Telefon mobil interesant

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

24 Jul 2014, 20:18

jacobs wrote:
Alexey wrote:Nu stiu de ce va incredeti in toate astea lowcost, doar specificatiile sunt de ele.
Asa e romanu , vrea ieftin , bun si de calitate
Nu e chestia , ma intrebam si eu , eu unul nu folosesc touchscreen , iOS , android sau alte sisteme de genu' . Am primit oferta pe paypal si eram curios daca ar merita sau nu sa achizitionez telefonul . Doream o simpla parere .
PS: jacobs , probabil asta e mentalitatea ta . Eu unul imi permit mult mai mult si multi alti romani isi permit si nu is pe mentalitatea ieftin , bun si calitate .
PS: se poate inchide !
RoyalServer 2
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

24 Jul 2014, 20:19

TzUcK wrote:
jacobs wrote:
Alexey wrote:Nu stiu de ce va incredeti in toate astea lowcost, doar specificatiile sunt de ele.
Asa e romanu , vrea ieftin , bun si de calitate
Nu e chestia , ma intrebam si eu , eu unul nu folosesc touchscreen , iOS , android sau alte sisteme de genu' . Am primit oferta pe paypal si eram curios daca ar merita sau nu sa achizitionez telefonul . Doream o simpla parere .
PS: jacobs , probabil asta e mentalitatea ta . Eu unul imi permit mult mai mult si multi alti romani isi permit si nu is pe mentalitatea ieftin , bun si calitate .
PS: se poate inchide !
3 sferturi din romani asa sunt , vor ieftin si bun , nu numai in privinta telefoanelor, ci la mai multe categorii
User avatar
^ionutz^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1995
Joined: 05 Oct 2013, 15:12
Detinator Steam: Da
CS Status: activitate scazuta !
SteamID: /id/ionutz_cs/
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Galati
Has thanked: 46 times
Been thanked: 23 times

24 Jul 2014, 21:09

jacobs wrote:
TzUcK wrote:
jacobs wrote: Asa e romanu , vrea ieftin , bun si de calitate
Nu e chestia , ma intrebam si eu , eu unul nu folosesc touchscreen , iOS , android sau alte sisteme de genu' . Am primit oferta pe paypal si eram curios daca ar merita sau nu sa achizitionez telefonul . Doream o simpla parere .
PS: jacobs , probabil asta e mentalitatea ta . Eu unul imi permit mult mai mult si multi alti romani isi permit si nu is pe mentalitatea ieftin , bun si calitate .
PS: se poate inchide !
3 sferturi din romani asa sunt , vor ieftin si bun , nu numai in privinta telefoanelor, ci la mai multe categorii
oricine doreste sa fie ieftin si bun parerea mea dar nu exista asa ceva
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

24 Jul 2014, 21:15

Totul e ieftin si bun in ziua de azi, daca luam in considerare cat de mult se lucreaza la telefoanele acestea si de ce tehnologie e necesara pentru fabricarea lor sunt mult prea ieftine.

Doar ca majoritatea nu inteleg cat de greu e sa faci asa ceva. Practic in Europa nu avem nici o companie care sa fie capabila tehnologic sa produca telefoane mobile la nivelul celor chinezesti.

Eu as astepta sa apara telefonul One Plus One.
E tot un telefon chinezesc dar mult mai bine facut din punct de vedere al design-ului.

http://oneplus.net

Alternativa mai buna : LG G2 la mana a doua/luat de undeva
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Facebook [Bot], Google [Bot], Petal [Bot] and 645 guests