audă vecinii, că nu el ascultă, ascultă alții.
Și claritate și bass
http://www.youtube.com/watch?v=yi7oTYFj3QA - Z2300
RoyalServer 2
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

14 Jun 2013, 08:36

Ex3cuTioN wrote:
IsTI37 wrote:Lasati microlab si Logitech, sunt ok dar au pretul prea mare si nu prea pot fi reparate.

Code: Select all

http://www.domo.ro/PC_&_Print_&_Retelistica/Periferice/Boxe_PC/Genius/Boxe_5.1_Genius_SW-HF5.1_5050V2_Cherry(wood)
Asta e best buy cam de 10 ani, am un prieten care a reparat o gramada si zice ca se aud super.

Eventual iti iei un amplificator SH la 400 de lei si 2 ditamai boxe tip turn de la Genius la 250 de lei din Metro/Selgros/Auchan. N-are, efectiv n-are cum sa se aproprie de sunet microlab sau logitech-ul de o boxa cu 3-4 difuzoare si o cutie cat un dulap.
Pe bune? Compari Genius 5.1 cu Microlab?

I-am facut cadou unei prietene la aniversarea de 17 ani un astfel de sistem pe care l-a folosit evident sa ascultam muzica. Pai sincer aveam pretentii (mai e si ultima generatie de genius 5.1) . Bass? Ce-i ala? Nu are DELOC. Nu exista bass, acela nu se numeste bass! Se numeste bataie cu lingura in lemn.

Am acasa o generatie de genius 5.1 si un Microlab 2.1. Pe ce crezi ca ascult? Microlab evident, ii da praful grav! Un 2.1 la un 5.1, DA!

Spun asta in calitate de un tip pretentios cu sunetul care nu asculta de la orice "shit".


tictac wrote:Cati db emite ?
90
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information