Telefon

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

27 Dec 2015, 01:50

BumbleBee wrote:
De ce mi-as lua un telefon fantoma :)) ?
Nu este nicio firma fantoma, este una chiar foarte buna si merita fiecare banut :).Cel putin in Romania nu toata lumea stie de aceste telefoane din strainatate.
Inactiv o perioada nedeterminata
RoyalServer
User avatar
steFF
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1578
Joined: 19 Jun 2011, 11:21
Detinator Steam: Da
CS Status: >:)
Detinator server CS: Evident
SteamID: xtzontzo
Reputatie: Ban 3 luni!
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 41 times
Been thanked: 54 times

27 Dec 2015, 03:18

Vlad wrote:Am eu S5, l-am luat la cateva zile dupa ce a aparut in Romania si n-am probleme cu el, se misca foarte bine. Ti-l recomand sa-l iei, sau daca ai posibilitatea cumpara s6.
Am fost detinator de S5 inca de la aparitia lui. Toate bune si frumoase pana la lansarea urmatorului model, Samsung Galaxy S6.
Dupa lansarea acestuia, S5-ul meu a luat-o razna. Aplicatiile rulau greu, textul se schimba pe chineza si colac peste pupaza , am trecut la Iphone 6.
Parerea mea este sa mai astepti putin pana mai strangi niste banuti si iti cumperi un Iphone 6 sau 6 s. Merita toti banii.

Eu merg pe ideea: Dai un ban dar stai in fata.

Succes!
:flag_ro: Forum: http://www.goodcs.ro

:flag_ro: Server: dr.goodcs.ro

:mega: Owner: steFF
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

27 Dec 2015, 11:14

Merita.
Image
User avatar
cart3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 490
Joined: 16 Feb 2013, 20:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
SteamID: cart3r94
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Contact:

27 Dec 2015, 13:25

Da se merita ca il gasesti la un pret bun pe olx. Daca vrei sa iti iei nou nu stiu daca merita!
There's no failure, only feedback!
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

27 Dec 2015, 14:16

steFF wrote:
Vlad wrote:Am eu S5, l-am luat la cateva zile dupa ce a aparut in Romania si n-am probleme cu el, se misca foarte bine. Ti-l recomand sa-l iei, sau daca ai posibilitatea cumpara s6.
Am fost detinator de S5 inca de la aparitia lui. Toate bune si frumoase pana la lansarea urmatorului model, Samsung Galaxy S6.
Dupa lansarea acestuia, S5-ul meu a luat-o razna. Aplicatiile rulau greu, textul se schimba pe chineza si colac peste pupaza , am trecut la Iphone 6.
Parerea mea este sa mai astepti putin pana mai strangi niste banuti si iti cumperi un Iphone 6 sau 6 s. Merita toti banii.

Eu merg pe ideea: Dai un ban dar stai in fata.

Succes!
Iphone 6 are specificatii de 2013, iar noi in cateva zile intram in 2016.
Dai un ban si ramai in trecut.
User avatar
everest.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 881
Joined: 14 Oct 2012, 23:39
Detinator Steam: Da
SteamID: everest_noss
Reputatie: Nume anterior: l0gaN
Membru club (1 martie - 1 mai)
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Iasi

27 Dec 2015, 14:42

Poti alege Meizu , OnePlus One . Sunt telefoane foarte bune .
Image
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

27 Dec 2015, 15:49

zigweed wrote:
steFF wrote:
Vlad wrote:Am eu S5, l-am luat la cateva zile dupa ce a aparut in Romania si n-am probleme cu el, se misca foarte bine. Ti-l recomand sa-l iei, sau daca ai posibilitatea cumpara s6.
Am fost detinator de S5 inca de la aparitia lui. Toate bune si frumoase pana la lansarea urmatorului model, Samsung Galaxy S6.
Dupa lansarea acestuia, S5-ul meu a luat-o razna. Aplicatiile rulau greu, textul se schimba pe chineza si colac peste pupaza , am trecut la Iphone 6.
Parerea mea este sa mai astepti putin pana mai strangi niste banuti si iti cumperi un Iphone 6 sau 6 s. Merita toti banii.

Eu merg pe ideea: Dai un ban dar stai in fata.

Succes!
Iphone 6 are specificatii de 2013, iar noi in cateva zile intram in 2016.
Dai un ban si ramai in trecut.
Specificatii dar tehnologia este actuala si bine facuta .. sa revenim la un aspect important si acel e Update-uri ! iPhone 4S e din 2011 si a primit ultimul iOS ( iOS 9.2 ) Galaxy S4 din 2013 si abia a primit la Lolipop si noi intram in 2016 si deja a aparut 6 ! Sper sa vezi diferenta :)
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

27 Dec 2015, 19:21

dDow wrote:
zigweed wrote:
steFF wrote: Am fost detinator de S5 inca de la aparitia lui. Toate bune si frumoase pana la lansarea urmatorului model, Samsung Galaxy S6.
Dupa lansarea acestuia, S5-ul meu a luat-o razna. Aplicatiile rulau greu, textul se schimba pe chineza si colac peste pupaza , am trecut la Iphone 6.
Parerea mea este sa mai astepti putin pana mai strangi niste banuti si iti cumperi un Iphone 6 sau 6 s. Merita toti banii.

Eu merg pe ideea: Dai un ban dar stai in fata.

Succes!
Iphone 6 are specificatii de 2013, iar noi in cateva zile intram in 2016.
Dai un ban si ramai in trecut.
Specificatii dar tehnologia este actuala si bine facuta .. sa revenim la un aspect important si acel e Update-uri ! iPhone 4S e din 2011 si a primit ultimul iOS ( iOS 9.2 ) Galaxy S4 din 2013 si abia a primit la Lolipop si noi intram in 2016 si deja a aparut 6 ! Sper sa vezi diferenta :)
Nu ma intereseaza Samsung frate, zi de NEXUS. (Samsung este o firma care face update-uri preferentiale ca sa faca bani, nu ca sa multumeasca clientul)
Si pana la urma ai auzit de custom rom ?

Nu ma intereseaza cat de bine este facut iPhone 6, ci faptul ca dai o carca de bani pe o tehnologie mult prea veche. Pe ei ii costa 250$ sa-l faca si il vand cu 4-5 ori pretul.
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

27 Dec 2015, 19:33

Pai asta inseamna sa fii șmecher. Faci ceva ieftin si il dai mai scump de câte ori vrei.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

27 Dec 2015, 19:46

zigweed wrote:
dDow wrote:
zigweed wrote: Iphone 6 are specificatii de 2013, iar noi in cateva zile intram in 2016.
Dai un ban si ramai in trecut.
Specificatii dar tehnologia este actuala si bine facuta .. sa revenim la un aspect important si acel e Update-uri ! iPhone 4S e din 2011 si a primit ultimul iOS ( iOS 9.2 ) Galaxy S4 din 2013 si abia a primit la Lolipop si noi intram in 2016 si deja a aparut 6 ! Sper sa vezi diferenta :)
Nu ma intereseaza Samsung frate, zi de NEXUS. (Samsung este o firma care face update-uri preferentiale ca sa faca bani, nu ca sa multumeasca clientul)
Si pana la urma ai auzit de custom rom ?

Nu ma intereseaza cat de bine este facut iPhone 6, ci faptul ca dai o carca de bani pe o tehnologie mult prea veche. Pe ei ii costa 250$ sa-l faca si il vand cu 4-5 ori pretul.
Ce e vechi la el ? Ce crezi ca Samsung il vinde cu pretul de fabrica ? Apple baga multi bani in R&D si Samsung copiaza design si UI la greu :)
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information