Suplimente nutritive.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

17 Jan 2013, 19:20

Cristy31 wrote:
neWBie007 wrote:Tu faci sala la 13 ani copile ?
Pune mana si alearga joaca-te cu mingea in aer liber sau fa cardio cum a zis levis ca sa slabesti.
la 13 ani ai tai nici nu ai cum sa ai 1.85 =)))) cred ca nici nu stii cat ai inaltime si doar ai postat aici asa aiurea sa pari si tu mai smardoi.
Faci sala pentru a face poze sa le pui pe 'feisbuc' sa te bage in seama vreo mucoasa de 12 ani.
te pup , invata sa-ti traiesti copilaria ai timp destul de la 17 ani incolo :)
esti patetic.

on: daca vrei sa slabesti si sa pui muschi pe tine is bune niste proteine pure, poti gasi o gramada pe pronutrition si au si forum acolo unde poti cere sfaturi de la profesionisti. Bafta
Se poate descurca si singur si poate alege o nutritie si exercitii de sala perfecte pentru el,nu va prea inteleg cu "profesionistii"..stiu pe cineva care facea exercitiile dupa cum credea el ca e bine,toti se lua de el ca nu e bine si este cel mai mare culturist din oras.

Am si eu o intrebare: Daca imi iau vreo 2-4 gantere si 1 haltera pentru acasa are ceva? Adica pot avea rezultate cu doar astea? Tin sa cred ca daca aleg cateva exercitii bune,repetate/ zi pot avea exercitii [ passion site ]
RoyalServer 2
mihaicatalin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 16 Jan 2013, 19:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Contact:

17 Jan 2013, 20:05

gloryous wrote: Se poate descurca si singur si poate alege o nutritie si exercitii de sala perfecte pentru el,nu va prea inteleg cu "profesionistii"..stiu pe cineva care facea exercitiile dupa cum credea el ca e bine,toti se lua de el ca nu e bine si este cel mai mare culturist din oras.

Am si eu o intrebare: Daca imi iau vreo 2-4 gantere si 1 haltera pentru acasa are ceva? Adica pot avea rezultate cu doar astea? Tin sa cred ca daca aleg cateva exercitii bune,repetate/ zi pot avea exercitii [ passion site ]
Da poti, dar indicat ar fii sa faci intr'o sala cu antrenori. Depinde ce vrei sa faci, daca vrei sa te mentii in forma si sa ai un tonus bun poti sa stai acasa si sa faci, daca vrei sa cresti imi masa si sa te definesti sau nu mai stiu eu ce, indicat este sa te duci la o sala.
Problema e ca eu nu vroiam pareri daca e bine sau nu sa faci sala.Eu vroiam pareri despre suplimente nutritive si mult mai curios sunt daca dupa ce "te lasi " suplimente dar continui sa faci sala te ingrasi sau ceva de genu' ?!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information