Spune NU Eutanasierii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Motorina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 134
Joined: 29 Mar 2009, 22:42
Detinator Steam: Da
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

17 Sep 2013, 19:31

mafyotu19 wrote:Balexandru

AI inteles total pe dos , eu zic sa-ti inghiti vorbele.

Asta ai inteles tu din ce am zis eu ? Esti copil rau inseamna , sau nu esti intreg la cap.


Mai incerc odata ..

TOCMAI DE AIA , EU SUNT PRO EUTANASIERE ( daca nu exista alta alternativa ).

Am zis clar mai sus , copilul ala nu avea nici o vina ca a fost macelarit de caini si pe alta parte majoritatea ii apara.

Am mai zis si ca:

"Vorba oficialitatilor , luatii nene acasa si dormiti cu ei in pat daca ii iubiti atat de mult."

Din asta tu ai inteles ca eu iubesc cainii ? Am zis ca cei care ii apara sa ii ia acasa sa doarma cu ei in pat , nu sa fie impotriva curatarii strazilor.

Am mai zis si:

"Iti e frica dq si sa iesi pe strada noaptea , chiar si ziua in propriul cartier"

Din asta tu ai inteles ca eu iubesc cainii ?

A inceput scoala , treci pe acolo

+ am spus si de cel care a facut topicul , el vrea sa impuna mila in oameni prin video-ul care l-a pus.
De asta m-am revoltat.

Daca punea un video cu , copilul ala de 5 ani in balta de sange , oare cum reactionau oamenii ? Poate nu le mai era asa mila

Gandeste inainte sa scrii
Toti cainii vagabonti trebuiesc eutanasiati n-o mai lua pe ocolite, iubitor de animale care esti!
Mă lupt cu nemernicii.
RoyalServer 2
Enter
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: Nu
SteamID: Nu
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times
Contact:

17 Sep 2013, 21:27

GameR4Ever wrote:
Enter wrote:Ce ai patit ma? Oamenii isi iau caini ca animal de companie, si cand fac pui ii arunca in strada, si acum va treziti sa ii aparati?
Sa moara toti dai dracu
Tu daca ai fi un caine ai vrea sa mori acum?
Pai nu inteleg de ce le tot luati apararea atat, oamenii sunt cei care au aruncat cainii in strada, ca de acolo au aparut, nu au venit de pe alta planeta. Oamenii sunt cei care au acceptat sa fie 100 de caini / km patrat, acum tot ei le iau apararea? Tot felu de babe care le cauta moartea prin pat si ele stau pe strazi si fac scandal ca de ce luam cainii de pe strazi, dar ele nu au tinut niciodata un catel in casa pe motiv ca "e frumos da' lasa par"

Daca vor cu adevarat oamenii sa faca ceva, atunci sa iasa pe strada si sa adopte fiecare cate un caine, il ia acasa, ii face o baie, si il ia ca animal de companie, din gura e usor sa dai
Last edited by Enter on 17 Sep 2013, 22:15, edited 1 time in total.
User avatar
Mount~
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1688
Joined: 28 Feb 2013, 08:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Învață să nu depinzi de nimeni.
Detinator server CS: în curând
SteamID: lichone1
Location: Bacău
Has thanked: 175 times
Been thanked: 54 times

17 Sep 2013, 22:13

Câinele n-are suflet, are suflare de viață.
greencore
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 16 Sep 2013, 00:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

17 Sep 2013, 23:41

GameR4Ever wrote:EU DE CE TREBUIE SA MOR? :(



http://www.youtube.com/watch?v=D4dybnCbBds :-s
Iti dedic din suflet urmatorul post: http://piticipecreier.com/oovn/mainile- ... -sau-viata
Doresc sa anunt lansarea unui nou program de afiliere in cardul proiectului LinkServer.ro in care puteti obtine servicii de gazduire fara nici un ban. Detalii aici: iDeal™
User avatar
311733
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 34
Joined: 25 Nov 2012, 17:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: ./start BQS.RO/FORUM/
Location: /root/
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Contact:

18 Sep 2013, 01:16

Celui ce a facut acest topic vreau a il intreb daca poate face un video cu aceasi idee doar ca pe background sa ruleze o poza cu ingerasul Ionut. Nu cred pentru ca el sa stins la o varsta foarte frageda. Dar in acelasi timp nu trebuie sa uitam fapt-ul ca o sa fie omorate cateva sute de mii de suflete nevinovate pentru neatentia unor persoane care obisnuiesc si obisnuiau sa bage in buzunare banii publici si banii cu care ar trebui sa se dezvolte tara.

Comentez pentru ca am drept-ul sa comentez si pentru ca ma simt jignit cand vad atatia maidanezi pe straziile Romaniei pentru simplul fapt ca nu stau in Romania si in tara in care sunt acum am cautat caini si nu am gasit. In 4 ani de zile aproape 5 ani de cand sunt plecat eu nu am vazut labuta de caine pe straziile londrei. Ganditi-va o secunda cum se simte un strain turist cand vine in Romania si este inconjurat de o haita de caini.

Da eutanasierea Politicienilor
Da crearea mai multor adapost-uri pentru maidanezi
Nu eutanasiere cainilor (in cazul in care eutanasierea este singura optiune.. nu ma mai pot opune)

Image
Image
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information