Spuneti STOP tigarilor !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

20 Feb 2011, 09:36

vintyla wrote:Spuneti STOP tigarilor....


Start la cacainaaaa! :)>-
:)))

Nu ma las, nici nu vreau si sincer nici nu pot.
Copii copaci care tot spun ca e moarte sigura, de unde stiti voi ma nebunatici mici ?
Daca e sa murim, putem sa murim si din alte motive, nu neaparat din cauza la tigari.
Adevarat cu banii, dar ma descurc.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
RoyalServer 2
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

20 Feb 2011, 10:35

KiduuuTz wrote:Daca e sa murim, putem sa murim si din alte motive, nu neaparat din cauza la tigari.
Nu e vorba neaparat ca o sa mori, dar e vorba de sanatatea ta de azi pe maine, si sunt sigur ca stii la ce dauneaza si altele....
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

20 Feb 2011, 10:56

dejoc wrote:
KiduuuTz wrote:Daca e sa murim, putem sa murim si din alte motive, nu neaparat din cauza la tigari.
Nu e vorba neaparat ca o sa mori, dar e vorba de sanatatea ta de azi pe maine, si sunt sigur ca stii la ce dauneaza si altele....
Cineva mai sus a scris ca e moarte sigura, si chiar vroiam sa il intreb ... A fumat cumva si a murit de stie el ca e moarte sigura?
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
Vlady
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 01 Oct 2009, 15:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Free Signup !!!
Detinator server CS: 188.241.14.17:27015
Location: Craiova
Has thanked: 1 time
Contact:

03 Mar 2011, 02:48

Lasati-le dale naiba ca la batranete noi le tragem in loc sa :D>-
http://forum.rds-zone.ro/ - All about professional gaming
Image
kewLy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 151
Joined: 27 Feb 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: dNd
Detinator server CS: nu
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times
Contact:

03 Mar 2011, 12:53

Nu pot sa ma lasa , pentru ca daca ma las ma enervez si fac ca toti nebunii la un loc :) O data ce te apuci nu poti sa te lasi . Poate lumea sa te bata la cap sa renunti , dar nu vei putea :)
User avatar
boz93
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 245
Joined: 01 Dec 2010, 18:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

03 Mar 2011, 20:18

kewLy wrote:Nu pot sa ma lasa , pentru ca daca ma las ma enervez si fac ca toti nebunii la un loc :) O data ce te apuci nu poti sa te lasi . Poate lumea sa te bata la cap sa renunti , dar nu vei putea :)
Image
Oferim populare initiala pentru serverele gazduite
Nu garantam suport 24/7, fiindca este imposibil, dar garantam 16 ore pe zi / 7 zile pe saptamana.
Nu garanam ca serverul tau va fi avion, dar garantam ca nu vei avea probleme cu lagul.
Nu garantam cel mai mic pret de pe piata, dar garantam cel mai bun raport calitate,suport,pret.
HEATER!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 137
Joined: 26 Feb 2011, 22:50
Detinator Steam: Da
Reputatie: Cont restrictionat (chasee-.- / NEVERSAYNEVER!)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

04 Mar 2011, 20:43

Tata fumeaza de fumeaza de la 15 ani si acum are 41 :)) si fuma cam 2 pachete pe zi si a facut 1an de cand s-a lasat :))
kewLy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 151
Joined: 27 Feb 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: dNd
Detinator server CS: nu
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times
Contact:

05 Mar 2011, 23:11

Deci am citit majoritatea posturiilor si nu imi vine sa cred ca am rezistat sa nu imi dau pumni in gura ... deci sa moara Bibi cand va aud , nu fumati , nu trageti din tigara :| pfaai ... deci imi vine sa'mi trag un glontz :| Aveti 13 ani , habar nu aveti ce greu e la 16-17-18 ani cand intervin problemele , atunci sa va vad cum stati la coada la farmacie pentru o seringa :D Sunteti mici , abia astept sa va vad cum va cautati un loc de munca . Credeti ca daca faceti scoala ajungeti undeva ? Var'miu a facut scoala + liceu + facultate si s'a chinuit 4 ani sa gaseasca de lucru si acum nu doarme noptiile si sta in frig sa pazeasca un c*%#&t de firma :| Fumati , beti , drogati'va !! O viata aveti asa ca da'o naibi . Daca mori mori , ai facut fapte bune ajungi unde trebuie asa ca . Daca stiu ca atunci cand voi murii voi ajune acolo Sus droguri si alcool in exces + fapte bune . Fara furt si alte porcarii :P FUMATI SI DISTRATI'VA ! TRAITI'VA VIATA SI NU FITI PROSTI !!!
wispzor
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 01 Jul 2009, 11:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Targu-Jiu
Has thanked: 6 times

06 Mar 2011, 12:56

A fumat cineva Kent Convertibles ?
User avatar
ivacast
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 23 Jan 2010, 11:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

06 Mar 2011, 13:16

kewLy wrote:Deci am citit majoritatea posturiilor si nu imi vine sa cred ca am rezistat sa nu imi dau pumni in gura ... deci sa moara Bibi cand va aud , nu fumati , nu trageti din tigara :| pfaai ... deci imi vine sa'mi trag un glontz :| Aveti 13 ani , habar nu aveti ce greu e la 16-17-18 ani cand intervin problemele , atunci sa va vad cum stati la coada la farmacie pentru o seringa :D Sunteti mici , abia astept sa va vad cum va cautati un loc de munca . Credeti ca daca faceti scoala ajungeti undeva ? Var'miu a facut scoala + liceu + facultate si s'a chinuit 4 ani sa gaseasca de lucru si acum nu doarme noptiile si sta in frig sa pazeasca un c*%#&t de firma :| Fumati , beti , drogati'va !! O viata aveti asa ca da'o naibi . Daca mori mori , ai facut fapte bune ajungi unde trebuie asa ca . Daca stiu ca atunci cand voi murii voi ajune acolo Sus droguri si alcool in exces + fapte bune . Fara furt si alte porcarii :P FUMATI SI DISTRATI'VA ! TRAITI'VA VIATA SI NU FITI PROSTI !!!
Imi place ce ai zis, +1
deea_fcdinadn
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 05 Mar 2011, 11:54
Detinator Steam: Da
Been thanked: 2 times
Contact:

06 Mar 2011, 16:56

kewLy wrote:Deci am citit majoritatea posturiilor si nu imi vine sa cred ca am rezistat sa nu imi dau pumni in gura ... deci sa moara Bibi cand va aud , nu fumati , nu trageti din tigara :| pfaai ... deci imi vine sa'mi trag un glontz :| Aveti 13 ani , habar nu aveti ce greu e la 16-17-18 ani cand intervin problemele , atunci sa va vad cum stati la coada la farmacie pentru o seringa :D Sunteti mici , abia astept sa va vad cum va cautati un loc de munca . Credeti ca daca faceti scoala ajungeti undeva ? Var'miu a facut scoala + liceu + facultate si s'a chinuit 4 ani sa gaseasca de lucru si acum nu doarme noptiile si sta in frig sa pazeasca un c*%#&t de firma :| Fumati , beti , drogati'va !! O viata aveti asa ca da'o naibi . Daca mori mori , ai facut fapte bune ajungi unde trebuie asa ca . Daca stiu ca atunci cand voi murii voi ajune acolo Sus droguri si alcool in exces + fapte bune . Fara furt si alte porcarii :P FUMATI SI DISTRATI'VA ! TRAITI'VA VIATA SI NU FITI PROSTI !!!


omg !! =))
La 16-17-18 ani intervin problemele? Hai sa fim seriosi... te-ai apucat de fumat cu gandu` ca pari mai smecher cu o tigara in gura, nu te-ai apucat din cauza ca ai o gramada de probleme pe cap. Ce probleme ai tu la 18 ani ma? Vine bacu` si nu stii ce iti pica la romana oral? Sunt foarte curioasa cum o sa fii peste 5-6 ani cand o sa termini o facultate si n`o sa te angajeze nimeni :), cand o sa ai de platit rate la banca si probabil cand o sa trebuiasca sa platesti o pensie alimentara :). Sau stai...o sa cauti fericirea in metamfetamina?
Fii serios, nu`i mai face pe altii copii, ca si tu esti tot un copil. Toti care au inceput sa fumeze, au tras prima data doar din curiozitate, si doar pentru ca toti prietenii de varsta lui fumau :) :p

p.s nu sunt impotriva fumatului, fumatorii pasivi sunt mai afectati decat cei activi.. dar nu m-am putut abtine cand am citit postul tau
User avatar
VINTYLA #
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1548
Joined: 05 Apr 2009, 00:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Do more !
Detinator server CS: CS.EXTREAM.RO
SteamID: VINTILA23
Location: Craiova !
Has thanked: 114 times
Been thanked: 87 times

06 Mar 2011, 17:02

O viata am...si in viata asta...o sa fac ce vrea **** meaaaaaaaaa!

kewLy sunt fanu tau nr 1 pentru vorbele alea! :)) \m/
STIINTA NU MOARE !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information