telefon decodat?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

caracala
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 18 Apr 2012, 15:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

19 Apr 2012, 10:26

Sal
Ai facut bine si eu mi-am cumparat de la ei un telefon dual sim cel la 450 Ron si sunt incantat merge foarte usor, mi-au dat cadou o husa de piele si un card de 8 gb
Are internet wi fi si merge super bine mi-se conecteaza oriunde:> am garantie un an de zile la el si am platit doar comanda pentru ca au transportul gratuit!
Iti recomand cu draga inima sa cumperi vezi ca au si tablete la pret ok ;)
RoyalServer 2
mas1523
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 23 Apr 2012, 01:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

23 Apr 2012, 01:20

BlAcK-AnGeL wrote:Astefel de chinezării sunt şi la bâlci şi în piaţă!
Nu recomand să vă cumpăraţi!
daca esti atat de informat presupun ca stii ca fabricile apple sunt in China, nu? Oricum eu mi-am luat acum cateva luni telefon cu doua cartele de pe site-ul http://eurodualsim.ro/ si e super ok, cel mai bun raport pret/calitate. Am practic 2 telefoane, internet cat vreau si cel mai important ma tine bateria.
ubuntu_lover
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 09 May 2012, 13:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

22 May 2012, 13:37

BlAcK-AnGeL wrote:Astefel de chinezării sunt şi la bâlci şi în piaţă!
Nu recomand să vă cumpăraţi!
Nu toti avem bisnitari langa casa si nu toti suntem priceputi in negotul cu ei. Am un tovaras care si-a luat un telefon de la ei
i-a aratat telefonul cu husa, l-a testat tipu , i-a dat telefonul sa il tina pana scoate banii, l-a platit si cand sa il mai verifice inca o data...ala era cu banii in buzunar si deja urcat intr-o masina cu viteza destul de mare si tovarasu ramas pagubit si cu buza umflata.
Asa ca lasa-ma cu bisnitarii.
Si ce tot cotesta toata lumea calitatea chinezeasca? isi cumpara toata lumea chiloti doar de la botezatu si nu stiu eu? Eu am chiloti de firma de la xu liu si nu am gauri in ei si sunt foarte multumit.
Asa si cu telefoanele. China a pus monopol pe aproximatic tot ce inseamna electronic si totul este asamblat acolo pentru ca este mult mai ieftin. Este exact cum mancam noi miel de spania dar de fapt e tot miel romanesc vandud de roman spanilului. Dar sonbi sunt multi!
Eu ii recomand pe tot chiar si pe astia de la eurodualsim, bravo lor!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information