Steaua a luato in barba!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ceh9
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 105
Joined: 26 Jul 2015, 16:33
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Aug 2015, 16:18

ROBERT-GOE wrote:
ceh9 wrote:
vladstar wrote: Asa zic toti dinamovistii, si oha. :troll :troll
Așa spunem frate, asta este. Poate să mă facă lumea câine cât o-r vrea. Eu consider că Dinamo sezonul acesta va fi peste Steaua.
Wtf nu ești farist???
Am două echipe de suflet, Farul și Dinamo, cum aici discutia era despre Steaua, am intervenit cu Dinamo că Farul nu are șanse.

Logic că sunt Farist și prima echipă de suflet este Farul, am fost la atâtea meciuri, trebuie să merg acum să cumpăr abonamentul.

O să ajungă și Farul în liga 1 la ce lot își face. :X
RoyalServer
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

06 Aug 2015, 16:24

ceh9 wrote:
vladstar wrote:
ceh9 wrote:
Da sunt Dinamovist, m-as fi bucurat dacă câștiga Steaua că doar trăiesc în România, dar la cum a jucat și la ce antrenor de căcăt aveți, nu merita, mai bine să stea aici. Cojocaru, 18 sau 19 ani câți are, ăla e portar de Champions League ? Hai frate las-o dracu, Oiarul vostru nu mai investește și el în echipa aia, a rămas o pată neagră Steaua.
Asa zic toti dinamovistii, si oha. :troll :troll
Așa spunem frate, asta este. Poate să mă facă lumea câine cât o-r vrea. Eu consider că Dinamo sezonul acesta va fi peste Steaua.
catea tot esti , nu trebuie sa te facem noi

app , cu ce vreti sa fiti voi peste noi ? cu atacantu ala care a avut 109 kg ? termina-te ca te minti singur
rochuck
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 17 Oct 2014, 22:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Aug 2015, 16:51

ceh9 wrote:
Andeeh wrote:
sohigh. wrote:
Sunt curios doar, cu ce echipă ți? Doamne când vă aud: „nu merită” etc.. ești român, altă echipă n-ai , trezește-te.
Probabil e Dinamovist, majoritatea care tin cu Dinamo fac asa. Sau poate omul nu tine cu ceva echipa.
Da sunt Dinamovist, m-as fi bucurat dacă câștiga Steaua că doar trăiesc în România, dar la cum a jucat și la ce antrenor de căcăt aveți, nu merita, mai bine să stea aici. Cojocaru, 18 sau 19 ani câți are, ăla e portar de Champions League ? Hai frate las-o dracu, Oiarul vostru nu mai investește și el în echipa aia, a rămas o pată neagră Steaua.
Daca Steaua a ramas o pata neagra,nu vreau sa ma gandesc la dinamo care e aproape in insolventa(daca nu a intrat deja) si nu a mai castigat nimic de nu stiu cati ani,numai zic de meciurile directe cu Steaua.Mai bine te-ai calma putin si te-ai uita in trecut ce a facut Steaua.
Last edited by Cosmin on 06 Aug 2015, 17:18, edited 1 time in total.
Reason: tu nu ai fost in viata ta pe stadion si vorbesti de insolventa ^^
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

06 Aug 2015, 17:57

Steaua a jucat, Dinamo ce a facut =))? Aaa, se pregateste sa ia titlu, ca de 8-9 ani nu l-a mai luat. Rusine :))!
User avatar
ceh9
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 105
Joined: 26 Jul 2015, 16:33
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Aug 2015, 18:27

Vedem de acum încolo, și-au întări lotul. Dar nu are rost să mă cert cu voi, oricum Dinamo este peste Steaua, poate nu la scoruri, dar la galerie este clar. Au interdicție cumva suporterii Stelei la meciuri sau mi se pare mie ? :(
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

06 Aug 2015, 18:28

Ba ce e steaua ce e dinamo... rapid e fortza.. a jucat super prost aseara oricum, steaua. :))
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

06 Aug 2015, 18:32

ceh9 wrote:Vedem de acum încolo, și-au întări lotul. Dar nu are rost să mă cert cu voi, oricum Dinamo este peste Steaua, poate nu la scoruri, dar la galerie este clar. Au interdicție cumva suporterii Stelei la meciuri sau mi se pare mie ? :(
Si ce legatura are galeria cu performantele clubului :meme? Pana la urma fotbalul se joaca pe teren, nu in tribune.

Aveti galerie, atmosfera, blablabla, dar degeaba. Echipa nu joaca nimic, vai s-amar de Dinamo Bucuresti :)). Faceti coregrafii, da la sfarsit cand vedeti scorul va plangeti in pumni.
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

06 Aug 2015, 18:51

ba sa mor numai terminati isi dau cu parerea despre fotbal pe forumul asta dar n-au atins o minge in viata lor
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

06 Aug 2015, 18:51

ceh9 wrote:Vedem de acum încolo, și-au întări lotul. Dar nu are rost să mă cert cu voi, oricum Dinamo este peste Steaua, poate nu la scoruri, dar la galerie este clar. Au interdicție cumva suporterii Stelei la meciuri sau mi se pare mie ? :(
stai cuminte ca ti se apleaca :))))

Image
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

06 Aug 2015, 19:04

Mitzocul wrote:
ceh9 wrote:Vedem de acum încolo, și-au întări lotul. Dar nu are rost să mă cert cu voi, oricum Dinamo este peste Steaua, poate nu la scoruri, dar la galerie este clar. Au interdicție cumva suporterii Stelei la meciuri sau mi se pare mie ? :(
Si ce legatura are galeria cu performantele clubului :meme? Pana la urma fotbalul se joaca pe teren, nu in tribune.

Aveti galerie, atmosfera, blablabla, dar degeaba. Echipa nu joaca nimic, vai s-amar de Dinamo Bucuresti :)). Faceti coregrafii, da la sfarsit cand vedeti scorul va plangeti in pumni.
Ne vedem Duminica.
In acest sezon Dinamo a avut fix aceleasi rezultate ca si Steaua, Steaua la ora actuala presteaza un joc mai slab decat Dinamo Bucuresti si o sa vedeti asta Duminica.
User avatar
ceh9
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 105
Joined: 26 Jul 2015, 16:33
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Aug 2015, 19:31

JusT. wrote:
Mitzocul wrote:
ceh9 wrote:Vedem de acum încolo, și-au întări lotul. Dar nu are rost să mă cert cu voi, oricum Dinamo este peste Steaua, poate nu la scoruri, dar la galerie este clar. Au interdicție cumva suporterii Stelei la meciuri sau mi se pare mie ? :(
Si ce legatura are galeria cu performantele clubului :meme? Pana la urma fotbalul se joaca pe teren, nu in tribune.

Aveti galerie, atmosfera, blablabla, dar degeaba. Echipa nu joaca nimic, vai s-amar de Dinamo Bucuresti :)). Faceti coregrafii, da la sfarsit cand vedeti scorul va plangeti in pumni.
Ne vedem Duminica.
In acest sezon Dinamo a avut fix aceleasi rezultate ca si Steaua, Steaua la ora actuala presteaza un joc mai slab decat Dinamo Bucuresti si o sa vedeti asta Duminica.
Ei nu inteleg lucrul asta, ei cred ca Steaua sau FCSB trebuie sa le spunem, ca nici ei nu stiu ce nume si emblema au pana la urma, ei cred ca FCSB mai este ca pe vremea lui Reghe, treziti-va ca aveti un antrenor de caca/t si un lot de rahat care sunt morti pe teren.
Mr.Adys
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 26 Aug 2014, 16:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Aug 2015, 22:15

2-1 pentru Astra . Miroase a CALIFICARE
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information