Spune NU Eutanasierii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sebytza
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1357
Joined: 29 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
Has thanked: 70 times
Been thanked: 118 times

14 Sep 2013, 14:14

in spitale nu sunt bani pentru medicamentele pensionarilor si copiilor iar voi vreti sa sa faca adaposturi pentru caini?
daca lumea avea bani sa aiba grija de caini si nu era asa saracie ,nu se intampla asa ceva
RoyalServer
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

14 Sep 2013, 14:18

ZeT^ wrote:NU este vina cainilor, ci a oamenilor !
Majoritatea au fost alungati de catre oameni. De aia au devenit agresivi.
Uite un om care gandeste ;) are perfecta dreptate campuri-le si zone unde sunt restaurante sunt pline de caini deoarece oamenii ii duc acolo.
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

14 Sep 2013, 17:13

GameR4Ever wrote:
JELEUFTW__ wrote:
Mount~ wrote:
Greșit, animalele n-au suflet ! Nu au rai sau iad !
De unde sti tu ?
De fapt nici nu exista rai sau iad.
Balexandru
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 210
Joined: 28 Dec 2012, 15:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times
Contact:

14 Sep 2013, 20:30

Ce-i care zic sa nu omoare cainii sper ca sunteti vegetarieni.Nu da alta,dar nu mi-as putea inchipui niste oameni ca voi mancand PUI(omorat)porc,lapte,branza etc.
Ionut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3927
Joined: 28 Jul 2008, 23:10
Detinator Steam: Da
SteamID: intzor
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: blanq, filtzeR
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Constanta
Has thanked: 142 times
Been thanked: 243 times

14 Sep 2013, 22:46

"Nu câinii vagabonzi sunt cei care trebuie eutanasiati. Nu ei, primii, în nici un caz. Nu ei sunt vinovati de propria lor existenta. Nu sunt ei vinovati ca au instincte primare si reflexe de animal, pentru ca asta si sunt, de fapt, niste animale.

Nu ei, ci primarii sunt cei care trebuie eutanasiati. Primarii si partenerii lor de afaceri din consiliile locale care pun strat peste strat de osânza, de zeci de ani, hapaind la nesfârsit din banul public destinat rezolvarii problemei maidanezilor. Acest urias si perpetuu grup infractional organizat, care cere mereu bani pentru câinii comunitari, ca sa nu faca nimic altceva din ei decât burti si averi pitite."

-VLAD PETREANU
Always on ten, always too loud
Always too hard for this boujee ass crowd
Even these haters, they love my style
So, I don't know what you talkin' about
User avatar
cart3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 490
Joined: 16 Feb 2013, 20:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
SteamID: cart3r94
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Contact:

17 Sep 2013, 09:57

Pai sa nu moara da sa dispara toti de pe strazi pana nu mai mor copii nevinovati.
There's no failure, only feedback!
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

17 Sep 2013, 10:16

Frate si crocodilul e un suflet ... ia-l acasa daca e un suflet bagami-as ......... Sa ii bage in adaposturi si daca nu ii adopta nimeni sa ii omoare da-i in colo de javre.
z(o_O)m.l3sS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 17 Sep 2013, 09:07
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

17 Sep 2013, 11:06

AcoreX wrote:Frate si crocodilul e un suflet ... ia-l acasa daca e un suflet bagami-as ......... Sa ii bage in adaposturi si daca nu ii adopta nimeni sa ii omoare da-i in colo de javre.
javra esti tu
saraciile alea care violeaza omoara oameni cum sunt
caini de ce sunt lasati sa isi bata orafani ca tine joc de ei
cum zici naruto muriti daca le da-ti un colt de paine
ca femeie batrana ce era aia tu lasi un copil de 3 ani sau cati avea sa se duca in boscheti sa se pise asa se face?
nu vedeti ca nu jucati aveti mintea incuiata
prafu si pulberea ar trbui sa se aleaga de voi nu de aini sunt nevinovati
maidanezi de ce apar
cunosc 10000de retardati care isi dau catelele sa se fu.. si dupa cand nasc caini ii duc pe strazi prin parcuri si dupa comentati ca sunt maidanezi
sunteti voi batuti in cap si va bateti joc si de saraci caini
Last edited by Pavel on 17 Sep 2013, 19:32, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana.
User avatar
Lastride
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1044
Joined: 13 Jul 2010, 12:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Living
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: mafyotu19
Location: Valcea
Has thanked: 13 times
Been thanked: 23 times
Contact:

17 Sep 2013, 14:06

Zice unu mai sus

"Ce drept avem noi sa luam o viata ? In fond sunt si ei niste suflete."

Dar sa luam viata copiilor de 5 ani se poate nu ? Copilul ala ce vina avea ?

Asta e nene legea junglei. Ei ne ataca pe noi , noi suntem mai destepti asa ca ii facem sa dispara.
Nu neaaparat omorandui , dar sa dispara. Daca asta e singura solutie , atunci inchideti ochii si asta e.

A pus primul post un video , vai de capu meu.


De ce nu ai pus video cu copilul de 5 ani in balta de sange cu masa langa el ?
Sa vad atunci daca va mai vine sa comentati ca sunt suflete.

Vorba oficialitatilor , luatii nene acasa si dormiti cu ei in pat daca ii iubiti atat de mult.

Iti e frica dq si sa iesi pe strada noaptea , chiar si ziua in propriul cartier
ImageImage
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

*Atentie la cei care spun ca sunt EU si vor sa faca tranzactie.Mai multe cazuri am intalnit saptamana asta.Singurul meu id este: [email protected]
Balexandru
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 210
Joined: 28 Dec 2012, 15:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times
Contact:

17 Sep 2013, 17:11

ba mafyoutu,nu inteleg..deci tu iubesti caine mai mult de cat pe ma-ta ma?ai probleme grave ba..daca iubesti asa mult caine i-ai ba pe toti la tine acasa,iubestei..Eu nu vreau ca si pe mine si pe alti oameni din bloc,cand plecam undeva sa fim latrati de caine aia..
User avatar
Motorina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 134
Joined: 29 Mar 2009, 22:42
Detinator Steam: Da
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

17 Sep 2013, 17:45

Băi căcaţilor care sunteti, habar n-aveti ce vorbiti majoritatea care spuneti NU eutanasierii cainilor maidanezi. Luati-o logic, firar al dracu, javrele astea nu au ce cauta pe strazi. S-a ajuns ca un copil sa fie sfasiat de o haita de javre + altii care sunt muscati dar nu apar la TV sa se planga si voi spuneti NU eutanasierii? PENIBILILOR! Sunteti incredibili!. Pai cei care iubesc animelele isi iau masuri de precautie si le tin in casa, nu ii lasa pe strazi sa manance oameni. JAVRELE TREBUIESC EUTANASIATE ALTFEL O SA AJUNGEM UN LOCUITOR LA mi-a DE KILOMETRU PATRAT. Doamne ajuta si multa bafta!
Mă lupt cu nemernicii.
User avatar
Lastride
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1044
Joined: 13 Jul 2010, 12:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Living
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: mafyotu19
Location: Valcea
Has thanked: 13 times
Been thanked: 23 times
Contact:

17 Sep 2013, 19:11

Balexandru

AI inteles total pe dos , eu zic sa-ti inghiti vorbele.

Asta ai inteles tu din ce am zis eu ? Esti copil rau inseamna , sau nu esti intreg la cap.


Mai incerc odata ..

TOCMAI DE AIA , EU SUNT PRO EUTANASIERE ( daca nu exista alta alternativa ).

Am zis clar mai sus , copilul ala nu avea nici o vina ca a fost macelarit de caini si pe alta parte majoritatea ii apara.

Am mai zis si ca:

"Vorba oficialitatilor , luatii nene acasa si dormiti cu ei in pat daca ii iubiti atat de mult."

Din asta tu ai inteles ca eu iubesc cainii ? Am zis ca cei care ii apara sa ii ia acasa sa doarma cu ei in pat , nu sa fie impotriva curatarii strazilor.

Am mai zis si:

"Iti e frica dq si sa iesi pe strada noaptea , chiar si ziua in propriul cartier"

Din asta tu ai inteles ca eu iubesc cainii ?

A inceput scoala , treci pe acolo

+ am spus si de cel care a facut topicul , el vrea sa impuna mila in oameni prin video-ul care l-a pus.
De asta m-am revoltat.

Daca punea un video cu , copilul ala de 5 ani in balta de sange , oare cum reactionau oamenii ? Poate nu le mai era asa mila

Gandeste inainte sa scrii
ImageImage
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

*Atentie la cei care spun ca sunt EU si vor sa faca tranzactie.Mai multe cazuri am intalnit saptamana asta.Singurul meu id este: [email protected]
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information