Sucre si Calinacho vs Mickey Hash

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

03 Jan 2018, 23:43

sharkstar wrote:In timp ce mikey sange a venit cu ceva original acum mult timp


*AHEM*

Asa e.

https://www.youtube.com/watch?v=po8hmFDsxe0
Image
Image
Image
RoyalServer
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

04 Jan 2018, 00:11

TZACANEL wrote:
sharkstar wrote:In timp ce mikey sange a venit cu ceva original acum mult timp


*AHEM*

Asa e.

https://www.youtube.com/watch?v=po8hmFDsxe0
Ma refer in Romania, cand youtube a venit in ro nu a fost chemat ala :)

Edit: Poftim ceva original atunci: https://www.youtube.com/watch?v=Qu1Nexfwtqw

Tot romanesc :)
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
Ramb00
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 966
Joined: 12 Feb 2014, 17:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Claudiu123
Location: Calarasi
Has thanked: 28 times
Been thanked: 19 times

12 Jan 2018, 21:56



Asa zis-ul raspuns. Am vrut sa-i las un comentariu, dar am vazut ca numai pupincuristi acolo si stiam ca mi-l sterge. :))
Image
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

12 Jan 2018, 23:12

Asa de mult se foloseste cuvantul asta "HATE" incat s-a uitat ce inseamna.
Image
Image
Image
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Jan 2018, 07:24

Nu stiu dar eu il inteleg pe mickey. Si ce a facut sucre nu prea e intelept. Putea sa o spuna mai finut.
Mickey e fake , dar daca te iei intr un mod obiectiv de clipurile lui de viata ajungi indirect sa te iei de viata lui, pentru ca , cum a spus el , ce a facut el pe youtube a fost obsesia lui. Si sa fim din asta traieste daca nu ar fi abonatii nu cred ca va mai putea avea aceeasi prestanta.
Aici vine un punct sensibil pentru ca vorbind despre mickey ca mod de a se raporta , vorbim si de alte chestii intime si nu cred ca il cunoaste nimeni pe el sa stim de ce face asta sau daca nu ar avea abonatii ar mai fi acelasi...
Sucre incearca sa urmeze pe idubzzz dar cateodata am impresia ca trece masura. Mickey macar din ce stiu , nu ar indrazni niciodata sa fie un om fals desi o mai face indirect(asa e cand iti indeplinesti un goal devii arogant , dar in clipul asta am vazut ca incearca sa fie sincer)
Cu alte cuvinte eu il inteleg pe mickey pentru ca daca cineva ii spune ca a gresit si ii si arata de ce el se rezuma si accepta chestia asta.

Pe de alta parte nici sucre nu e frustrat , el doar vrea sa discute cu locuitorii despre un anumit subiect , iar cand spuns asta ma refer ca el si a ascuns numarul de like uri si abonati si a indemnat intr un mesaj pe facebook ca cine vrea sa plece de pe canalul lui, sa o faca, si eu il cred. Mickey desi cand a vorbit in clip nu s a referit la sucre , multe elemente de legatura din raspunsul enuntat de el duc la sucre , acum eu nu stiu , e posibil sa fie si altcineva.
In concluzie sucre doar incearca sa poarte un dialog cu locuitorii iar mickey doar incearca sa fie de succes cu pretul pierderii altor calitati din viata lui . Imi place sucre dar unele chestii nu il inteleg asta am zis si la inceput. Ca mod de apreciere , eu il apreciez tot pe sucre mai mult , pentru ca am ce invata de la el.
User avatar
s o u n d -
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 104
Joined: 23 Aug 2017, 22:12
Detinator Steam: Nu
SteamID: https://evict.ro/snd
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Jan 2018, 07:59

ce ai invatat de la sucre poti sa ne spui?
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Jan 2018, 08:16

Sound stiu ca esti frustrat pe sucre.
Si eu gasesc neplaceri la el. Diferenta e ca eu incerc sa iau ce e bun de la oameni , iar tu cand ti se pune pata vwzi numai negativ.
Am invatat de ex sa ma pot exprima cuvilizat , sa respect oamenii, sa gasesc tot timpul lucruri mai insemnate decat banii , desi e bine sa te stabilesti si financiar , sa fiu un om mai bun si de ce nu m a amuzat cateodata.
M a invatat sa fiu om, nu am apucat sa invat cat am fost mic ca am avut probleme de familie. Asta nu inseamna ca sunt o piz*da cum zice cheelo , dar sunt un om mai implinit.
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

13 Jan 2018, 09:53

alexanderrrrr wrote:Sound stiu ca esti frustrat pe sucre.
Si eu gasesc neplaceri la el. Diferenta e ca eu incerc sa iau ce e bun de la oameni , iar tu cand ti se pune pata vwzi numai negativ.
Am invatat de ex sa ma pot exprima cuvilizat , sa respect oamenii, sa gasesc tot timpul lucruri mai insemnate decat banii , desi e bine sa te stabilesti si financiar , sa fiu un om mai bun si de ce nu m a amuzat cateodata.
M a invatat sa fiu om, nu am apucat sa invat cat am fost mic ca am avut probleme de familie. Asta nu inseamna ca sunt o piz*da cum zice cheelo , dar sunt un om mai implinit.
Respect! :thumbsup:
Se pare că mai sunt și oameni care știu ce zice Sucre.
La răspunsul lui Mikey, după cum a zis și TZĂCĂNEL, folosește așa mult cuvântul "hate" încât nu mai știe ce înseamnă.
User avatar
ADI'S
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 424
Joined: 04 Feb 2016, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: Hiyam
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

13 Jan 2018, 10:22

alexanderrrrr wrote:Sound stiu ca esti frustrat pe sucre.
Si eu gasesc neplaceri la el. Diferenta e ca eu incerc sa iau ce e bun de la oameni , iar tu cand ti se pune pata vwzi numai negativ.
Am invatat de ex sa ma pot exprima cuvilizat , sa respect oamenii, sa gasesc tot timpul lucruri mai insemnate decat banii , desi e bine sa te stabilesti si financiar , sa fiu un om mai bun si de ce nu m a amuzat cateodata.
M a invatat sa fiu om, nu am apucat sa invat cat am fost mic ca am avut probleme de familie. Asta nu inseamna ca sunt o piz*da cum zice cheelo , dar sunt un om mai implinit.
Serios ?! Nu familia te-a invatat sa te exprimi civilizat, sa fii om , sa respecti oamenii...nu scoala fie ea si cu problemele de acum , te-a invatat sa fii om. A trebuit sa astepti sa apara Sucre sa te invete toate astea , a ? Mor cand vad idioti ca tine care isi traiesc viata in mediul online si care idolatrizeaza persoane care in fata camerei sunt sfinti si in realitate nu dai 2 bani pe ele
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Jan 2018, 10:40

Eu cand eram mic parintii mei se bateau si se injurau deci familia m a invatat sa fiu vulgar. Nu datorita lui sucre am invatat si nu idolatrizez pe el dar ma face sa apreciez aceste lucruri.
Oricum sound m a intrebat, i am raspuns , viata mea nu ar trebui depanata pe forum.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

13 Jan 2018, 11:16

alexanderrrrr wrote:Sound stiu ca esti frustrat pe sucre.
Si eu gasesc neplaceri la el. Diferenta e ca eu incerc sa iau ce e bun de la oameni , iar tu cand ti se pune pata vwzi numai negativ.
Am invatat de ex sa ma pot exprima cuvilizat , sa respect oamenii, sa gasesc tot timpul lucruri mai insemnate decat banii , desi e bine sa te stabilesti si financiar , sa fiu un om mai bun si de ce nu m a amuzat cateodata.
M a invatat sa fiu om, nu am apucat sa invat cat am fost mic ca am avut probleme de familie. Asta nu inseamna ca sunt o piz*da cum zice cheelo , dar sunt un om mai implinit.
Deci tu pana la varsta asta nu aveai respect pentru oameni, nu te purtai civilizat (te baseai in public, te cacai pe tine in public, iti scoteai muci din nas si ii mancai, nu dadeai buna ziua etc) dar un youtuber te-a invatat toate astea deoarece aveai probleme de familie si nu le-ai putut invata de la ei.Ba am si eu unul la bloc de minte cat tot cartierul, zic sa te iei de mana cu el si sa va faceti o scoala ca prinde la astia carora le plac sa minta toata ziua.

Inseamna ca nici cei 7 ani de acasa nu ii ai, n-ai prieteni si probabil esti genul acela de persoana care cerseste tigari la straini.Probabil esti rocker :doge:
Image
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

13 Jan 2018, 12:36

Ce sa zic. Daca tu crezi ca ai dreptate e treaba ta. E adevarat ca ascund ceva dar si tu prea teoretizezi. Daca vrei sa ti pierzi timpul mai vorbim prin pm.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 709 guests