SOC! BIANCA DRAGUSANU A MURIT!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

29 Oct 2014, 02:00

BRANDY #1 wrote:http://pastebin.com/EuJimE4M E ok acum ?
O gramada de chestii ce implica cresterea pensiilor si scaderea impozitelor. Pai din ce bani vere? Ca si ca sa creezi o gramada de locuri de munca trebuie o investitie a statului.
Un plan, spun eu, prost gandit. Lipsesc o gramada de chestii care are ajuta economia tarii.

Puteti sa aruncati cu pietre in mine, niste idei negandite din partea lui Vadim, chiar daca recunosc ca e un om destept si citit.
Image
Image
Image
RoyalServer 2
User avatar
chaos.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 26 Oct 2014, 20:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc fabule despre Romania
Fond eXtream: 0
Location: Terra
Contact:

29 Oct 2014, 13:00

TzaCaNeL wrote:
BRANDY #1 wrote:http://pastebin.com/EuJimE4M E ok acum ?
O gramada de chestii ce implica cresterea pensiilor si scaderea impozitelor. Pai din ce bani vere? Ca si ca sa creezi o gramada de locuri de munca trebuie o investitie a statului.
Un plan, spun eu, prost gandit. Lipsesc o gramada de chestii care are ajuta economia tarii.

Puteti sa aruncati cu pietre in mine, niste idei negandite din partea lui Vadim, chiar daca recunosc ca e un om destept si citit.
Iti dai seama ca daca ajunge acolo va gandi si celelalte cauze, cum sa scoata bani ca sa acopere cheltuiala s.a.m.d.

Nu e omul care sa nu stie sa coordoneze astfel de proceduri..
Image

The Walking Dead a aparut in Romania inca din 1989. Supravietuieste cine poate!
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

29 Oct 2014, 19:52

TzaCaNeL wrote:
BRANDY #1 wrote:http://pastebin.com/EuJimE4M E ok acum ?
O gramada de chestii ce implica cresterea pensiilor si scaderea impozitelor. Pai din ce bani vere? Ca si ca sa creezi o gramada de locuri de munca trebuie o investitie a statului.
Un plan, spun eu, prost gandit. Lipsesc o gramada de chestii care are ajuta economia tarii.

Puteti sa aruncati cu pietre in mine, niste idei negandite din partea lui Vadim, chiar daca recunosc ca e un om destept si citit.
Sa zicem ca ar creste salariile, teoretic cu 400 lei la fiecare in parte. Ar fi criza doar cateva luni, pentru ca fiecare om ruleaza acei bani mai departe. Cat despre locurile de munca, sa fim seriosi... la cat au furat astia pana acum se puteau face zeci de fabrici in tarisoara asta.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
chaos.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 26 Oct 2014, 20:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc fabule despre Romania
Fond eXtream: 0
Location: Terra
Contact:

29 Oct 2014, 23:23

BRANDY #1 wrote:
TzaCaNeL wrote:
BRANDY #1 wrote:http://pastebin.com/EuJimE4M E ok acum ?
O gramada de chestii ce implica cresterea pensiilor si scaderea impozitelor. Pai din ce bani vere? Ca si ca sa creezi o gramada de locuri de munca trebuie o investitie a statului.
Un plan, spun eu, prost gandit. Lipsesc o gramada de chestii care are ajuta economia tarii.

Puteti sa aruncati cu pietre in mine, niste idei negandite din partea lui Vadim, chiar daca recunosc ca e un om destept si citit.
Sa zicem ca ar creste salariile, teoretic cu 400 lei la fiecare in parte. Ar fi criza doar cateva luni, pentru ca fiecare om ruleaza acei bani mai departe. Cat despre locurile de munca, sa fim seriosi... la cat au furat astia pana acum se puteau face zeci de fabrici in tarisoara asta.
Zeci e putin spus.

Au distrus o gramada de fabrici ridicate de Ceausescu si apoi au vandut si fierul din ele. Tu esti din Craiova, am trecut de mai multe ori prin oras si undeva (la intrare spre Craiova cred) sunt undeva pe partea dreapta numai cladiri mari distruse dni care se vede ca a fost furat fierul...

Si dupa cum ai spus tu ca banii se ruleaza, da, asa e. Era si o discutie privind prostituatele pe tema asta..ca tot duc banii cumva , la supermarket, undeva tot cumpara ceva si tot ii trimit mai departe.
Image

The Walking Dead a aparut in Romania inca din 1989. Supravietuieste cine poate!
User avatar
duduftw
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1933
Joined: 19 Dec 2012, 20:30
Detinator Steam: Da
CS Status: sdd
SteamID: duduftw
Reputatie: Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 97 times
Been thanked: 57 times

30 Oct 2014, 17:10

Stim bine ca Ponta va iesii, e o """"" bleaga, dar din ce-am auzit are relatii "nebunu" cu Americanii, proiecte, oricum eu as merge cu Vadim, mi se pare foarte inteligent, stie cum se conduce o tara zic eu, a trecut prin multe.
ne mai pensionam si noi ?
User avatar
chaos.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 26 Oct 2014, 20:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc fabule despre Romania
Fond eXtream: 0
Location: Terra
Contact:

31 Oct 2014, 01:19

duduftw wrote:Stim bine ca Ponta va iesii, e o """"" bleaga, dar din ce-am auzit are relatii "nebunu" cu Americanii, proiecte, oricum eu as merge cu Vadim, mi se pare foarte inteligent, stie cum se conduce o tara zic eu, a trecut prin multe.
Deja mi-am convins si rudele sa voteze cu Vadim Tudor..este cel mai bine pentru Romania sa iasa el..daca iesea in 2000 deja o mare parte din romanii plecati erau deja in tara.

Ponta va fii pe 1 oricum si iohanes pe 2.
Image

The Walking Dead a aparut in Romania inca din 1989. Supravietuieste cine poate!
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

01 Nov 2014, 00:26

Si eu am inceput sa ma iau in gura cu lesinatii aia de pe paginile lui Ponta (Care deja mi-a dat restrict) si a lui Iohannis. Ii fac campanie lui Vadim, sa mor.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 421 guests