Spuneţi NU DROGURILOR.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
xk1du
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 805
Joined: 04 Mar 2011, 16:24
Detinator Steam: Da
CS Status: 666
Location: Bucuresti
Has thanked: 125 times
Been thanked: 108 times

13 Apr 2011, 19:18

mNT. wrote:NU DROGURILOR... gata, am spus :)
RoyalServer
MRBogdan
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1884
Joined: 24 Dec 2009, 14:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 mar)
Ban 3 luni !
Ban 2 luni !
Has thanked: 16 times
Been thanked: 102 times

13 Apr 2011, 19:32

UnforGiveN wrote:Vreau sa vad o stire in care scrie ca cineva a murit / suferit grav pentru ca fuma marijuana atunci probabil o sa te creada mai multi inclusiv eu ca nu e buna , pana atunci ramane o planta.

btw : Cercetatorii de la Harvard University au descoperit ca principala componenta a plantei Cannabis sativa (canepa / marijuana) este foarte eficienta in oprirea extinderii cancerului la plamani.

btw2 : Totodata, marijuana are un efect pozitiv asupra memoriei, unele substante continute in acest drog contribuind la dezvoltarea materiei cenusii din creier.
A, și asta e scuza ta că tragi toata ziua, nu ? Te ajută să înveți la istorie și geografie, nu ?
Până acum nu m-am drogat și sper că nu o voi face.
Membru din: Dum Ian 27, 2008 5:37 pm
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

13 Apr 2011, 20:38

Spun si eu Stop si Nu consumarii Drogurilor ;)
Unele droguri pot fi doar pentru a vindeca boli,iar altele raman inutile ;)
User avatar
[x]TaZz[x]
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2078
Joined: 08 Mar 2010, 18:49
Detinator Steam: Nu
CS Status:
Location: Iaşi
Has thanked: 209 times
Been thanked: 291 times

13 Apr 2011, 21:33

Dav1d wrote: AA si apropo, la 15 ani ai tai , nici kent nu-ti vinde la magazin...
Ţigările ca ţigările , 100% că cei care vând nu o să te întrebe câţi ani ai [ poate de curiozitate ] , de'odată ce le ies banii grija vârstei o au ei.


@.cyberg mie unul mi se pare un topic inutil , mai mult pentru ceartă făcut . Nu cred că se uită vre'un vânzător pe eXtreamCS şi gata sigur pe el "De mâine nu mai vând , nu mai fumez pentru că scrie aceste lucruri aici" . Odată ce te ai apucat să vinzi să fumezi nu te mai poate opri nimeni şi mă refer la cele ilegale nu la etnobotanice.
ImageImage









Last edited by [x]TaZz[x] on Thu Jan 04, 1993 12:05 am, edited 22 times in total.
User avatar
KYLE!
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 384
Joined: 20 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Has thanked: 4 times
Been thanked: 30 times

13 Apr 2011, 21:42

[x]TaZz[x] wrote:
Dav1d wrote: AA si apropo, la 15 ani ai tai , nici kent nu-ti vinde la magazin...
Ţigările ca ţigările , 100% că cei care vând nu o să te întrebe câţi ani ai [ poate de curiozitate ] , de'odată ce le ies banii grija vârstei o au ei.


@.cyberg mie unul mi se pare un topic inutil , mai mult pentru ceartă făcut . Nu cred că se uită vre'un vânzător pe eXtreamCS şi gata sigur pe el "De mâine nu mai vând , nu mai fumez pentru că scrie aceste lucruri aici" . Odată ce te ai apucat să vinzi să fumezi nu te mai poate opri nimeni şi mă refer la cele ilegale nu la etnobotanice.
Tu zici din propria experiența :(?
99% din care au postat nu au tras din țigare da`pai IAR`BA?!
REDCRAFT.RO - Crafted with soul, mined with talent, enchanted with mind!
http://www.redcraft.ro/news.php
User avatar
seNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 661
Joined: 22 Jan 2011, 16:51
Detinator Steam: Nu
CS Status: Copilaria s-a maturizat sever.
Detinator server CS: Nu
SteamID: Nu am
Location: Arad
Has thanked: 60 times
Been thanked: 68 times
Contact:

13 Apr 2011, 21:43

Campanie anti-droguri a fost facuta si de Radio ZU din cate imi aduc aminte cu o melodie a lui Puya impotriva etnobotanicelor :-?

N-am incercat niciodata un drog pana acum, dar am sa incerc cand o sa am ocazia.


Ca tot venii vorba de fumat, fumatul nu provoaca depdendenta decat daca nu aveti pic de autocontrol :-j .
Tot ce-a fost cum a fost m-a decis sa uit de toate
Sa pun totul pe foc, sa nu mai privesc in spate
Sa privesc cum arde tot ce ma racea odata
"Gandul din trecut c-am iubit si eu o fata...".
La fel ca altii, si la sfarsit mi-am luat teapa,
Asa se intampla cand esti bun de fiecare data
Sentimente transparente si pui botu' ca prostu',
Iar cand te desparti spune tu care e rostul..


Y!M Adress: senn_cstrike
User avatar
[x]TaZz[x]
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2078
Joined: 08 Mar 2010, 18:49
Detinator Steam: Nu
CS Status:
Location: Iaşi
Has thanked: 209 times
Been thanked: 291 times

13 Apr 2011, 21:48

seNN wrote:Ca tot venii vorba de fumat, fumatul nu provoaca depdendenta decat daca nu aveti pic de autocontrol :-j .
Dependenţa este în mintea noastră , defapt în mintea celor care fumează [ ţigări normale ] . Să te laşi de fumat este uşor , dar mai greu este să uiţi că te-ai lăsat.


@KYLE! de ce zici că din propria experienţă ? Nu am vândut şi nici nu am să vând vre'odată.Şi cam ăsta este adevărul cu drogruile puternice. Etnobotanicile ? Cam câţi la sută zici , din cei care au fumat etnobotanice , au ştiut cum să le folosească cu adevărat?
ImageImage









Last edited by [x]TaZz[x] on Thu Jan 04, 1993 12:05 am, edited 22 times in total.
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

13 Apr 2011, 22:42

cLau1905 wrote:
Robert951 wrote:Da frate am scris mai sus ca m-am drogat odata si porma ma prins garda etc. :|
cred ca nici nu stii cum miros etnobotanicele ( dapai iarba adevarata ) si vii aici ca te-a prins garda 8-| cum sa te prinda ? esti chiar penibil.
am 3 luni de cand m-am lasat de prostiile astea, se poate!
spuneti nu drogurilor
Esti chiar penibil ! =)) Macar ai citit mai sus ? Eu m-am referit ca nu m-am laudat. fraza aia era doar asa :| Si pana la urma ce va roade pe voi ca ma droghez sau nu ma droghez eu ? =)) La fiecare topic daca cineva spune ceva ca a facut acel lucru imediat sare unu aa ca eu sunt Harry Potter =)) doamne parca imi da-ti voi sa mananc. Si care e problema daca ma droghez ? e viata mea fac ce vreau cu ea. si chiar daca ma las' sau merg mai departe nu imi dai tu sa mananc! Asa ca abtineti-va de la comentariile astea stupide ;)

Cyberg - Anturaju , Placerea :) + mai mult pe la party faceam asta .. :D
King of everything! OLTEANCLAN!
User avatar
Choco
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 09 Apr 2011, 10:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Contact:

13 Apr 2011, 22:51

am tras si eu odata marijuana si pot sa spun ca ma simteam ca in al 9-lea cer, vedeam curcubee.
merita sa incercati si voi (nu recomand copiilor care sunt certati de mami daca sunt prinsi :().
User avatar
Robertzt
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1191
Joined: 11 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Da
CS Status: OLTEANCLAN!
Location: București
Has thanked: 183 times
Been thanked: 92 times

13 Apr 2011, 22:52

Choco wrote:am tras si eu odata marijuana si pot sa spun ca ma simteam ca in al 9-lea cer, merita sa incercati si voi (nu recomand copiilor care sunt certati de mami daca sunt prinsi :().
GATA! Sa vezi cum sar romanii acum pe tine =)) Ca minti ca ai tras praf de creta de la scoala etc .. :-J
King of everything! OLTEANCLAN!
User avatar
Choco
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 09 Apr 2011, 10:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma joc
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Contact:

13 Apr 2011, 22:53

Robert951 wrote:
Choco wrote:am tras si eu odata marijuana si pot sa spun ca ma simteam ca in al 9-lea cer, merita sa incercati si voi (nu recomand copiilor care sunt certati de mami daca sunt prinsi :().
GATA! Sa vezi cum sar romanii acum pe tine =)) Ca minti ca ai tras praf de creta de la scoala etc .. :-J
ma doare'n coiu' stang.
SCURT!
.cyberg
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 22
Joined: 12 Apr 2011, 22:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Apr 2011, 23:28

Vă rog mult de tot să nu vă mai certaţi aici, puteţi să vă certaţi pe Y!M.

Alte păreri.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information