Speedtest constanta sa desfiintat ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

11 Oct 2011, 20:43

wind wrote:Pai ala e facut doar pentru clientii UPC sa-si masoare super-viteza luminii , cei de la rds insa nu au asa ceva , chiar daca ii bate rds la tot :)
Pacat ca numai hosteaza astia de la alienstation serveru de speedtest, acum cateva zile iam vazut pe strada pe cei de la alienstation cu niste lucrari , cred ca eu dat faliment :)) =)) Mai ales ce scrie pe aici :)) http://www.einformatii.ro/stire/actuali ... rosilor/0/
Cum sa nu aibe rds test de net ? http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net ... -ti-viteza
RoyalServer
User avatar
Catgroove
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1982
Joined: 09 Aug 2009, 16:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Working
Detinator server CS: nu
SteamID: nu am
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost contribuitor
Utilizator anterior : twinkie
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 56 times
Contact:

11 Oct 2011, 22:09

Deci recunosti ca nu era atat de prost incat sa platesti si 200 ron ca sa pleci de la ei, recunosti ca ai stat de buna voie, nu?

Ei nu te-au obligat sa ramai, aveai o taxa, o plateai - plecai, insa, tu ai ales sa ramai.
Contact at [email protected]
Daca ati trimis mesaj privat pe contul celalalt, retrimiteti aici pentru a va raspunde. Mi-am recuperat vechiul cont.
Inactiv pe forum - puteti intra in legatura cu mine mai rapid prin mail.

Code: Select all

"Daca ai culoare înseamnă ca ești mai presus decat un utilizator. Culoare e un fel de "răsplată" datorită "plații" pe care ai efectuat-o.
Unii nu realizează că dacă ai culoare înseamnă ca ești smecher." -- by Alexey
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

13 Oct 2011, 13:47

De ce sa platesc acea taxa de 200 ron ? Ca asa vor muschiu lor ? Tot am plecat de la ei fara sa le dau nimic , aveam pachetul de internet mediu sau ceva de genu era, oricum al doilea si imi mergea cu 200 kbps si in contract scria 10 mb , acum insa la rds e alta treaba viteza scris in contract e cea reala cu internetul . UPC am avut prima oara si de aceea am dorit sa ma si mut , deoarece netul imi pica de vreo 2-3 ori pe zi , telefoane peste telefoane si nu au rezolvat nimic , asa ca m-am mutat si acum la rds este foarte bine , nu dau nici mult nici putini bani iar serviciile sunt de nota 10 !

P.S a revenit dar tot hostat de alienstation :|

http://www.speedtest.net/result/1532307526.png e bine totusi ca merge :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information