Ce tehnici de autoaparare stiti?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

13 May 2011, 12:57

Cea mai buna arma e cuvantul. Daca stii sa vorbesti si cum sa vorbesti,rezolvi orice fel de problema.
Lasa violenta. La violenta apeleaza aceia care vor sa iasa in evidenta oarecum,cei care vor sa demonstreze ceva,cuiva sau pur si simplu asa sunt crescuti sa reactioneze,probabil din mediile si anturajele de unde vin.
Un om care stie cum sa evite [ decat sa iti faci probleme ] , o rezolva singur,prin vorbe.



Bataia nu ajuta cu nimic. Mereu are urmari negative.
Road to 3k.
RoyalServer
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

13 May 2011, 13:33

KoOLa007 wrote:Cea mai buna arma e cuvantul. Daca stii sa vorbesti si cum sa vorbesti,rezolvi orice fel de problema.
Lasa violenta. La violenta apeleaza aceia care vor sa iasa in evidenta oarecum,cei care vor sa demonstreze ceva,cuiva sau pur si simplu asa sunt crescuti sa reactioneze,probabil din mediile si anturajele de unde vin.
Un om care stie cum sa evite [ decat sa iti faci probleme ] , o rezolva singur,prin vorbe.



Bataia nu ajuta cu nimic. Mereu are urmari negative.
iai co vorba buna pe tiganii care ca sa se dea smecheri vin la tine pe strada in mijlocul zilei si te bat de nici doctorii nu au ce sa iti mai faca, ok ?
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

13 May 2011, 13:58

Daca nu ajuta cuvantu' , e usor ce sa faci ..
1. Ori il pui jos (il iei de gat si il dai jos de la spate)
2. Ori faci ceva de la kick: Te duci fake cu stanga zici ca dai , te opresti la jumatatea distantei dintre tine si el si ii plasezi o dreapta-n cap :d
3. Pumn in burta/plex + genunchi in cap si fugi tataaa (nu se stie cine poate veni)

Daca nu sunteti in cartierul vostru e mai bine sa stati cuminti in altele.. poate se crede vreunu bun si zice aici " aiurea, eu nu's asa " dar eu mai aveam un pas si ... din cauza asta :)

PS: e chiar bun topicul. Niciunul nu s-a nascut invatat, asa ca gura astia care n-au nevoie de auto-aparare
Image
User avatar
Zavoranca
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 741
Joined: 23 Apr 2011, 20:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Mă joc MINECRAFT!
Detinator server CS: 188.212.105.158
SteamID: zoom_fuckscuul
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 133 times
Been thanked: 70 times

13 May 2011, 14:04

Scorpions wrote:Daca nu ajuta cuvantu' , e usor ce sa faci ..
1. Ori il pui jos (il iei de gat si il dai jos de la spate)
2. Ori faci ceva de la kick: Te duci fake cu stanga zici ca dai , te opresti la jumatatea distantei dintre tine si el si ii plasezi o dreapta-n cap :d
3. Pumn in burta/plex + genunchi in cap si fugi tataaa (nu se stie cine poate veni)

Daca nu sunteti in cartierul vostru e mai bine sa stati cuminti in altele.. poate se crede vreunu bun si zice aici " aiurea, eu nu's asa " dar eu mai aveam un pas si ... din cauza asta :)

PS: e chiar bun topicul. Niciunul nu s-a nascut invatat, asa ca gura astia care n-au nevoie de auto-aparare
tu si cu mintea ii bati pe unii, mwhahahaha >:)

Imagefacebook

http://minecraft-romania.com/ - Comunitatea oficială de Minecraft din România.
http://serverul-tau.ro/ - Postează-ţi şi tu serverul aici serverul de joc gratuit.


Serverele noastre:


Image
Image
User avatar
scorpi
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4355
Joined: 25 May 2008, 09:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream mod
Nume anterior: scorpi, shotskat, xqvs
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Bacau
Has thanked: 66 times
Been thanked: 117 times

13 May 2011, 14:12

=)) Nu chiar....
Fuga e cea mai sanatoasa cateodata .. si am aplicat-o vara trecuta de vreo 2-3 ori :)) . Cand esti depasit numeric e bine sa dai tot ce ai mai bun =))
Image
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

13 May 2011, 14:20

Scorpions wrote:=)) Nu chiar....
Fuga e cea mai sanatoasa cateodata .. si am aplicat-o vara trecuta de vreo 2-3 ori :)) . Cand esti depasit numeric e bine sa dai tot ce ai mai bun =))
trebuie sa fii si tare in gura. uite ca tu stai in zona la ura, poate il cunosti pe tapatap . el asa s.a facut cunoscut , are un tupeu in el .
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

13 May 2011, 14:54

Am incercat chestia cu prinsul de vena de la gat pe un coleg:au inceput sa i se inmoaie picioarele =))
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

13 May 2011, 14:55

pazziny9 wrote:Am incercat chestia cu prinsul de vena de la gat pe un coleg:au inceput sa i se inmoaie picioarele =))
daca vine unu la tine si ala da primu, credema nu ai timp sa mai faci tu asta :)
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

13 May 2011, 15:27

gUn[:x] wrote:
KoOLa007 wrote:Cea mai buna arma e cuvantul. Daca stii sa vorbesti si cum sa vorbesti,rezolvi orice fel de problema.
Lasa violenta. La violenta apeleaza aceia care vor sa iasa in evidenta oarecum,cei care vor sa demonstreze ceva,cuiva sau pur si simplu asa sunt crescuti sa reactioneze,probabil din mediile si anturajele de unde vin.
Un om care stie cum sa evite [ decat sa iti faci probleme ] , o rezolva singur,prin vorbe.



Bataia nu ajuta cu nimic. Mereu are urmari negative.
iai co vorba buna pe tiganii care ca sa se dea smecheri vin la tine pe strada in mijlocul zilei si te bat de nici doctorii nu au ce sa iti mai faca, ok ?


OFF: Ai patit-o tu sau ce ? Nimeni nu se i-a de tine pe degeaba. Clar ? Ca se plictiseste nu stiu cine si vrea sa dea in tine. Orice conflict are un interes.

Tiganii astia,care cred ca toate strada e a lor,se insala. Si Politia ? O chemi degeaba ma !
Iti faci dreptate singur ! Sa nu bagam Politia aici.



Observ ca cu bataia la voi se rezolva multe. Il bati o data,de doua ori si nu se invata minte.. voi continuati le nesfarsit ? Deodata scoate un pistol.. Deja sunteti la 2 kilometrii departare.. Sau un cutit...



Parca-i Vestu' Salbatic. Degeaba intram in UE.



PS: Eu daca o sa primesc sa spunem bataie.. nu se stie.. Nu trece si nu s-a intamplat nimic,o spun de parca nu s-ar fi intamplat nimic. Orice conflict are o riposta. Respectul se castiga !
Daca vrea s-o dam in bataie,o dam incontinu'. Sa vedem unde se ajunge. Cine moare primul. A cui mama plange !
Road to 3k.
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

13 May 2011, 15:31

gUn[:x] wrote:
pazziny9 wrote:Am incercat chestia cu prinsul de vena de la gat pe un coleg:au inceput sa i se inmoaie picioarele =))
daca vine unu la tine si ala da primu, credema nu ai timp sa mai faci tu asta :)
Nu-s aia asa destepti dar oricum poti sa te aperi cu mainile in forma de x sau cu picioarele,apoi ii tragi un picior in spatele genunchiului sa cada pe jos apoi te pui pe el si-l prinzi de gat cum am zis si-l tii cat vrei ca nu poate sa se miste
PopaGABRI3L
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 09 May 2011, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

13 May 2011, 15:34

nu`i nevoie.
User avatar
Logitech
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 68
Joined: 21 Sep 2010, 19:34
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Contact:

13 May 2011, 16:07

KoOLa007 wrote:Cea mai buna arma e cuvantul. Daca stii sa vorbesti si cum sa vorbesti,rezolvi orice fel de problema.
Lasa violenta. La violenta apeleaza aceia care vor sa iasa in evidenta oarecum,cei care vor sa demonstreze ceva,cuiva sau pur si simplu asa sunt crescuti sa reactioneze,probabil din mediile si anturajele de unde vin.
Un om care stie cum sa evite [ decat sa iti faci probleme ] , o rezolva singur,prin vorbe.



Bataia nu ajuta cu nimic. Mereu are urmari negative.

Clar , esti rasu lumii.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information