Ce stiti despre Area 51?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

20 Jan 2014, 10:53

gloryous wrote:
miber wrote:Va spun eu ce cred despre area 51, acol ose afla cateva ozn, si cativa sau poate mai multi extrateresti, ei comunica cu oameni de aoclo savanti, oameni de stinta, presedinti, si alti de la guvern, recent la doc. Extrateresti antici sa dat un clip real si nu fake in cad din zona 51 ieste o nava la viteze foarte mari adica undeva pe la 14.000 km/h, exista un avion care atinge viteza de 7.500 km/h dar nu mai este folosita de peste 30 de ani.

Ce se intampla acolo, pai se efectueaza teste pe oameni pentru combaterea unor boli sau creearea lor, pentru arme biologice, si se face armament puternic de la lasere cu ioni pana la bomba cu raza de actiune pe tot globul pamantesc, dar asta nu stie nimeni, daia se si numeste zona 51 pentru a ne lasa sa de imaginam ce vrem noi, apropo despre presedinti Obama are acces total acolo cat si poate si alti presedinti ai lumii dar asta nu cred.
Foarte interesant ceea ce ai spus.
Faza ca presedintii ai lumii (unii) au voie nu-mi pare reala.Da-ti seama cum ar fi sa viziteze presedintele Rusiei Area51 :) ar stii toate secretele Americii si sa nu uitam ca Rusia a fost o mare putere :) ce arme aveau rusii si poate ca si in ziua de azi lucreaza la noi bombe nucleare si tot felul de arme pentru eventualele atacuri la tara lor sau chiar cel de-al treilea razboi mondial care e din ce in ce mai mediatizat pentru ca pe multi ii mananca in fund, chiar si pe tarile slab cotate care ar putea oricand sa inceapa un razboi mondial avand in vedere aliatii lor.

Exact, al 3 lea razboi mondial este inevitabil, noi ca rasa suntem programati bilogic sa ne distrugem in loc sa prosperam, oricum noi romanii nu avem nici o sansa fata de armamet-ul chinez, russ, american, dupa parerea mea daca ne trag aia 3 bombe nucleare simultan ne-au nimicit total, nu ne extermina dar ce este necesar pentru aparare va fii distrus din prima :D

Si cu presedinti am dat o presupunere este cu 2 cai, una este ca e cum am zis eu si a 2 a este ca nu are cum.

Si inca ceva mai era un topic despre extrateresti.
Sa mai spun ceva din ce am citit nu zic de prost, cica Tutankhamon era castori prima oara cu bunicasa, dupa care cu sorasa oare de ce se itnreaba teoriticieni astia, pai vroiau sa pastreze sangele nobil care circula in printi/printese/regi/regine din toata lumea, dar de ce faceau asa ei se credeau si se cred o specie diferita de noi oamenii de rand, chiar daca noi 8-15% avem sange de nobil prin vene, ei faceau asta mai pe scurt pentru a putea pastra puterea in familile lor si ca sa nu ajunga unu ca mine Rege peste noapte :))
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
RoyalServer 2
galusca
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 19 Jan 2014, 21:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Jan 2014, 10:54

E pe teritoriul american, deci Obama are acces, ca si presedinte. Nu cred si sunt sigur ca ceilalti presedintii n-au. Sa nu uitam ca Rusia cu USA sunt rivale in ceea ce priveste spatiul cosmic. Ei au trimis primul om in spatiu, Statele Unite ripostand ducand primii oameni pe luna.
User avatar
Aldin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1016
Joined: 29 Apr 2012, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: AldinK, Aldin K.
Fost administrator
Location: Viena
Has thanked: 2 times
Been thanked: 79 times
Contact:

20 Jan 2014, 17:13

uite un documentar pe filelist:

National.Geographic.Area.51.I.Was.There.2011

baga asta in search
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Facebook [Bot] and 465 guests