Ce tehnici de autoaparare stiti?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

13 May 2011, 18:51

Cea mai buna metoda, evita.

Nu suferii de tine si nu te da mare "smecher" ( chiar daca esti ), oricine isi are nas ( parca asa era vorba).
Daca se iau tiganii de tine sau oricine si esti singur sau cu 1-2 care nu i-ai vazut cum dau cu pumnul, zi ca ei, iar dupa le arati ca nu e asa ( evident daca ai cu ce/cine ) .

In fiecare zi vad cate un smecheras ( am o mecanica fina langa liceu ) cu ochii vineti ce zice ca la vazut pe dracu.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
RoyalServer 2
User avatar
pastile_
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 395
Joined: 12 Nov 2010, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 29 times
Been thanked: 14 times
Contact:

13 May 2011, 19:08

Ce.ai frate ce vb buna,koola u esti din cta sti cum circula tigani astia pe trolee, vin cate 2,3 ,4 poti sa fi si u cel mai bazat k nu ai timp sa suni sa faci smecherii, tia facut 1 buzunar cu cutitu + iti ia ce ai si prin buzunare.Daca vin 2 la u cu cearta nu il las sa dea el primu k nu sti ce urmari are:)) cum ai vazut k ridica mana Bom 1 in mecla si te intreci cu troleu k nai ce sa le faci daca sunt mai multi.Dca vrei sa bati pe cineva ii dai 1 la picioare cand a ingenuncheat 1 in cap si somn de voie.
Pentru Toti CONSTANTENII!!
http://steamcommunity.com/groups/cta1s
User avatar
TaiFU
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 989
Joined: 28 Apr 2011, 21:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2luni)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 32 times
Contact:

13 May 2011, 19:10

sti vorba aia...
bate si e cunoscut, ca masina de cusut!

cea mai buna metoda..dai si fugi!
http://lordtaifu.com Aici se vor tine concursuri cu premiu cont mc!
claudiu25 ma pune la neseriosi ca il | Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

13 May 2011, 19:35

mariuss615 wrote:Cea mai buna metoda, evita.

Nu suferii de tine si nu te da mare "smecher" ( chiar daca esti ), oricine isi are nas ( parca asa era vorba).
Daca se iau tiganii de tine sau oricine si esti singur sau cu 1-2 care nu i-ai vazut cum dau cu pumnul, zi ca ei, iar dupa le arati ca nu e asa ( evident daca ai cu ce/cine ) .

In fiecare zi vad cate un smecheras ( am o mecanica fina langa liceu ) cu ochii vineti ce zice ca la vazut pe dracu.
Eu nu ma dau smecher la scoala doar urasc sa vad ca colegi mei se iau de oricine.
Exemplu:
Stam vreo 5 "spanzurati" de perete si povestim,numa vine unu "smecher" si ne trage o palma la fiecare :| imi venea sa-i rup gatu si mainile si sa i le arunc pe geam X( dar daca voi nu-mi ziceti nimic in afara de pumni si picioare?ce intelegeti din autoaparare ca de batut stiu eu ceva-ceva dar daca incepe ala primu ce fac :-"

P.S:Daca se iau tiganii dupa mine bag un sprint ajung la 45km/h :))
daNy.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 85
Joined: 25 Apr 2011, 15:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Contact:

13 May 2011, 19:59

pazziny9 wrote:
mariuss615 wrote:Cea mai buna metoda, evita.

Nu suferii de tine si nu te da mare "smecher" ( chiar daca esti ), oricine isi are nas ( parca asa era vorba).
Daca se iau tiganii de tine sau oricine si esti singur sau cu 1-2 care nu i-ai vazut cum dau cu pumnul, zi ca ei, iar dupa le arati ca nu e asa ( evident daca ai cu ce/cine ) .

In fiecare zi vad cate un smecheras ( am o mecanica fina langa liceu ) cu ochii vineti ce zice ca la vazut pe dracu.
Eu nu ma dau smecher la scoala doar urasc sa vad ca colegi mei se iau de oricine.
Exemplu:
Stam vreo 5 "spanzurati" de perete si povestim,numa vine unu "smecher" si ne trage o palma la fiecare :| imi venea sa-i rup gatu si mainile si sa i le arunc pe geam X( dar daca voi nu-mi ziceti nimic in afara de pumni si picioare?ce intelegeti din autoaparare ca de batut stiu eu ceva-ceva dar daca incepe ala primu ce fac :-"

P.S:Daca se iau tiganii dupa mine bag un sprint ajung la 45km/h :))
amice sunteti 5 pr0sti . va dat la fiecare cate o palma si voi nimic ... doamne ce cretini , trebuia sa il calcati pe cap.
Image
User avatar
pastile_
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 395
Joined: 12 Nov 2010, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 29 times
Been thanked: 14 times
Contact:

13 May 2011, 20:02

daca eram in locu vostru ma aruncam pe geam sa mor eu ...da asa din curiozitate ce faceti stati asa k legumele si ala da in voi? da nu ai si u acolo putina barbatie demnitate , macar sari la bataie, cat o sa te bata, mai sunteti si 5 pai il calcam pe cap vb lu ala de mai sus,ii mancam beregata f.utui masa aia a lui da cine e el..
Pentru Toti CONSTANTENII!!
http://steamcommunity.com/groups/cta1s
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

13 May 2011, 20:55

paziny frate dute si dati foc sincer vorbind. 5 oameni vine unu va da o palma si tu crizezi in capu tau da nu faci nimic. daca da primu bareaza sau nici atata nu stii ? baaa ducetiva dracu undeva sa invatati sau stati in gasti si o sa invatati multe . doamne
User avatar
MCosti
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2251
Joined: 28 Sep 2008, 06:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Nume anterior: DjMax
Has thanked: 139 times
Been thanked: 60 times
Contact:

13 May 2011, 21:21

gUn[:x] wrote:
Scorpions wrote:=)) Nu chiar....
Fuga e cea mai sanatoasa cateodata .. si am aplicat-o vara trecuta de vreo 2-3 ori :)) . Cand esti depasit numeric e bine sa dai tot ce ai mai bun =))
trebuie sa fii si tare in gura. uite ca tu stai in zona la ura, poate il cunosti pe tapatap . el asa s.a facut cunoscut , are un tupeu in el .
Ura ? Hmm , eu stiu Piata Centrala , ma rog ...



Eu zic ca e bun topicul ....Dar ati patit vreodata ca cel mai mare din clasa (si ca ani , si ca marime , si bataus ma rog ...etc ) sa te enerveze la culme ( cu 2 ani mai mare ) si de nervi numai sa il impingi si sa pice pe jos ? Eu da : mama ce palpitant e :X
User avatar
Zavoranca
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 741
Joined: 23 Apr 2011, 20:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Mă joc MINECRAFT!
Detinator server CS: 188.212.105.158
SteamID: zoom_fuckscuul
Reputatie: Ban 3 luni !
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 133 times
Been thanked: 70 times

13 May 2011, 21:38

de curiozitate pazziny, ce varsta ai tu ? :)

Imagefacebook

http://minecraft-romania.com/ - Comunitatea oficială de Minecraft din România.
http://serverul-tau.ro/ - Postează-ţi şi tu serverul aici serverul de joc gratuit.


Serverele noastre:


Image
Image
User avatar
DonMarco
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 27 Dec 2010, 13:30
Detinator Steam: Da
CS Status: GL & HF
Detinator server CS: Nu detin server
SteamID: Nu ma joc !
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

13 May 2011, 22:06

Acuma m'am mutat la un liceu nou , a venit cel mai "breaz" din liceul ala , m'a amenintat , un pumn sub barbie si l'am rezolvat , a 2-a zi a venit la mine si a dat mana cu mine :-j =))) P.S: daca nu sti autoaparare dute frate la k1 ceva :)))
Daca toate au trecut de ce n'ar trece si astea.

Nu exista Nu pot , Nu Vreau , Nu stiu !
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

13 May 2011, 22:26

daNy. wrote:
pazziny9 wrote:
mariuss615 wrote:Cea mai buna metoda, evita.

Nu suferii de tine si nu te da mare "smecher" ( chiar daca esti ), oricine isi are nas ( parca asa era vorba).
Daca se iau tiganii de tine sau oricine si esti singur sau cu 1-2 care nu i-ai vazut cum dau cu pumnul, zi ca ei, iar dupa le arati ca nu e asa ( evident daca ai cu ce/cine ) .

In fiecare zi vad cate un smecheras ( am o mecanica fina langa liceu ) cu ochii vineti ce zice ca la vazut pe dracu.
Eu nu ma dau smecher la scoala doar urasc sa vad ca colegi mei se iau de oricine.
Exemplu:
Stam vreo 5 "spanzurati" de perete si povestim,numa vine unu "smecher" si ne trage o palma la fiecare :| imi venea sa-i rup gatu si mainile si sa i le arunc pe geam X( dar daca voi nu-mi ziceti nimic in afara de pumni si picioare?ce intelegeti din autoaparare ca de batut stiu eu ceva-ceva dar daca incepe ala primu ce fac :-"

P.S:Daca se iau tiganii dupa mine bag un sprint ajung la 45km/h :))
amice sunteti 5 pr0sti . va dat la fiecare cate o palma si voi nimic ... doamne ce cretini , trebuia sa il calcati pe cap.
la noi nimeni nu stie sa se bata.la aia bataie e sa dai cu pumnii in spate la alalalt si sa faci o fata de ****.la noi unu ii boss si restu se uita :| d-aia vreau eu ceva cu care sa nu-mi ramana pe constiinta ala ca i-am facut nustiuce.sunt multe "tehnici" mai ales la kung fu unde poti sa-l prinzi de gat dar nu mai stiu unde.v-as fi recunoscator sa-mi ziceti ^:)^
User avatar
timy_fb
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1729
Joined: 31 Aug 2007, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Daca esti invizibil, poarta-te ca atare
Detinator server CS: Nu
Location: Tarnaveni
Has thanked: 56 times
Been thanked: 37 times
Contact:

13 May 2011, 22:37

http://www.videobash.com/video_show/fat ... unny-16553
Dute frate la o sala de autoaparare sau ceva..pentru ca cineva care stie ce face din cel mai mare pampalau poate face ceva..nu zic eu ca te face cel mai tare din parcare dar nu o sa va mai dea 1 cate o palma la 5 persoane si voi stati si plangeti =)) =)) =))
ImageImageImageImageImageImageImage
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information