Smecheri de Bucuresti

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

19 Apr 2015, 13:06

Toata povestea:

bucharestbiketraffic Postat pe Google+ · Acum 20 de ore (editat)
Multi spun ca se aude vocea mea la 1:25 cu cuvantul ****. Nu am fost atent la detaliul asta , nu imi face placere sa revad clipul dar dupa ce am ascultat cu casti momentul la 1:25 am aflat ce se aude. Zice "cutitaru" " ti-a dat **** ba/ma !!!" . Nu am ridicat mana sa ii arat nimic si chiar daca as fi facut-o as fi facut-o in trecere, puteam sa arat la n oameni cu care poate aveam ceva. Omu' era chitit pe mine de cand m-a vazut in spatele autobuzului, a injurat de cand a trecut prima oara pe langa mine, se aude ceva cu "gatu' *****". Nu m-a deranjat nimic din ce s-a intamplat pana la momentul cutitului, doar o mica rafuiala in trafic, trece la fel de repede cum a inceput. In plus nu sunt obligat sa raspund frumos nimanui care vine si ma intrebe ceva pe strada mai ales la modul ala. M-am oprit pentru ca, desi comentariile rasiste sugereaza sa nu pentru ca era tigan, sincer am crezut ca mi-a cazut ceva sau poate l-am lovit fara sa vreau ( mi s-a mai intamplat cu un Logan, l-a lovit plasticul ala de la ghiozdan si omul a crezut ca i-am lovit masina) . Daca sunt doi asa zisi smardoi pe unu, il au in fata lor, il pot atinge ( pentru sa zicem un deget ridicat) de ce scot cutitul ? Daca chiar ma opream la ei si ii injuram pe motiv ca m-au apostrofat cu mult inainte ce iesea, crima in strada? De asta am facut plangere la politie,altfel sincer nici nu m-as fi deranjat. Oricum daca se rezolva ceva sau nu voi avea o arma cu mine de acum incolo.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 374 guests