Steaua ingropata in ....... pana la gat din nou

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

_cFafg_
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 314
Joined: 05 Feb 2012, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Apasa R !
Detinator server CS: Inca nu.
SteamID: Confidential
Location: In spatele tau !
Has thanked: 45 times
Been thanked: 18 times

27 Mar 2012, 13:08

12.25: Ilie Stan, dat afara de la Steaua!
UPDATE, 13.00: Meme Stoica a venit la Palat!
13.02: Becali: "Nu l-am dat afara pe Stan, si-a dat demisia! Mihai Stoichita este noul antrenor al Stelei. Eu sunt patronul, vreau sa fac echipa asa cum vreau eu. Care e problema? Trebuie sa intelegeti ca angajatul tot angajat ramane. Eu iau deciziile."

NOU NOU:
Ideile lui Becali peste care nimeni nu va trece:
1. Mihai Costea titular
"Vagabond, nevagabond, ca plange, Cruduta, necruduta, pe Mihai Costea o sa il bag eu titular!"

2. Chiriches - niciodata pe dreapta
"Il strici daca mai joaca fundas dreapta, el are calitati de stoper, la marcaj, nu stie nici sa bata auturi, sunteti nebuni? Niciodata nu va mai juca in banda!"

3. Tatu titular[ ceeeeee ? :O :@ asta e varza si el il vrea titular. Aici greseste!] si el, cu Rusescu si Mihai Costea. Bourceanu - singurul inchizator
"Nu imi spune mie nimeni cine e Tatu. Pai, nu isi cunoaste stapanul ce are in casa? Si, la revedere, nu jucam noi cu Gaz Metan cu doi inchizatori. Unul singur ca Steaua e Steaua!"

4. Lupu, 21 de ani, fundas stanga!
"Imi place rau de tot de Valeriu Lupu, am mai zis-o de nu stiu cate ori. Sa joace el stanga de acum incolo, sa nu il mai vad niciodata in tribune"

5. Stanca sau Tatarusanu?
Ilie Stan a insistat mereu pentru Tatarusanu, desi Becali a declarat in nenumarate randuri ca vrea sa ii dea o sansa lui Stanca "Asa ar fi frumos si corect, ca ne vede Dumnezeu. Stanca are nevoie si el de sansa lui"

Sursa sport.ro
Sunt curios ce o sa se intample. Meme ala ce cauta iar la becali.. Acum daca e adevarata faza cu Stoichita si ce va face el..
O sa mai adaug noutatile printr`un edit.
Last edited by _cFafg_ on 27 Mar 2012, 14:59, edited 1 time in total.
RoyalServer 2
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

27 Mar 2012, 13:11

Problema la steaua e gigi, e fudul si nu stie sa lase de la sine...se asteapta sa ia campionatu in fiecare an fara sa se implice cu adevarat. Adu un antrenor calumea, scump dar macar face treaba...ex Petrescu sau Lucescu, antrenori nu glumeti dinastia ca la noi
User avatar
Trance99
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 239
Joined: 24 Apr 2010, 11:03
Detinator Steam: Da
CS Status: @ work!!!
Detinator server CS: cs.a2g.ro
Location: Targu Jiu
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times
Contact:

27 Mar 2012, 13:18

Eu presimt ca pana la sfarsitul saptamanii se schimba antrenorii si la Dinamo si Rapid (depinde care bate). Fara suparare dar Ilie Stan nu e antrenor. Pe de alta parte, la echipele astea mari sunt pretentii foarte, foarte mari dar investiti mici sau facute gresit (gen fratii Costea). Mi-e imi place cum lucreaza cei de la CFR :)
User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

27 Mar 2012, 13:18

degeaba aduce el antrenori scumpi daca nu ii lasa sa-si faca iei treaba cum stie si apai toti jucatorii buni ia vandut si cumpara toate rapciugile eftine ...
_cFafg_
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 314
Joined: 05 Feb 2012, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Apasa R !
Detinator server CS: Inca nu.
SteamID: Confidential
Location: In spatele tau !
Has thanked: 45 times
Been thanked: 18 times

27 Mar 2012, 13:19

Da.. De cand a plecat Dan Petrescu de la Urziceni eu am sperat ca ajunge la Steaua.. :( Antrenorul ca antrenorul dar Tatu nu e de Steaua! Si aseara el cand ii pasa cineva statea in spatele fundasului langa era. Plus ca nu paseaza, nu are viteza de loc si e cu capul in pamant non-stop, ca si Florin. Vorba de viteza. Steaua are nevoie de un atacant care sa aiba si viteza si ceva tehnica, cam cum a fost Stancu , Kapetanos . Noi toti jucatorii buni ii dam si ramanem cu nimic. Si Nicolita era bun, alerga pe partea lui acolo de rupea si centra in careu sau ceva , aducea un plus echipei
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

27 Mar 2012, 13:35

pai ma frate, bine, tu esti patronul, tu investesti bani .. da pana mea, daca tu faci echipa si faci ce vrei cu ea ? de ce pana mea iti mai iei antrenor ? :)) sufera rau de el becali ala!
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

27 Mar 2012, 14:01

ar trebui sa ii dam lu becali un amx_destroy sau amx_fuckoff :)) :)) :))
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

27 Mar 2012, 14:03

=)))) Becali asta chiar e de rasul curcilor :-j

Nici nu mai stiu al catelea antrenor pleca de la Steaua intr-un timp atat de scurt... :(
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

27 Mar 2012, 14:18

astea care vorbiti ca tatu e oaia neagra la steaua nu aveti ce face decat sa luati o vorba de la cei care habar nu au si sa plecati cu ea in lume.
Jucatorii care NU au ce cauta la steaua sunt fratii petarda florin si mihai + bourceanu care saracu nu stie ce e aia o pasa .

soichita saracu nu stiu ce mai cauta la steaua .. ala habar nu are despre tactica unei echipe , este demodat si pare ca nu vrea sa se specializeze . a ramas la stadiul de inadaptat unui stil de fotbal modern.
_cFafg_
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 314
Joined: 05 Feb 2012, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Apasa R !
Detinator server CS: Inca nu.
SteamID: Confidential
Location: In spatele tau !
Has thanked: 45 times
Been thanked: 18 times

27 Mar 2012, 15:00

Update ! A mai aparut ceva nou.. Tatu titular.. Gigi Becali de ra**t
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

27 Mar 2012, 15:09

Amun wrote:astea care vorbiti ca tatu e oaia neagra la steaua nu aveti ce face decat sa luati o vorba de la cei care habar nu au si sa plecati cu ea in lume.
Jucatorii care NU au ce cauta la steaua sunt fratii petarda florin si mihai + bourceanu care saracu nu stie ce e aia o pasa .

soichita saracu nu stiu ce mai cauta la steaua .. ala habar nu are despre tactica unei echipe , este demodat si pare ca nu vrea sa se specializeze . a ramas la stadiul de inadaptat unui stil de fotbal modern.

tu esti priceput man ...
la ce echipa antrenezi? fc mapisindunare?
User avatar
deNeDe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1338
Joined: 22 Oct 2011, 15:05
Detinator Steam: Da
SteamID: denedeplay
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: OneCs
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Bucuresti
Has thanked: 76 times
Been thanked: 116 times
Contact:

27 Mar 2012, 15:22

neymar1 wrote:
Amun wrote:astea care vorbiti ca tatu e oaia neagra la steaua nu aveti ce face decat sa luati o vorba de la cei care habar nu au si sa plecati cu ea in lume.
Jucatorii care NU au ce cauta la steaua sunt fratii petarda florin si mihai + bourceanu care saracu nu stie ce e aia o pasa .

soichita saracu nu stiu ce mai cauta la steaua .. ala habar nu are despre tactica unei echipe , este demodat si pare ca nu vrea sa se specializeze . a ramas la stadiul de inadaptat unui stil de fotbal modern.

tu esti priceput man ...
la ce echipa antrenezi? fc mapisindunare?
Neymar, inteleg ca nu ai posturi pe acest forum si vrei sa faci, dar nu incearca sa pari interesant !

Amun are foarta multa dreptate. Mai ales de borceanu care nu stiu daca a dat 2 pase corecte in meciul de aseara + ca fratii aceea au fost si ei cadva niste "jucatorii" dar acuma nu mai stiu cei ala sutul pe poarta. Cat despre tatu, intradevar nu prea vrea el sa joace in echipa, dar cand o face o face foarte bine, cat despre mihai asta care a venit la steaua, nu cred ca e o alegere buna,eu cred ca va ingropa echipa si mai rau !
Contact: https://steamcommunity.com/id/denedeplay/
TeamSpeak: TS.PLAY-ARENA.RO
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information