Steaua bucuresti.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

robert stefanel
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 130
Joined: 22 Oct 2014, 14:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: [æß&šā]
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Dec 2014, 20:38

Oricât de ani Steaua ai fi, nu te poți bucura... cea mai bună echipă din România rămâne fără nume, deși mi-e greu să cred.
RoyalServer 2
User avatar
waLLkeRR96
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 758
Joined: 25 Dec 2012, 20:37
Detinator Steam: Da
SteamID: waLLkeRRR
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 51 times

08 Dec 2014, 20:39

emil118 wrote:Astept turma sa comenteze, sincer, ai fi uimit cata lume poti enerva doar printr-un reply in astfel de topicuri. :troll
Da ? Cand nu te duce capul , normal ca este usor . Ai inceput si tu exact cum era sona , comentati aiurea pe unde apucati :-j
User avatar
The Dust
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Sep 2014, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Dec 2014, 20:44

emil118 wrote:
The Dust wrote:
emil118 wrote:PS: Astept stelistii sa se ia de mine :troll
Nu suportam prostia ce sa faci 8-|
Te simti mai "stelist" acum ca ai scris asta? :))l
Nu...pur si simplu cred ca esti prost .. :(
User avatar
Emil B.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 05 Oct 2008, 11:33
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Reputatie: Fost moderator ajutator
0.5/3
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Atena, Grecia
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

08 Dec 2014, 20:47

waLLkeRR96 wrote:
emil118 wrote:Astept turma sa comenteze, sincer, ai fi uimit cata lume poti enerva doar printr-un reply in astfel de topicuri. :troll
Da ? Cand nu te duce capul , normal ca este usor . Ai inceput si tu exact cum era sona , comentati aiurea pe unde apucati :-j
Usor, nu ma poti compara pe mine cu acel om, este o diferenta de la cer la pamant si crede-ma pe cuvant, e usor sa faci o generalizare (asemanare etc) cand nu ma cunosti, tu acum doar iti dai cu presupusul ce fel de persoana sunt eu.
Nu am ce sa le cer utilizatorilor acestui forum, pentru ca majoritatea aplica termenul de "turma", "asta s-a luat de el, hai sa ma iau si eu, sa arat la lume ce stelist fidel sunt eu".

ON: Un site unde putem citii si noi mai multe despre asta?
Knowledge is power.
User avatar
THE.ONLYONE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 348
Joined: 19 Nov 2014, 20:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Lasati femeile sa faca ce vor !
Detinator server CS: 89.40.233.10
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)-laurwtf
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Dec 2014, 20:49

emil118 wrote:
waLLkeRR96 wrote:
emil118 wrote:Astept turma sa comenteze, sincer, ai fi uimit cata lume poti enerva doar printr-un reply in astfel de topicuri. :troll
Da ? Cand nu te duce capul , normal ca este usor . Ai inceput si tu exact cum era sona , comentati aiurea pe unde apucati :-j
Usor, nu ma poti compara pe mine cu acel om, este o diferenta de la cer la pamant si crede-ma pe cuvant, e usor sa faci o generalizare (asemanare etc) cand nu ma cunosti, tu acum doar iti dai cu presupusul ce fel de persoana sunt eu.
Nu am ce sa le cer utilizatorilor acestui forum, pentru ca majoritatea aplica termenul de "turma", "asta s-a luat de el, hai sa ma iau si eu, sa arat la lume ce stelist fidel sunt eu".

ON: Un site unde putem citii si noi mai multe despre asta?
Hai Dinamo, hai Dinamo.
JOS Steaua, JOS STEAUA
.
.
.
.
.
.
.
:troll
MariusS # xTm
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 04 Dec 2014, 22:49
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: bucureşti
Contact:

08 Dec 2014, 20:50

THE.ONLYONE wrote:
emil118 wrote:
waLLkeRR96 wrote:
Da ? Cand nu te duce capul , normal ca este usor . Ai inceput si tu exact cum era sona , comentati aiurea pe unde apucati :-j
Usor, nu ma poti compara pe mine cu acel om, este o diferenta de la cer la pamant si crede-ma pe cuvant, e usor sa faci o generalizare (asemanare etc) cand nu ma cunosti, tu acum doar iti dai cu presupusul ce fel de persoana sunt eu.
Nu am ce sa le cer utilizatorilor acestui forum, pentru ca majoritatea aplica termenul de "turma", "asta s-a luat de el, hai sa ma iau si eu, sa arat la lume ce stelist fidel sunt eu".

ON: Un site unde putem citii si noi mai multe despre asta?
Hai Dinamo, hai Dinamo.
JOS Steaua, JOS STEAUA
.
.
.
.
.
.
.
:troll

6-2 :meme , puteti citi pe net...
User avatar
The Dust
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Sep 2014, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Dec 2014, 20:55

emil118 wrote:
waLLkeRR96 wrote:
emil118 wrote:Astept turma sa comenteze, sincer, ai fi uimit cata lume poti enerva doar printr-un reply in astfel de topicuri. :troll
Da ? Cand nu te duce capul , normal ca este usor . Ai inceput si tu exact cum era sona , comentati aiurea pe unde apucati :-j
Usor, nu ma poti compara pe mine cu acel om, este o diferenta de la cer la pamant si crede-ma pe cuvant, e usor sa faci o generalizare (asemanare etc) cand nu ma cunosti, tu acum doar iti dai cu presupusul ce fel de persoana sunt eu.
Nu am ce sa le cer utilizatorilor acestui forum, pentru ca majoritatea aplica termenul de "turma", "asta s-a luat de el, hai sa ma iau si eu, sa arat la lume ce stelist fidel sunt eu".

ON: Un site unde putem citii si noi mai multe despre asta?
"Ce stelist fidel sunt eu"
E si cum te-ai duce in fata unu-i leu ii furi mancarea si ii spui abia astept sa ma mananci . Ca sa arat ce carnivor fidel sunt eu , fiecare cu firea lui .
P.S : Nu uita ce am scris mai sus
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5392
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

08 Dec 2014, 20:57

1) Nimeni nu va intelege ceva din topicul asta.
2) In curand va fi closed. Postati doar la subiect, nu ca dinamo e mai buna si ca steaua e nu stiu cum. Esti dinamovist/rapidist/etc? Nu te baga in topic. E mai simplu.
Image
User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

08 Dec 2014, 21:24

Steaua ramane Campioana mereu... degeaaba le i-a numele, ca-l vor recupera...are Ciobanu` dolarei...

Un Banc:

Code: Select all

Soldat catre Borcea:
-Scoala ba ca e 7  !
Borcea:
-Ce?, ne`a mai dat unu`? 
=))
MariusS # xTm
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 04 Dec 2014, 22:49
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: bucureşti
Contact:

08 Dec 2014, 21:28

*BoOoM* wrote:Steaua ramane Campioana mereu... degeaaba le i-a numele, ca-l vor recupera...are Ciobanu` dolarei...

Un Banc:

Code: Select all

Soldat catre Borcea:
-Scoala ba ca e 7  !
Borcea:
-Ce?, ne`a mai dat unu`? 
=))
Dinamo va juca in champions league,va zic eu sigur,nu mint.(mint de rup - :gusta )
on: Da..daca da niste dolarei recupereaza..
HuNmAn
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 309
Joined: 24 Jan 2009, 00:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Undeva Pe Marte
Has thanked: 70 times
Been thanked: 6 times

08 Dec 2014, 21:54

Din cate stiu, cei din MAPN s-au "suparat" pe cei de la conducerea Stelei, deoarecea au aprobat scoaterea pe piata a unor bauturi alcoolice cu emblema si numele Stelei. Ei au pus un pret mare pentru ca Becali sa isi pastreze dreptul de proprietar al brand-ului, iar acesta a refuzat sa plateasca. Oricum, Becali a declarat ca nu o sa mai investeasca bani in echipa. Pacat.
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

08 Dec 2014, 22:10

HuNmAn wrote:Din cate stiu, cei din MAPN s-au "suparat" pe cei de la conducerea Stelei, deoarecea au aprobat scoaterea pe piata a unor bauturi alcoolice cu emblema si numele Stelei. Ei au pus un pret mare pentru ca Becali sa isi pastreze dreptul de proprietar al brand-ului, iar acesta a refuzat sa plateasca. Oricum, Becali a declarat ca nu o sa mai investeasca bani in echipa. Pacat.
Daca Becali nu mai baga bani sti ce se va intampla nu?

Va scade rau de tot fotbalul, si asa a scazut foarte mult dupa ce Borcea a plecat de la dinamo. In 2011-2012 cand juca Steaua-Dinamo era ceva frumos, acum steaua-dinamo e ceva gen bayern - steaua... Daca nici fotbal nu o sa mai avem in tara...
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information