Teapa Orange

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Belgia
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 545
Joined: 08 Jan 2013, 23:38
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.SZR.RO # CLASSIC
SteamID: gaby_razer
Has thanked: 76 times
Been thanked: 18 times
Contact:

24 Nov 2013, 16:29

RAZVANN. wrote:
Belgia wrote:Depinde, daca ai mai avut abonament la ei platesti exact cum este pe site, un euro telefonu si de luna viitoare abonamentul. Daca esti nou si nu ai mai avut abonament la ei trebuie sa platesti pe 2 luni abonamonetul adica daca abonamentul pe acel telefon este de 23 euro tu prima luna dai 46 euro si incepand de luna viitoare timp de 4 luni vei platii numai jumate din abonament adica 11.50 E. Ei eu vreau sa dau pe 2 luni imi iau un telefon destul de bun care sa imi dea la amanet peste 4-5 mil si nu voi mai platii si asa vreau sa fac la toate Vodafone, Cosmote, Orange. Cam asta e tot :-??
E prima data cand sunt la ei :))
Insa mi-au facut oferta personalizata si mie si amicului meu.
zi-mi si mie despre ce oferta poate fac "mangleala" la cosmote / vodafone iar la orange sa imi iau sa pastrez si eu un tel :-?
Vand domeni-ul VSZ.ro ~ 4 Euro Orange
RoyalServer 2
User avatar
mixatu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 680
Joined: 26 Apr 2012, 15:47
Detinator Steam: Da
SteamID: kzu1337
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: cstrike
Has thanked: 59 times
Been thanked: 29 times
Contact:

24 Nov 2013, 16:43

Acum vreo 7-8 ani parintii mei au facut cadou un telefon + abonament finului meu care urma sa plateasca abonamentul lunar (deci nu mai plateau ai mei, platea finul meu). Treaba a mers vreo 2-3 ani pana ce finul meu nu a mai platit abonamentul (deci abonamentul era pe numele lu taicamiu, doar ca platea finul meu). Dupa 2-3 ani finul meu a plecat in spania. Timp de 1 an am tot primit avertismente (in fine nu era treaba mea, eram si mic pe atunci si nu aveam eu treaba cu facturile etc.) Dar stiu ca pana la urma a platit taicamiu (tot la orange). Deci concluzia: Poti s-o faci, dar cu conditia ca in maxim 2-3 saptamani de la semnarea contractului s-o tulesti din tara. Sau poti fraieri pe cineva sa faci pe numele lui contractul, iar cei de la orange il vor lua la ture pe el (cel care a semnat). Succes :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information