Situatie scolara

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

11 Jun 2013, 19:05

Danny wrote:@claudiu - acum ești și mai ****!

nu rămân la nimic
Mama ta ce părere are despre faptul că stai până la ora asta la PC?
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
RoyalServer 2
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

11 Jun 2013, 19:13

eu am un cui de 3 la mate si 4 in teza si pe sem 1 media 5 :))
Larsawin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 02 Jun 2013, 22:24
Detinator Steam: Da
CS Status: :)
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Contact:

11 Jun 2013, 19:14

Am luat un 7 la chimie.
Am trecut la tot.
Semestrul asta doar 2 medii de 5, restul de la 7 in sus.
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

11 Jun 2013, 22:06

LA NIMIC.

am trecut :X :X

clasa a 10-a.
User avatar
raiden
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3260
Joined: 22 Jun 2009, 22:56
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Location: Bucharest
Has thanked: 81 times
Been thanked: 218 times

11 Jun 2013, 22:54

warclau wrote:
Paul wrote:Nu inteleg cum mama dracului e posibil sa ramai la ceva.

Ori te doare in anus de ea viata/scoala ori esti prost in adevaratul sens al cuvantului. (si prima varianta tot spre prostie tinde)

Tara are nevoie si de muncitori pe santier, nu doar de ingineri.

mor pe tine... macar aia muncesc pe santier , vad ca tu muncesti pe forum aici , zi si noapte stai.. si o mai freci din cand in cand :))
Sper sa nu te supere mesajul meu dar tu crezi ca daca o sa muncesti pe santier in praf,soare,o sa ridici ca fra**ru saci de ciment in spate o sa fii sanatos? Nu mai bine inveti si poate o sa ai sanse sa lucrezi la ceva calumea ce stiu eu sa stai la birou,sa lucrezi pe pc etc.Decat sa ai probleme de tanar cu spatele si altele mai bine ati invata si voi putin macar 12 clase + bac daca se poate si eventual faceti niste cursuri de calificare,ca sincer si eu ma gandesc ca facultatile astea sunt cam degeaba pana la urma acolo nu te invata nimic,insa daca te duci la un curs de calificare(bineinteles un curs calumea unde chiar te invata) si iei diploma macar de aici iesi cu ceva si ai poate sanse mai mari sa te angajezi undeva,nu sa-ti strici viata lucrand pe santier.
Sa fiu on: Nu am ramas la nimic,am avut media cam micuta 8.02 insa anul acest fiind si ultimul m-am cam lasat de scoala.
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

11 Jun 2013, 23:13

claudiu25 wrote:
Danny wrote:@claudiu - acum ești și mai ****!

nu rămân la nimic
Mama ta ce părere are despre faptul că stai până la ora asta la PC?
băi amice , la ce ora a fost reply-ul meu ? :)))) nebunule
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

11 Jun 2013, 23:13

cenzu wrote:
raiden wrote:
warclau wrote:

mor pe tine... macar aia muncesc pe santier , vad ca tu muncesti pe forum aici , zi si noapte stai.. si o mai freci din cand in cand :))
Sper sa nu te supere mesajul meu dar tu crezi ca daca o sa muncesti pe santier in praf,soare,o sa ridici ca fra**ru saci de ciment in spate o sa fii sanatos? Nu mai bine inveti si poate o sa ai sanse sa lucrezi la ceva calumea ce stiu eu sa stai la birou,sa lucrezi pe pc etc.Decat sa ai probleme de tanar cu spatele si altele mai bine ati invata si voi putin macar 12 clase + bac daca se poate si eventual faceti niste cursuri de calificare,ca sincer si eu ma gandesc ca facultatile astea sunt cam degeaba pana la urma acolo nu te invata nimic,insa daca te duci la un curs de calificare(bineinteles un curs calumea unde chiar te invata) si iei diploma macar de aici iesi cu ceva si ai poate sanse mai mari sa te angajezi undeva,nu sa-ti strici viata lucrand pe santier.
Sa fiu on: Nu am ramas la nimic,am avut media cam micuta 8.02 insa anul acest fiind si ultimul m-am cam lasat de scoala.
Si daca lucrezi la calculator e sanatos ?
Nu doar că este mai sănătos, e şi mai profitabil, şi mai uşor, ai şi mai mare reputaţie, eşti şi mai respectat în societate, ai şi specializare într-un domeniu care în ziua de azi se caută la orice pas şi îţi mai pot da 1000 de avantaje dacă vrei.

@Danny - exact!
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

12 Jun 2013, 09:31

cenzu wrote:
raiden wrote:
warclau wrote:

mor pe tine... macar aia muncesc pe santier , vad ca tu muncesti pe forum aici , zi si noapte stai.. si o mai freci din cand in cand :))
Sper sa nu te supere mesajul meu dar tu crezi ca daca o sa muncesti pe santier in praf,soare,o sa ridici ca fra**ru saci de ciment in spate o sa fii sanatos? Nu mai bine inveti si poate o sa ai sanse sa lucrezi la ceva calumea ce stiu eu sa stai la birou,sa lucrezi pe pc etc.Decat sa ai probleme de tanar cu spatele si altele mai bine ati invata si voi putin macar 12 clase + bac daca se poate si eventual faceti niste cursuri de calificare,ca sincer si eu ma gandesc ca facultatile astea sunt cam degeaba pana la urma acolo nu te invata nimic,insa daca te duci la un curs de calificare(bineinteles un curs calumea unde chiar te invata) si iei diploma macar de aici iesi cu ceva si ai poate sanse mai mari sa te angajezi undeva,nu sa-ti strici viata lucrand pe santier.
Sa fiu on: Nu am ramas la nimic,am avut media cam micuta 8.02 insa anul acest fiind si ultimul m-am cam lasat de scoala.
Si daca lucrezi la calculator e sanatos ?

raiden : eu am zis ca lucreaza aici pe forum . tu ai inteles chiar altceva . dar asta este , va place sa va bagati in seama :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information