Tema Badcore-Clasic

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CristyanThek1d
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 15 Sep 2012, 13:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

16 Sep 2012, 15:36

:)) adica vrei sa spui ca asta nu e furata .. oke dute si spune altcuiva asta ;) !
Tema e facuta de baster de pe pronion, apoi o alta versiune se afla la mine pe badcore (un v2. facut de mine cu design modificat si multe buguri fixate)
+ in imaginile pe care le-ai pus se vede clar ca tema e furata si ii lipsesc cateva resurse :) !

Asta e, s-a mai pierdut o tema prin lumea plagiatorilor, ciau.
Comunitatea BadCore.Ro ( http://www.badcore.ro/forum )
Comunitate counter-strike 1.6 in plina dezvoltare. Cautam staff activ / recrutam servere gaming !

Nou!! Oferim subdomenii gratuite gen nume.badcore.ro persoanelor care sunt capabile sa le foloseasca cu scopuri marete.
Va asteptam pe forum pentru mai multe detalii !
RoyalServer 2
User avatar
sarambo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 19 Sep 2010, 18:27
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

22 Sep 2012, 19:59

CristyanThek1d wrote::)) adica vrei sa spui ca asta nu e furata .. oke dute si spune altcuiva asta ;) !
Tema e facuta de baster de pe pronion, apoi o alta versiune se afla la mine pe badcore (un v2. facut de mine cu design modificat si multe buguri fixate)
+ in imaginile pe care le-ai pus se vede clar ca tema e furata si ii lipsesc cateva resurse :) !

Asta e, s-a mai pierdut o tema prin lumea plagiatorilor, ciau.
Ma numestii plagiator ,
Am spus si mai sus eu am primit tema acceasta , nu am scris nicaieri ca e facuta de mine sau ceva de genul

Din cate stiu eu Badcore sa inchis , Pentru ca a furat tema de pe pronion , Din cate am auzit eu :)
Cum poti spune ca ai facut tu un design tema depe badcore , era exact ca cea de pe pronion
Si din cate am vazut ti-ai dat si copryght , Nu stiu care dintre noii doi este un plagiator :)
Y!M : [email protected]
Romania, soapta mea puternica instiga , Soarta ta puternica e mai presus de frica
Image
CristyanThek1d
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 15 Sep 2012, 13:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

24 Sep 2012, 17:05

1. ai auzit gresit de badcore.. auzi cica s-a inchis ca "am furat" eu tema de pe pronion :))
2. nu mai vorbi prostii, cred ca vorbeste gura fara tine.. ne gasim pe mess/skype ce vrei tu si iti dau teamviwer, iti arat cum arata tema de pe pronion si cum arata finalul ;) dupa sa imi spui tu mie daca sunt sau nu plagiator
3. am pastrat copyright dar unii stau cam prost cu vederea; din tema de pe pronion a ramas cam 70% din design iar partea coding e facuta 90% de mine !
4. BADCORE.RO A FOST INCHIS DIN ALTE MOTIVE PE CARE LE VOI FACE PUBLICE CAND VOI DESCHIDE NOUA COMUNITATE !
Comunitatea BadCore.Ro ( http://www.badcore.ro/forum )
Comunitate counter-strike 1.6 in plina dezvoltare. Cautam staff activ / recrutam servere gaming !

Nou!! Oferim subdomenii gratuite gen nume.badcore.ro persoanelor care sunt capabile sa le foloseasca cu scopuri marete.
Va asteptam pe forum pentru mai multe detalii !
zeCkp
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 405
Joined: 22 Sep 2011, 19:20
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Cs.Pronion.Ro
Location: Succeava
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times
Contact:

01 Nov 2012, 22:22

Thema este creata de mine ... si chiar nu m-am luat dupa alte comunitatii de cs ... nu sunt plagiator .. imi place sa fiu original ... nu m-am luat dupa ecila sau alte prostii ... am creato din propia imaginatie :) , curand o sa fie alta thema mult mai frumosa care nu va mai putea fii copiata :) de plagiatori
Sa`mi suga motanu cine mi-a modificat semnatura ;))
User avatar
GamingWorld
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2205
Joined: 08 Mar 2012, 00:18
Detinator Steam: Da
CS Status: PHP GOD
Detinator server CS: Da
SteamID: legend_xpc
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (8 luni)
Location: Bucuresti
Has thanked: 24 times
Been thanked: 35 times

02 Nov 2012, 14:57

Nu v-a chinuiti , nu e buna de nimic !
Pentru a-l contacta pe userul GamingWorld poti trimite un PM accesand direct profilul meu .
De altfel puteti sa ma gasiti si pe ImageBlog & si ImageYoutube !!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information