Cupa Counter-Strike (2vs2) eXtream (cu premii)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

19 Jul 2013, 15:24

SheldoN wrote:gg , macar odata si scapat si tu de suferintele alea din capu' tau.
Cine esti bai dromaderule? Ai 15 posturi din februarie si ii stii pe toti.
RoyalServer 2
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

19 Jul 2013, 15:24

Cred ca termenul de suferinta se poate potrivi mai bine in cazul tau, care zice oriunde are posibilitatea ca sparge, castiga tot ce are in cale, iar la fata locului reuseste un minunat scor de 0-8 (T) / 0-4 (CT) dar isi aduce un coechipier cu wall.
Iar in ciuda faptului ca era 13-13 ti-am acordat tie meciul, asta ca sa iti demonstrez ca nu ma intereseaza. Daca se va adeveri ce am zis eu, va sesiza si altcineva in urmatoarele meciuri.
User avatar
Revolution
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 12 Feb 2010, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Evolution Is The Solution
Detinator server CS: cs.lord-war.com
Reputatie: Ban 2 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 61 times
Been thanked: 42 times
Contact:

19 Jul 2013, 16:41

Casual wrote:Cred ca termenul de suferinta se poate potrivi mai bine in cazul tau, care zice oriunde are posibilitatea ca sparge, castiga tot ce are in cale, iar la fata locului reuseste un minunat scor de 0-8 (T) / 0-4 (CT) dar isi aduce un coechipier cu wall.
Iar in ciuda faptului ca era 13-13 ti-am acordat tie meciul, asta ca sa iti demonstrez ca nu ma intereseaza. Daca se va adeveri ce am zis eu, va sesiza si altcineva in urmatoarele meciuri.
Si noi cand am jucat cu sheldon (eu cu clau) si-a adus alt om decat era inscris pe forum , asta nu e cupa :-j poate ca m-am plans la inceput ca nu am avut "ocazia" sa jucam dar macar cupa e cupa , de ce ne-am inscris daca avem voie sa aducem pe cine vrea muschii nostri ?
In fine e treaba voastra
SheldoN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 17 Feb 2013, 15:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 4 times
Contact:

19 Jul 2013, 16:45

revo , a zis cas ca pot sa aduc om daca ala nu e on .
souNnnd
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 31 Aug 2010, 22:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

19 Jul 2013, 17:34

Jucam la 18.30 :)
Image
Image
User avatar
PATYA/.#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 338
Joined: 02 Jul 2013, 09:03
Detinator Steam: Da
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

19 Jul 2013, 17:38

Revolution wrote:
Casual wrote:Cred ca termenul de suferinta se poate potrivi mai bine in cazul tau, care zice oriunde are posibilitatea ca sparge, castiga tot ce are in cale, iar la fata locului reuseste un minunat scor de 0-8 (T) / 0-4 (CT) dar isi aduce un coechipier cu wall.
Iar in ciuda faptului ca era 13-13 ti-am acordat tie meciul, asta ca sa iti demonstrez ca nu ma intereseaza. Daca se va adeveri ce am zis eu, va sesiza si altcineva in urmatoarele meciuri.
Si noi cand am jucat cu sheldon (eu cu clau) si-a adus alt om decat era inscris pe forum , asta nu e cupa :-j poate ca m-am plans la inceput ca nu am avut "ocazia" sa jucam dar macar cupa e cupa , de ce ne-am inscris daca avem voie sa aducem pe cine vrea muschii nostri ?
In fine e treaba voastra
la fel si in cazu meu, au adus alt om care a facut tot meciu .. :) na acum asta e
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

19 Jul 2013, 18:22

Revolution wrote:
Casual wrote:Cred ca termenul de suferinta se poate potrivi mai bine in cazul tau, care zice oriunde are posibilitatea ca sparge, castiga tot ce are in cale, iar la fata locului reuseste un minunat scor de 0-8 (T) / 0-4 (CT) dar isi aduce un coechipier cu wall.
Iar in ciuda faptului ca era 13-13 ti-am acordat tie meciul, asta ca sa iti demonstrez ca nu ma intereseaza. Daca se va adeveri ce am zis eu, va sesiza si altcineva in urmatoarele meciuri.
Si noi cand am jucat cu sheldon (eu cu clau) si-a adus alt om decat era inscris pe forum , asta nu e cupa :-j poate ca m-am plans la inceput ca nu am avut "ocazia" sa jucam dar macar cupa e cupa , de ce ne-am inscris daca avem voie sa aducem pe cine vrea muschii nostri ?
In fine e treaba voastra
Dar cum ar fi fost cupa? Sa castigi singurele si ambele meciuri care ti-au fost programate prin neprezentarea celorlalti?
Am vrut sa va dau ocazia sa jucati, repet jucati, nu sa fiti castigatori doar pe forum.


Lipsa de seriozitate 0.

In schimb, au fost si unii cu care am putut colabora asa cum ar fi trebuit cu toata lumea, acela este Remusf si coechipierul sau.
Prezentat mereu la timp (nu batai de cap cautandu-l pe forum/privat, asa cum s-a intamplat cu multi) cunosc regulile de joc generale (n-am stat la explicatii unde au si unde nu voie pe harta, astfel iesind un haos)

De ce ar fi fost nevoie mai mult de atat, dragii mei nemultumiti?
Va spun eu, de nimic, ceea ce trebuia era punctualitate, seriozitate si bunavointa. Din partea voastra, nu a mea.


Nici nu avea cum sa iasa altfel din moment ce forumul este populat exclusiv numai de "Sheldoni", copii, inapti si asa mai departe.
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

19 Jul 2013, 18:58

BrZ & sabbatiny - roadblock & souNnnd
Scor : 16-3
Hartă : de_dust2
Observatori : Danny & eXpres
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
BrZ;x
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 799
Joined: 03 Jan 2013, 13:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
SteamID: PM.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: München
Has thanked: 18 times
Been thanked: 154 times
Contact:

19 Jul 2013, 19:06

User avatar
Revolution
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 12 Feb 2010, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Evolution Is The Solution
Detinator server CS: cs.lord-war.com
Reputatie: Ban 2 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 61 times
Been thanked: 42 times
Contact:

19 Jul 2013, 22:43

Casual wrote:
Revolution wrote:
Casual wrote:Cred ca termenul de suferinta se poate potrivi mai bine in cazul tau, care zice oriunde are posibilitatea ca sparge, castiga tot ce are in cale, iar la fata locului reuseste un minunat scor de 0-8 (T) / 0-4 (CT) dar isi aduce un coechipier cu wall.
Iar in ciuda faptului ca era 13-13 ti-am acordat tie meciul, asta ca sa iti demonstrez ca nu ma intereseaza. Daca se va adeveri ce am zis eu, va sesiza si altcineva in urmatoarele meciuri.
Si noi cand am jucat cu sheldon (eu cu clau) si-a adus alt om decat era inscris pe forum , asta nu e cupa :-j poate ca m-am plans la inceput ca nu am avut "ocazia" sa jucam dar macar cupa e cupa , de ce ne-am inscris daca avem voie sa aducem pe cine vrea muschii nostri ?
In fine e treaba voastra
Dar cum ar fi fost cupa? Sa castigi singurele si ambele meciuri care ti-au fost programate prin neprezentarea celorlalti?
Am vrut sa va dau ocazia sa jucati, repet jucati, nu sa fiti castigatori doar pe forum.


Lipsa de seriozitate 0.

In schimb, au fost si unii cu care am putut colabora asa cum ar fi trebuit cu toata lumea, acela este Remusf si coechipierul sau.
Prezentat mereu la timp (nu batai de cap cautandu-l pe forum/privat, asa cum s-a intamplat cu multi) cunosc regulile de joc generale (n-am stat la explicatii unde au si unde nu voie pe harta, astfel iesind un haos)

De ce ar fi fost nevoie mai mult de atat, dragii mei nemultumiti?
Va spun eu, de nimic, ceea ce trebuia era punctualitate, seriozitate si bunavointa. Din partea voastra, nu a mea.


Nici nu avea cum sa iasa altfel din moment ce forumul este populat exclusiv numai de "Sheldoni", copii, inapti si asa mai departe.
Atunci de ce ai mai facut cupa? trebuia sa pui steam only si jucam cum eram , sau macar sa faci un mix ceva , esti si tu culmea.
Crezi ca toti se pricep la cs cum stii tu ? eu nu am mai jucat de 1 an , de cand era playzeek-ul forta .
Ne spui tu noua de suferinte parca tu nu suferi cand pierzi , tu nu esti om , jucam for fun .
Doar ca o cupa e o cupa , de ce ne-am inscris steamid-urile daca putem aduce alti jucatori?
Data viitoare jur ca o sa chem pe unul din pgl sa joace =))
Hai ca nu mai comentez , o sa imi dai ban pe motiv de sinceritate , asta e adevarul fie ca iti place sau nu , te dai tu destept dar si tu esti la fel ca noi , o cupa organizata praf .
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

19 Jul 2013, 22:55

Afirmatia corecta era:
o cupa cu jucatori praf (de altfel si tu), roboti, inapti, copii s.a.m.d.


La celelalte acuze, afirmatii sau ce ai vrut tu sa faci acum, nici nu iti voi raspunde deoarece imi voi incalca niste principii explicandu-ma in fata ta.
Felul in care scrii, avatarul, semnatura, nickname-ul nu poate sa-mi inspire altceva decat ca esti un copil inapt.
(Am avut si eu un moment de sinceritate)


P.S. Plangi ca ti-am spulberat ocazia de a deveni moderator?
User avatar
moonshine
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 301
Joined: 01 Jun 2013, 22:26
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 1 time
Been thanked: 42 times

20 Jul 2013, 01:19

revolution asta nu a mai jucat de 1 an dar il vedeam in fiecare zii pe pz si ii dadeam ban la fiecare gather..
inactiv.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information