Sucre si Calinacho vs Mickey Hash

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

30 Dec 2017, 14:48

Vlad wrote:Mickey n-a fost de vina si atunci cand facea cu Bendeac iComedy?
Bendeac a zis ca cea mai mare greseala a lui a fost ca l-a adus pe Mickey la tv. Cica in momentul in care trebuiau sa filmeze sketch, Mickey facea nazuri ca ii se strica freza si ca nu vrea sa poarte peruca. Nu stiu ce business man e el asa cum se da, dar mi se pare ca Ghidush e cu 10 nivele peste el. Si e baiat de bani gata.

Ma uit si la Sucre si la Mickey, in ciuda faptului ca Hash-ul ma calca pe nervi cu unele gandiri de-ale lui. Tind sa ii dau mare dreptate lui Sucre, desi unele chestii au fost totusi depasite. Hash-ul oricum a uitat clar de unde a plecat, se lauda la tot pasul. Nu zic ca e o chestie de rau, dar practic isi cam bate madularul de audienta lui. Pentru ca daca nu erau ei, el era un Zero acum.
Image
Image
Image
RoyalServer 2
User avatar
Stefan
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1868
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Detinator Steam: Da
SteamID: teostefan10
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: teostefan
0.1/3
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times

30 Dec 2017, 16:53

Cine rahat se mai uita la Mickey in 2018 (aproape) ?
Last edited by t3d on 30 Dec 2017, 17:02, edited 1 time in total.
Reason: asta am spus si eu :))
User avatar
Laurentiu P.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2549
Joined: 10 Jul 2013, 21:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fond eXtream: 100
Has thanked: 26 times
Been thanked: 62 times
Contact:

30 Dec 2017, 17:11

Code: Select all

ZMENTA Mihai
Bă Sucre, cum ți-ai permis să te iei de domnul Mikey Hash? Habar nu ai că el și alții vor să ajute content creatorii cu contracte bune și chestii. /s
no...
User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1659
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

30 Dec 2017, 18:19

Do[N]e ;3 wrote:

Code: Select all

ZMENTA Mihai
Bă Sucre, cum ți-ai permis să te iei de domnul Mikey Hash? Habar nu ai că el și alții vor să ajute content creatorii cu contracte bune și chestii. /s
A lasat el comentariu?
EMiNEM
User avatar
Time4ever
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2206
Joined: 24 Jul 2013, 01:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Location: Ibiza
Has thanked: 36 times
Been thanked: 247 times

30 Dec 2017, 20:09

Massivescu wrote:
Do[N]e ;3 wrote:

Code: Select all

ZMENTA Mihai
Bă Sucre, cum ți-ai permis să te iei de domnul Mikey Hash? Habar nu ai că el și alții vor să ajute content creatorii cu contracte bune și chestii. /s
A lasat el comentariu?
da,

Image
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Dec 2017, 20:29

E ironic aici nu?
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

30 Dec 2017, 20:46

alexanderrrrr wrote:asa e, toti il uram pe sucre. spune prea mult adevar. se baga unde nu are treaba. mai bine sa si vada de munca lui ca nu are el valoarea lui Mickey si cultura lui, nu Sound?
Aici nu e vorba de valoare sau cultura.
Mi se pare o prostie chestia asta cu sucre sau calinacho ala, ala doar o data mi-a placut cand s-a luat de un gamer d-asta si chiar avea dreptate.

Venind vorba de mikey sau cum i se spune, el a fost printre primii youtuberi din ro, asa ca voi cand nu aveati ce sa vedeti, cautati doza lui si va uitati,asta in 2013 parca, asa ca nu o mai s7geti aiurea si nu il mai lingeti pe sucre atat, e asa plictisitor incat nu aveam rabdare sa ma ascult ca mi se facea scarba de fata lui, plina de grasime si matreata o avea si in sprancene. Pe bune? Asta e idolul vostru? Pe mikey asta, nici pe el nu il pup in cur, pentru ca este si el super fals si selfish, l-am vazut o data in parklake cand s-a dus sa si ia iphone X-ul, primit gratis, omul a zis ca se duce sa l cumpere, dar de fapt totul era aranjat sa le faca reclama, cu cortul p1zdi, ca erau asa inapti, nu stiau sa-l monteze. Dar avand in vedere, mikey in trecut a muncit, ca sa faca content sau cum naiba i se spune, ca sa ne amuze si sa stranga o comunitate de peste 1 mil de abonati. Acum ca e arogant, banii sunt de vina, cand vii de jos in sus, pe scara vietii uiti cine ai fost. Si legat de sucre asta, mi se pare penibil, nu mi se pare nimic interesant cand ma uit cum se ia el de nu stiu ce youtuber, vino frate cu ceva original, nu cu rahaturi de argumente si cuvinte inteligente, da frate, nu e ceva normal sa ne luam de fizic, hai frate pe bune? Daca aveai un corp fenomenal nu spuneai asta, nu exista asa ceva, foarte rar sa gasesti un om care sa aibe bani sau care sa arate bine si sa fie super inteligent si sa nu se dea mare cu lucrul asta.

Si daca exista o mica sansa sa vada asta, pentru ca si pe yt las comment si dispare miraculos, fi si tu mai ingrijit inainte sa faci un clip, imi vine sa vomit cand vad albeata aia pe fata, sa nu mai zic de barba, asa gretoasa, si sapca aia imi da impresia ca o porti doar pentru ca parul e super jegos. Asta e parerea mea, m-am uitat acum si nu am putut sa ma abtin, este rusinos asa ceva, o fi el destept, dar igiena este un lucru important
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Dec 2017, 20:53

^Nu e vorba de Sucre aici, e vorba de noi ca oameni. De ce crezi ca el are asa comunitate? pentru ca ne arata ca YouTube ul nu sta in el , ci in noi, eu de asta ma uitam la el. Si nu mi pasa ca arata urat, mie sincer nu mi se pare chiar asa urat cum zici tu.
Eu nu am treaba cu mikey, doar ca nu ma uit la el. Adica singurul lucru ce mi-a placut la Mickey has a fost trending, se vedea ca incearca sa faca ceva.
Eu inteleg viziunea ta, si faptul ca ma uit la sucre nu ma face fanul lui, ci doar ma uit pentru ca sucre are , al cat de urat e el niste calitati ce putini dintre noi le avem, ori, ne e frica sa le aratam.ne place doar sa fim puternici, sa dam bine prin societate.
User avatar
ddddd
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 104
Joined: 09 Aug 2017, 16:13
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fond eXtream: 0
Contact:

30 Dec 2017, 21:46

sharkstar wrote:
alexanderrrrr wrote:asa e, toti il uram pe sucre. spune prea mult adevar. se baga unde nu are treaba. mai bine sa si vada de munca lui ca nu are el valoarea lui Mickey si cultura lui, nu Sound?
Aici nu e vorba de valoare sau cultura.
Mi se pare o prostie chestia asta cu sucre sau calinacho ala, ala doar o data mi-a placut cand s-a luat de un gamer d-asta si chiar avea dreptate.

Venind vorba de mikey sau cum i se spune, el a fost printre primii youtuberi din ro, asa ca voi cand nu aveati ce sa vedeti, cautati doza lui si va uitati,asta in 2013 parca, asa ca nu o mai s7geti aiurea si nu il mai lingeti pe sucre atat, e asa plictisitor incat nu aveam rabdare sa ma ascult ca mi se facea scarba de fata lui, plina de grasime si matreata o avea si in sprancene. Pe bune? Asta e idolul vostru? Pe mikey asta, nici pe el nu il pup in cur, pentru ca este si el super fals si selfish, l-am vazut o data in parklake cand s-a dus sa si ia iphone X-ul, primit gratis, omul a zis ca se duce sa l cumpere, dar de fapt totul era aranjat sa le faca reclama, cu cortul p1zdi, ca erau asa inapti, nu stiau sa-l monteze. Dar avand in vedere, mikey in trecut a muncit, ca sa faca content sau cum naiba i se spune, ca sa ne amuze si sa stranga o comunitate de peste 1 mil de abonati. Acum ca e arogant, banii sunt de vina, cand vii de jos in sus, pe scara vietii uiti cine ai fost. Si legat de sucre asta, mi se pare penibil, nu mi se pare nimic interesant cand ma uit cum se ia el de nu stiu ce youtuber, vino frate cu ceva original, nu cu rahaturi de argumente si cuvinte inteligente, da frate, nu e ceva normal sa ne luam de fizic, hai frate pe bune? Daca aveai un corp fenomenal nu spuneai asta, nu exista asa ceva, foarte rar sa gasesti un om care sa aibe bani sau care sa arate bine si sa fie super inteligent si sa nu se dea mare cu lucrul asta.

Si daca exista o mica sansa sa vada asta, pentru ca si pe yt las comment si dispare miraculos, fi si tu mai ingrijit inainte sa faci un clip, imi vine sa vomit cand vad albeata aia pe fata, sa nu mai zic de barba, asa gretoasa, si sapca aia imi da impresia ca o porti doar pentru ca parul e super jegos. Asta e parerea mea, m-am uitat acum si nu am putut sa ma abtin, este rusinos asa ceva, o fi el destept, dar igiena este un lucru important
te rog spune-mi ca ai fost ironic

+ a explicat intr-un video de ce are pe fata, dar na', cine sa se uite. tu si sound sunteti cei mai superficiali din thread-ul asta.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

30 Dec 2017, 23:07

sharkstar wrote:mikey sau cum i se spune, el a fost printre primii youtuberi din ro, asa ca voi cand nu aveati ce sa vedeti, cautati doza lui si va uitati,asta in 2013 parca, asa ca nu o mai s7geti aiurea si nu il mai lingeti pe sucre atat, e asa plictisitor incat nu aveam rabdare sa ma ascult ca mi se facea scarba de fata lui, plina de grasime si matreata o avea si in sprancene. Pe bune? Asta e idolul vostru?t
Ai scris un roman si te-ai pisat pe el de la inceput.

Omul are psoriazis. Ceea ce vezi tu a fi grasime e crema pe care trebuie sa o dea. Dar hai sa ne dam ca ne doare in carici fara sa stim nimic.
Image
Image
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

31 Dec 2017, 00:20

Legat de psoriazis n-am zis nimic, dar in rest sunt de acord cu sharkstar si as mai adauga dar imi sar fangirl-urile lu sucre in cap
User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1659
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

31 Dec 2017, 01:25

sharkstar wrote:
alexanderrrrr wrote:asa e, toti il uram pe sucre. spune prea mult adevar. se baga unde nu are treaba. mai bine sa si vada de munca lui ca nu are el valoarea lui Mickey si cultura lui, nu Sound?
Aici nu e vorba de valoare sau cultura.
Mi se pare o prostie chestia asta cu sucre sau calinacho ala, ala doar o data mi-a placut cand s-a luat de un gamer d-asta si chiar avea dreptate.

Venind vorba de mikey sau cum i se spune, el a fost printre primii youtuberi din ro, asa ca voi cand nu aveati ce sa vedeti, cautati doza lui si va uitati,asta in 2013 parca, asa ca nu o mai s7geti aiurea si nu il mai lingeti pe sucre atat, e asa plictisitor incat nu aveam rabdare sa ma ascult ca mi se facea scarba de fata lui, plina de grasime si matreata o avea si in sprancene. Pe bune? Asta e idolul vostru? Pe mikey asta, nici pe el nu il pup in cur, pentru ca este si el super fals si selfish, l-am vazut o data in parklake cand s-a dus sa si ia iphone X-ul, primit gratis, omul a zis ca se duce sa l cumpere, dar de fapt totul era aranjat sa le faca reclama, cu cortul p1zdi, ca erau asa inapti, nu stiau sa-l monteze. Dar avand in vedere, mikey in trecut a muncit, ca sa faca content sau cum naiba i se spune, ca sa ne amuze si sa stranga o comunitate de peste 1 mil de abonati. Acum ca e arogant, banii sunt de vina, cand vii de jos in sus, pe scara vietii uiti cine ai fost. Si legat de sucre asta, mi se pare penibil, nu mi se pare nimic interesant cand ma uit cum se ia el de nu stiu ce youtuber, vino frate cu ceva original, nu cu rahaturi de argumente si cuvinte inteligente, da frate, nu e ceva normal sa ne luam de fizic, hai frate pe bune? Daca aveai un corp fenomenal nu spuneai asta, nu exista asa ceva, foarte rar sa gasesti un om care sa aibe bani sau care sa arate bine si sa fie super inteligent si sa nu se dea mare cu lucrul asta.

Si daca exista o mica sansa sa vada asta, pentru ca si pe yt las comment si dispare miraculos, fi si tu mai ingrijit inainte sa faci un clip, imi vine sa vomit cand vad albeata aia pe fata, sa nu mai zic de barba, asa gretoasa, si sapca aia imi da impresia ca o porti doar pentru ca parul e super jegos. Asta e parerea mea, m-am uitat acum si nu am putut sa ma abtin, este rusinos asa ceva, o fi el destept, dar igiena este un lucru important
Are o boala de piele, informeaza-te inainte sa arunci *** aiurea
EMiNEM
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information