Spionaj cu keylogger, spargere de conturi.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

11 Mar 2017, 15:21

PanteraRoz wrote:Daca cineva ma spionat cu keylogger, vedea tot ce fac eu conversati, mi-a spart cont pe bugged si astea, si eu l-am aflat pe acel individ si am dovezi clare ca ar fii el, si sun la politie, pateste el ceva?
Te duci frumos la politie si spui ca ti-a furat contu de paypal , mail etc cu dovezi . Daca incepi sa ii spui ca ai cont de bugged o sa rada de tine . Te duci cu motive serioase , nu cu conturi de jocuri ..... tipic copilaresc .

La politie : "Alo politia , mi-a furat unu contu de metin , aveam pe el papuci +9"
RoyalServer
ArmyBroken
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 213
Joined: 19 Jan 2015, 20:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

11 Mar 2017, 19:26

Extaz.DevilX wrote:
PanteraRoz wrote:Daca cineva ma spionat cu keylogger, vedea tot ce fac eu conversati, mi-a spart cont pe bugged si astea, si eu l-am aflat pe acel individ si am dovezi clare ca ar fii el, si sun la politie, pateste el ceva?
Te duci frumos la politie si spui ca ti-a furat contu de paypal , mail etc cu dovezi . Daca incepi sa ii spui ca ai cont de bugged o sa rada de tine . Te duci cu motive serioase , nu cu conturi de jocuri ..... tipic copilaresc .

La politie : "Alo politia , mi-a furat unu contu de metin , aveam pe el papuci +9"
tu ai 15 ani, mai mult ca sigur.
prin lege, daca demonstrezi ca ti-a accesat ilegal calculatorul, plateste un avocat, il acuza de furt si de frauda cibernetica si poate sa ceara si daune morale.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information