Telefon.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

02 Jan 2015, 15:34

KiLl MaN wrote:
H@rdwell wrote:Evita okazii, mai bine cauta pe olx sau pe grupul de vanzari-cumparari al orasului tau.
Imi poti spune de ce? Acele recenzii primite de catre vanzatori ma ajuta cu ceva?
Mda, aia care sunt votati pozitiv dau produse bune. Trebuie sa fie macar 98.++ % ca sa primesti ceea ce cauti.
Se poate sa-ti dea produse noi putin utilizate sau utilizate sub carcase noi.. depinde de noroc..
RoyalServer 2
User avatar
Pedro.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 447
Joined: 20 Dec 2014, 11:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Jan 2015, 16:20

KiLl MaN wrote:Multumesc de pareri.

Asta e ok? Mie asa mi se pare.. http://www.okazii.ro/iphone/iphone-5s/i ... a168631723
E ok ăsta .
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

02 Jan 2015, 18:08

Fantasy1 wrote:
FaneGica wrote:
Fantasy1 wrote:Am pe unu din orasul unde ma duc la scoala si din cate stiu vinde 5s-urile cu 1600-1650 lei sigilat 16 gb neverlock [ GOLD/GREY/SILVER ].

Daca vrei , iti las nr de tel.

PS: Eu azi imi iau iPhone 6 plus gold 16 gb never sigilat + garantie cu 2800 lei.
Fix in 2 ore l-am luat.
Salut domnu ihpone si in burta chifla cu salam , am observat ca de cate ori ai comentat ca-ti iei iphone 5-6 ai avea in jur de 10 telefoane pana acum , ne dai si noua o poza cu ele?
Pentru inteligeta voastra de copil , pana acuma daca te uiti in toate posturile mele cu laptopopuri si multe altele , am pus dovada.
Inca odata sa va inchid gura voua invidiosilor care nu aveti bani sa treceti strada.

Si inca un lucru , nu va comparati voi sarantocilor care dati tepe pe forum cu mine , voi nu aveti painea pe care sa o mancati si comentati aiurea , pe deasupra mai dati si tepe si va credeti zmei.

Image

Aici este cand ceream parerile despre probook 455 g1

Image

Image

Ca sa-ti inchid gura , maine iti pun poze la iphone 6 plus care m-i l-am luat fix in momentu asta , SARACULE.

ON: daca vrei iti dau nr unuia care vinde 5s-uri sigilate ieftin.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

02 Jan 2015, 18:13

Itsirc wrote:
KiLl MaN wrote:
H@rdwell wrote:Evita okazii, mai bine cauta pe olx sau pe grupul de vanzari-cumparari al orasului tau.
Imi poti spune de ce? Acele recenzii primite de catre vanzatori ma ajuta cu ceva?
Mda, aia care sunt votati pozitiv dau produse bune. Trebuie sa fie macar 98.++ % ca sa primesti ceea ce cauti.
Se poate sa-ti dea produse noi putin utilizate sau utilizate sub carcase noi.. depinde de noroc..
Exact. Sunt multi patiti cu telefoane comandate de pe okazii care au venit ca "noi-noute, neverlocked si mai stiu eu ce" si de fapt ori erau foarte uzate, ori nu veneau telefoanele si veneau bucati de sapun sau mai stiu eu ce..am avut si eu un prieten patit cu un telefon care a venit uzat desi vanzatorul il prezenta ca fiind nou. Eu unul am dat comanda de pe okazii doar o data de niste replici de casti beats si asa cum au fost prezentate, asa mi-au venit. Dar mai bine evita treaba asta, avand in vedere ca vorbim despre cateva milioane bune si nu despre cativa zeci de lei. Cauta pe cineva cu care sa te gasesti face2face, este cel mai sigur asa.

@Fantasy, asta e mai degraba lauda :)) nu trebuie sa demonstrezi nimanui ce iti cumperi, nu te mai pune la mintea altora.
User avatar
OriginalDeath
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2517
Joined: 18 Jul 2013, 20:49
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 46 times
Been thanked: 36 times

02 Jan 2015, 18:17

Pe Okazii daca ti se pare dubios produsul poti sa-l returnezi in 3 zile,deci nu-i stres.
KiLl MaN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1385
Joined: 12 Nov 2008, 19:41
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: mitzoc_ul
Location: Piatra-Neamt
Has thanked: 116 times
Been thanked: 116 times

02 Jan 2015, 21:18

Chiar am dubii cu asta cu returnarea in 3 zile.. Cine imi mai da banii inapoi? Asta fuge, pleaca de acasa.. nu am cum sa-l gasesc :))

multumesc de pareri, mai astept.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information