Tema Dust2 Lost phpBB

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

01 Jul 2017, 22:10

NoNamed wrote:
k i n g wrote:papaglilor, vreți forum de succes, faceți-vă propria temă
Am de gand sa-mi deschid un forum la nivel mondial cu tema respectiva, pe o versiune extrem de veche de phpBB. :mocanu:
Mai bine te lasi sefule.Daca n-ai 10e sa dai pe tema, ce sa mai zic de nivel mondial.
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
RoyalServer
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

01 Jul 2017, 23:07

NoNamed wrote:
k i n g wrote:papaglilor, vreți forum de succes, faceți-vă propria temă
Am de gand sa-mi deschid un forum la nivel mondial cu tema respectiva, pe o versiune extrem de veche de phpBB. :mocanu:
Am de gand sa imi deschid un forum la nivel super super mondial cu alta tema si sa prezint persoanele ca tine, astea ce n-au bani de pateu dar vor sa isi deschida si ei ceva. :troll

o sa fie un forum super super :wut: :wut:
Image
User avatar
NoNamed
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 466
Joined: 04 Jan 2014, 19:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am status
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Location: Bucuresti Romania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

02 Jul 2017, 02:25

V-ati strans cam multi comentatori pe aici ;)) si prosti toti. Cea mai mare gramada pe care o vad pana acum ;)). I-am dat mesaj tipului ca vreau sa vad un demo cu tema, sa fiu sigur ca o are si raspunsul este : "=))))))". Ce sa fac in cazul asta? Vorbiti mult si prost, toti, dar lucrul asta nu ma mira, suntem in Romania. Am zis undeva ca nu dau banii pe tema respectiva daca e cazul sau am comentat ceva in legatura cu pretul? Am zis doar "O fi bine sa vinzi munca altuia?". Stati linistiti, daca deschideam forum, deschideam macar pe versiunea actuala de phpBB, nu pe o versiune veche de 5 ani. Si, acum in legatura cu achizitionarea temei de la @sound: ii dau mesaj ca vreau sa vad un demo (mi se pare destul de normal, avand in vedere ca vreau sa fiu sigur ca are tema, nu?) si primesc de la el ca raspuns "=))))))". Deci, despre ce vorbim aici? Sau nu ar trebui sa verific daca o are? Doar sa-i dau banii si prin magie o sa gasesc tema pe desktop? Cam multe arfe pe voi pentru niste parliti. ;)

http://imgur.com/a/rWzSz

P.S : https://dexonline.ro/definitie/ironie

P.S2 : @Lord_Kalu, tipul din videoclip te reprezinta. B-)

Si poate revenim la subiectul pentru care am deschis topicul: TEMA DUST2 LOST?
Last edited by Yeezus on 02 Jul 2017, 13:08, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru limbaj!
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

02 Jul 2017, 04:59

NoNamed wrote:V-ati strans cam multi comentatori pe aici ;)) si prosti toti. Cea mai mare gramada pe care o vad pana acum ;)). I-am dat mesaj tipului ca vreau sa vad un demo cu tema, sa fiu sigur ca o are si raspunsul este : "=))))))". Ce sa fac in cazul asta? Vorbiti mult si prost, toti, dar lucrul asta nu ma mira, suntem in Romania. Am zis undeva ca nu dau banii pe tema respectiva daca e cazul sau am comentat ceva in legatura cu pretul? Am zis doar "O fi bine sa vinzi munca altuia?". Stati linistiti, daca deschideam forum, deschideam macar pe versiunea actuala de phpBB, nu pe o versiune veche de 5 ani. Si, acum in legatura cu achizitionarea temei de la @sound: ii dau mesaj ca vreau sa vad un demo (mi se pare destul de normal, avand in vedere ca vreau sa fiu sigur ca are tema, nu?) si primesc de la el ca raspuns "=))))))". Deci, despre ce vorbim aici? Sau nu ar trebui sa verific daca o are? Doar sa-i dau banii si prin magie o sa gasesc tema pe desktop? Cam multe arfe pe voi pentru niste parliti. ;)

http://imgur.com/a/rWzSz

P.S : https://dexonline.ro/definitie/ironie

P.S2 : @Lord_Kalu, tipul din videoclip te reprezinta. B-)

Si poate revenim la subiectul pentru care am deschis topicul: TEMA DUST2 LOST?
cum ti-am zis si in pm eu am avut dust2.ro si eu am facut tema aia si pentru 10e nici nu ma obosesc sa caut un backup din 2012 sa-ti dau tie tema :)))
oricum tema e un rahat pentru 2017 da la vremea aia era nr1 din moment ce lumea inca o cauta ?
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

02 Jul 2017, 09:40

NoNamed wrote:V-ati strans cam multi comentatori pe aici ;)) si prosti toti. Cea mai mare gramada pe care o vad pana acum ;)). I-am dat mesaj tipului ca vreau sa vad un demo cu tema, sa fiu sigur ca o are si raspunsul este : "=))))))". Ce sa fac in cazul asta? Vorbiti mult si prost, toti, dar lucrul asta nu ma mira, suntem in Romania. Am zis undeva ca nu dau banii pe tema respectiva daca e cazul sau am comentat ceva in legatura cu pretul? Am zis doar "O fi bine sa vinzi munca altuia?". Stati linistiti, daca deschideam forum, deschideam macar pe versiunea actuala de phpBB, nu pe o versiune veche de 5 ani. Si, acum in legatura cu achizitionarea temei de la @sound: ii dau mesaj ca vreau sa vad un demo (mi se pare destul de normal, avand in vedere ca vreau sa fiu sigur ca are tema, nu?) si primesc de la el ca raspuns "=))))))". Deci, despre ce vorbim aici? Sau nu ar trebui sa verific daca o are? Doar sa-i dau banii si prin magie o sa gasesc tema pe desktop? Cam multe arfe pe voi pentru niste parliti. ;)

http://imgur.com/a/rWzSz

P.S : https://dexonline.ro/definitie/ironie

P.S2 : @Lord_Kalu, tipul din videoclip te reprezinta. B-)

Si poate revenim la subiectul pentru care am deschis topicul: TEMA DUST2 LOST?
Jignesti cam mult pentru o persoana care n-are bani de pateu, auzi la el vreau sa vad un demo.Ciordeai CSS-ul si structura cu httrack, nu amice? =))

Cand iti ghiortaie burta taci din gura ca te aud si ceilalti!
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot], Semrush [Bot] and 427 guests