Targu mures noua campioana !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

30 Apr 2015, 14:21

:troll Otelul Galati va avea un ultimul cuvant in ultima partida cu ASA Targu Mures
RoyalServer 2
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

30 Apr 2015, 14:26

sharkstar wrote:
BRANDY #1 wrote:Stai linistit fanule ca a fost blat toata ziua. 90% dintre pariori au luat pe Steaua. Parerea mea e ca Tg. Mures o sa piarda 1 meci cel putin pana la final, si tot Steaua o sa iasa campioana. Sunt interese prea mari ca sa iasa o echipa mica, ca Tg Mures.
Exact, ieri in troleu vorbeam cu unul si imi spunea daca sa puna pe steaua sau nu. Si cand i-am spus ca steaua are cota 1.30 s-a dus si a pus pe Mures 200 de RON.

A fost blat, nu stiu de ce, dar eram sigur ca o sa piarda.
daca erai tu sigur ca pierde inseamna ca a fost blat? :troll

voi aveti impresia ca un blat se face batand din palme sa inteleg.. :-? voi nu vedeti ca majoritatea sunt la puscarie ? credeti ca se mai risca cineva sa faca dastea ?

campionatul nostru e praf,mingi lungi si dat la picioare,suntem primii la asta \m/
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5391
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

30 Apr 2015, 14:48

Cosmin, la cei de la la ASA am observat ca sunt campioni la dat si la picioare, cred ca erau obisnuiti de prin liga a 2, a 3 a de unde au venit ei. :D
Image
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

30 Apr 2015, 14:54

Ce ma enerveaza oamenii astia fara minte.
Felicitari pentru subiect, ne-ai aratat cat esti de prost.
Plus ca dupa meci, celor de la ASA le-a trebuit masca de oxigen ( daca stiti ce zic ... ). Steaua ia campionatul, stati linistiti. ASA joaca cu VIITORUL lui Hagi, deci o sa piarda ( pentru ca da, toata lumea cunoaste puterea lui Hagi in fotbalul romanesc ).
Cat despre meciul de aseara, nu am ce sa spun, Steaua a dominat clar, ASA a avut 2-3 ocazii in prima repriza, in rest un meci jucat la o singura poarta, la cea alui ASA. Chiar daca sunt din Tg-Mures si imi doresc sa castige campionatul ASA-ul, nu o sa se intample asta, mai sunt 5 etape, se pot intampla multe in aceste 5 etape, dar tu de unde sa stii, cand ai jucat fotbal doar pe maidan.
Last edited by Cosmin on 30 Apr 2015, 15:03, edited 2 times in total.
Reason: Ai primit warn pentru atac la persoana.
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5391
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

30 Apr 2015, 15:00

Ce ma enerveaza oamenii astia fara minte.

Si care is oamenii cei fara minte ?

PS: Ori ca castiga Steaua sau ASA, voi ce castigati de va injurati prin topicuri de fotbal ? Nimic. Pierde campionatul Steaua ? Asta e, nu ma schimb pe alta echipa si tot suporter Steaua sau FCSB cum ii mai zice acum.
Image
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

30 Apr 2015, 15:02

Vai de *** daca nu ati facut 100 de topicui pe tema asta.Vrei sa te mandresti ca echipa cu care tii S-AR PUTEA sa ia odata in viata campionatu?Du-te pe strada si tipa in gura mare..
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

30 Apr 2015, 15:05

Ma refer la cei care deja pretind ca ASA este campioana. Cum este si autorul subiectului.
Nu ma certam, incercam doar sa-i explic ca mai sunt 5 etape si ca Steaua are un program mult mai usor decat ASA.

@ si da, din pacate, cred ca in 2-3 ani o sa se termine cu ASA-ul, am citit prin ziare ca deja primarul ( in acelasi timp si cel care finanteaza echipa ) are ceva probleme cu justitia. Deci, nici fenomenul nu o sa tina. Pacat ca nu vine un investitor calumea precum Ioan Nicolae aici la ASA ( si prin ASA ma refer sa cumpere clubul+sigla de la ARMATA, sa fie Asociatia Sportiva Armata, nu Asociatia Sportiva Ardeal ( sau ceva de genul ) ). Orasul Florilor merita si o echipa de fotbal la fel de frumoasa cum este si orasul.
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

30 Apr 2015, 15:17

iMEI wrote:Ma refer la cei care deja pretind ca ASA este campioana. Cum este si autorul subiectului.
Nu ma certam, incercam doar sa-i explic ca mai sunt 5 etape si ca Steaua are un program mult mai usor decat ASA.

@ si da, din pacate, cred ca in 2-3 ani o sa se termine cu ASA-ul, am citit prin ziare ca deja primarul ( in acelasi timp si cel care finanteaza echipa ) are ceva probleme cu justitia. Deci, nici fenomenul nu o sa tina. Pacat ca nu vine un investitor calumea precum Ioan Nicolae aici la ASA ( si prin ASA ma refer sa cumpere clubul+sigla de la ARMATA, sa fie Asociatia Sportiva Armata, nu Asociatia Sportiva Ardeal ( sau ceva de genul ) ). Orasul Florilor merita si o echipa de fotbal la fel de frumoasa cum este si orasul.
Esti din Mures, dar nu esti prea bine informat..nu mai are treaba DNA cu ASA. Si eu sunt din Mures ;)
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

30 Apr 2015, 15:20

Copilu.exe wrote:
iMEI wrote:Ma refer la cei care deja pretind ca ASA este campioana. Cum este si autorul subiectului.
Nu ma certam, incercam doar sa-i explic ca mai sunt 5 etape si ca Steaua are un program mult mai usor decat ASA.

@ si da, din pacate, cred ca in 2-3 ani o sa se termine cu ASA-ul, am citit prin ziare ca deja primarul ( in acelasi timp si cel care finanteaza echipa ) are ceva probleme cu justitia. Deci, nici fenomenul nu o sa tina. Pacat ca nu vine un investitor calumea precum Ioan Nicolae aici la ASA ( si prin ASA ma refer sa cumpere clubul+sigla de la ARMATA, sa fie Asociatia Sportiva Armata, nu Asociatia Sportiva Ardeal ( sau ceva de genul ) ). Orasul Florilor merita si o echipa de fotbal la fel de frumoasa cum este si orasul.
Esti din Mures, dar nu esti prea bine informat..nu mai are treaba DNA cu ASA. Si eu sunt din Mures ;)
Are treaba cu primarul, nu cu ASA.
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

30 Apr 2015, 15:25

iMEI wrote:
Copilu.exe wrote:
iMEI wrote:Ma refer la cei care deja pretind ca ASA este campioana. Cum este si autorul subiectului.
Nu ma certam, incercam doar sa-i explic ca mai sunt 5 etape si ca Steaua are un program mult mai usor decat ASA.

@ si da, din pacate, cred ca in 2-3 ani o sa se termine cu ASA-ul, am citit prin ziare ca deja primarul ( in acelasi timp si cel care finanteaza echipa ) are ceva probleme cu justitia. Deci, nici fenomenul nu o sa tina. Pacat ca nu vine un investitor calumea precum Ioan Nicolae aici la ASA ( si prin ASA ma refer sa cumpere clubul+sigla de la ARMATA, sa fie Asociatia Sportiva Armata, nu Asociatia Sportiva Ardeal ( sau ceva de genul ) ). Orasul Florilor merita si o echipa de fotbal la fel de frumoasa cum este si orasul.
Esti din Mures, dar nu esti prea bine informat..nu mai are treaba DNA cu ASA. Si eu sunt din Mures ;)
Are treaba cu primarul, nu cu ASA.
Avea treaba cu primarul din cauza la ASA , dar acum e gata .
User avatar
iMEI
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 16 Jan 2015, 13:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Location: Targu-Mures
Contact:

30 Apr 2015, 15:27

Atunci e ok.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 423 guests