Sugestii pentru un bar?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

22 Jan 2018, 21:52

Bagă și o masă de biliard, dacă ai unde...poți să iei modelul lui Doroftei daca ai fost vreodată acolo..
RoyalServer
TrrEi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 05 Oct 2017, 16:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Jan 2018, 22:03

Cosmin wrote:Bagă și o masă de biliard, dacă ai unde...poți să iei modelul lui Doroftei daca ai fost vreodată acolo..

Este mic locul .. nu mi permite asta . Nu , nu am fost .
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

23 Jan 2018, 19:46

TrrEi wrote:
Cosmin wrote:Bagă și o masă de biliard, dacă ai unde...poți să iei modelul lui Doroftei daca ai fost vreodată acolo..

Este mic locul .. nu mi permite asta . Nu , nu am fost .
Chiar nu gasesti un loc cat de cat ok pentru o masa de biliard? Oamenii chiar pot juca asa ceva chiar daca nu stiu si li se va parea distractiv
Mai avem si noi tot un fel de local doar ca e afara si e mai mult pentru vara da uite ca lumea la gradele astea pe omatu asta vin si joaca biliard(evident sus e acoperit da prin parti nu,deci e si un curent de te ia naiba) :') :') Am fost dupa disco acolo eu in blana si cu blugii bagati in incaltaminte inghetam de muream
Bine acu la bar cam jocuri dastea merg cum ziceai monopoly si ce ai mai zis tu carti ,etc
Image
User avatar
mihaialexandru0810
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 175
Joined: 09 Jul 2017, 15:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Hamas is back !
Fond eXtream: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

23 Jan 2018, 20:31

Depinde de zona si la ce categorie de clienti vrei sa te raportezi, daca 30+ multe mese, muzica buna, remi si carti, preturi bune si aia e
scorseze
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2371
Joined: 26 Mar 2010, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: --------------
Detinator server CS: --------
SteamID: --------
Reputatie: Restrictie moderator
Location: -----------
Has thanked: 41 times
Been thanked: 51 times

24 Jan 2018, 00:08

TrrEi wrote:Salut. De curand am deschis un "bar" , ceva gen o cafenea sa zic, o locatie destul de eleganta, marimea eate destul de potrivită. As dori sa va intreb, pe voi ce v ar atrage la o astfel de locaţie? Ce băuturi ati vrea sa serviti, ce ati dori sa vedeţi, ce stil de pahare preferati pentru fiecare bautura in parte si toate cele, orice idee e bineprimită.
Daca vrei sa faci bani renunta la eleganta.

Transformal intr-un bar simplu, pahare normale, bere la sticla cat si la halba, vin la carafa cat si castel huniade, votka, tuica cat si whisky, dupa 12:00, 1, 2 clienti vor sa si manance, baga si un frigider in care sa le poti pregati un platou etc.. sambata seara adu si un lautar sa cante.
:crazy_face:
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

24 Jan 2018, 12:05

scorseze wrote:
TrrEi wrote:Salut. De curand am deschis un "bar" , ceva gen o cafenea sa zic, o locatie destul de eleganta, marimea eate destul de potrivită. As dori sa va intreb, pe voi ce v ar atrage la o astfel de locaţie? Ce băuturi ati vrea sa serviti, ce ati dori sa vedeţi, ce stil de pahare preferati pentru fiecare bautura in parte si toate cele, orice idee e bineprimită.
Daca vrei sa faci bani renunta la eleganta.

Transformal intr-un bar simplu, pahare normale, bere la sticla cat si la halba, vin la carafa cat si castel huniade, votka, tuica cat si whisky, dupa 12:00, 1, 2 clienti vor sa si manance, baga si un frigider in care sa le poti pregati un platou etc.. sambata seara adu si un lautar sa cante.
:heavy_check_mark:
nici mie nu-mi plac baruri elegante,cat mai simplu si placut sa fie,sa ai si cateva lumini e frumos,nu imi dai o bere la 250 ml ca e frumoasa sticla,chiar nu suport astea..
#Vali
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2611
Joined: 24 Jan 2012, 11:00
Detinator Steam: Da
SteamID: id/spryt3
Reputatie: Fost Moderator
Fost Scripter eXtreamCS.com
1.2 / 3
Location: root
Has thanked: 81 times
Been thanked: 144 times
Contact:

24 Jan 2018, 13:46

Oferte la cafea, cafea + suc 6-7 lei pana la ora x, intalnesti la orice local
Legat de sala de jocuri poti aduce intai o plasma+ o consola vezi daca prinde la lume si te extinzi apoi la 3-4
+ daca faci asta poti face la 2 ore achizitionate ai 2 bauturi din partea casei cafea/suc/apa
User avatar
Extaz.DevilX
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 May 2016, 23:02
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost manager zmx.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0

24 Jan 2018, 17:31

Daca vrei s-a ai multi client , incearca cu un colaj de manele 2k18 . Sigur o s-a se adune lumea ;) :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information